Кіру

Тіркелу

немесе

кіріңіз

Нәтижесін көру

Тіркеу нөмірі Аты-жөні Олимпиада атауы Мектеп Орны
D-32945881 Сваров Абдурохман Дүниетану 3 сынып Жамбыл облысы, Қордай ауданы, №9 жалпы орта мектебі
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-63436299 Гульнур Ералиева Информатика Шымкент қаласы, Әл-Фараби ауданы, №18 Ш.Уәлиханов атындағы жалпы орта мектеп
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-31070662 Тұрысбек Алуа Информатика 7 сынып Шымкент қаласы, Әл-Фараби ауданы, №18 Ш.Уәлиханов атындағы жалпы орта мектеп
94%
Жеңімпаз (I орын)
D-96775648 Нұрайлым Досымбай Информатика 7 сынып Шымкент қаласы, Әл-Фараби ауданы, №18 Ш.Уәлиханов атындағы жалпы орта мектеп
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-06150176 Жанасыл Ғазизхан Физика 7 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Үржар а., Кайындинская СШ
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-15037758 Расилбек Толғанай Ағылшын тілі 9 сынып Алматы облысы, Іле ауданы, №31 жалпы орта мектебі
87%
Жүлдегер (II орын)
D-64818151 Макашева Сандугаш Бастауыш сынып мұғалімдері Жамбыл облысы, Қордай ауданы, №9 жалпы орта мектебі
97%
Жеңімпаз (I орын)
D-31041434 Динара Баймухамбетова Бастауыш сынып мұғалімдері Жамбыл облысы, Қордай ауданы, №9 жалпы орта мектебі
97%
Жеңімпаз (I орын)
D-78209944 Фарух Янтузов Математика 3 сынып Жамбыл облысы, Қордай ауданы, №9 жалпы орта мектебі
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-67419025 Латифа Урахунова Дүниетану 3 сынып Жамбыл облысы, Қордай ауданы, №9 жалпы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-34856291 Адильхан Сусан Қазақ тілі 3-сынып Жамбыл облысы, Қордай ауданы, №9 жалпы орта мектебі
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-10078223 Адиля Сусан Әдебиеттік оқу 3-сынып Жамбыл облысы, Қордай ауданы, №9 жалпы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-65871054 Макашева Сандугаш Математика 3 сынып Жамбыл облысы, Қордай ауданы, №9 жалпы орта мектебі
69%
Қатысушы
D-08689364 Каткова Валентина Тәрбиешілер Атырау облысы, Атырау қаласы, №16 "Дюймовочка" бөбекжай-бақшасы
90%
Жеңімпаз (I орын)
D-80991621 Таңнұрым Абдыбахит Ағылшын тілі 9 сынып Қызылорда облысы, Байқоңыр қаласы, № 273 орта мектеп
37%
Қатысушы
D-55612082 Рауан Альсерикова Алғашқы әсекри дайындық 10-11 сынып Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Жамбыл политехникалық жоғары колледжі
90%
Жеңімпаз (I орын)
D-34404060 Асел Байбарақ География 10-11 сынып Жамбыл облысы, Меркі ауданы, Оқушылар "Үміт" сарайы
64%
Қатысушы
D-17433232 Ельдар Ерназар География 10-11 сынып Жамбыл облысы, Меркі ауданы, Оқушылар "Үміт" сарайы
54%
Қатысушы
D-21876449 Асия Кусаинова Ағылшын тілі 3 сынып Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы, Ильин жалпы орта мектебі
39%
Қатысушы
D-04526238 Алена Затеева Орыс тілі 9 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Алтай ауданы, Соловьевская жалпы орта мектебі
34%
Қатысушы
D-71284330 Еркінбек Абай Математика 3 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Күршім ауданы, Ш. Уалиханов атындағы Сарыөлең орта мектебі
35%
Қатысушы
D-19372840 Айнур Абишева Ағылшын тілі 3 сынып Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, №61 жалпы орта мектеп
29%
Қатысушы
D-58426658 Айнамкөз Ахатаева Қазақ тілі 5 сынып Қызылорда облысы, Байқоңыр қаласы, № 273 орта мектеп
94%
Жеңімпаз (I орын)
D-20237972 Моншақ Қазыбаева Химия 7 сынып Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, №71 жалпы білім беретін мектебі
47%
Қатысушы