Кіру

Тіркелу

немесе

кіріңіз

Нәтижесін көру

Тіркеу нөмірі Аты-жөні Олимпиада атауы Мектеп Орны
D-38276628 Талшын Зәкір Қазақстан тарихы 5 сынып Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы, №209 Ә.Әбутәліпов атындағы орта мектеп
52%
Қатысушы
D-71345545 Нұрболат Серікбай Қазақстан тарихы 5 сынып Алматы қаласы, Әуезов ауданы, № 104 ЖББМ
67%
Қатысушы
D-38259208 Мадина Қайролла Ағылшын тілі 6 сынып Жамбыл облысы, Қордай ауданы, "№6 негізгі мектебі" КММ
98%
Жеңімпаз (I орын)
D-82021533 Жанар Бапанова Технология 6 сынып Павлодар облысы, Павлодар ауданы, Ямышев жалпы орта білім беру мектеб
57%
Қатысушы
D-03055485 Жубаныш Парсаханов Дүние тарихы 5 сынып Алматы қаласы, Әуезов ауданы, № 104 ЖББМ
79%
Жүлдегер (III орын)
D-71710566 Амина Хия Химия 8 сынып Жамбыл облысы, Қордай ауданы, №18 Сортөбе жалпы орта мектебі
74%
Жүлдегер (III орын)
D-27456191 Нұрзинат Майданбек Ағылшын тілі 4 сынып Жамбыл облысы, Жамбыл ауданы, М.Әуезов атындағы жалпы орта мектебі
85%
Жүлдегер (II орын)
D-19130124 Самира Фонтузова Химия 8 сынып Жамбыл облысы, Қордай ауданы, №18 Сортөбе жалпы орта мектебі
84%
Жүлдегер (II орын)
D-98363705 Алия Самигатова Ағылшын тілі 5 сынып Қостанай облысы, Меңдіқара ауданы, "Меңдіқара ауданы әкімдігі білім бөлімінің Ғаббас Жұмабаев атындағы Боровской мектеп-гимназиясы" ММ
56%
Қатысушы
D-92831399 Асел Балтабек Математика 5 сынып Қызылорда облысы, Арал ауданы, №177 жалпы орта мектебі
60%
Қатысушы
D-13863707 Алия Самигатова Ағылшын тілі 5 сынып Қостанай облысы, Меңдіқара ауданы, "Меңдіқара ауданы әкімдігі білім бөлімінің Ғаббас Жұмабаев атындағы Боровской мектеп-гимназиясы" ММ
74%
Жүлдегер (III орын)
D-25288324 Айгерім Бийсенбай Ағылшын тілі 6 сынып Жамбыл облысы, Қордай ауданы, "№6 негізгі мектебі" КММ
83%
Жүлдегер (II орын)
D-48082037 Макашева Бану Джарасовна Бастауыш сынып Жамбыл облысы, Қордай ауданы, №10 Қызылсай жалпы орта мектебі
92%
Жеңімпаз (I орын)
D-50454533 Алия Самигатова Ағылшын тілі мұғалімдер Қостанай облысы, Меңдіқара ауданы, "Меңдіқара ауданы әкімдігі білім бөлімінің Ғаббас Жұмабаев атындағы Боровской мектеп-гимназиясы" ММ
41%
Қатысушы
D-81728379 Алия Самигатова Ағылшын тілі 1 сынып Қостанай облысы, Меңдіқара ауданы, "Меңдіқара ауданы әкімдігі білім бөлімінің Ғаббас Жұмабаев атындағы Боровской мектеп-гимназиясы" ММ
85%
Жүлдегер (II орын)
D-32753031 Айсұлу Жанпейсова Математика 5 сынып Қызылорда облысы, Арал ауданы, №177 жалпы орта мектебі
40%
Қатысушы
D-13319494 Мерей Мухаметкалиева Қазақ тілі 3-сынып Алматы облысы, Көксу ауданы, Б. Құндақбаева атындағы №1 орта мектеп
84%
Жүлдегер (II орын)
D-28289727 Мажен Асыл Математика 1 сынып Алматы қаласы, Түрксіб ауданы, Мәрзия Тұрлыханова атындағы гимназия" жеке меншік білім мекемесі.
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-28579275 Аяжан Балғабай Қазақ әдебиет 6 сынып Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Қаражар ауылының орта мектебі
48%
Қатысушы
D-02146566 Шәмерхан Ағажай Математика 1 сынып Алматы облысы, Жамбыл ауданы, А.Қарсақбаев атындағы орта мектеп
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-13257095 Алтымбек Інжу Математика 1 сынып Алматы облысы, Жамбыл ауданы, А.Қарсақбаев атындағы орта мектеп
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-97674510 Алмас Рыспеков Қазақ тілі 6 сынып Жамбыл облысы, Тараз қаласы, М. Маметова атындағы №27 жалпы орта мектебі
68%
Қатысушы
D-69383634 Торабек Бахромов Қазақ тілі 5 сынып Жамбыл облысы, Тараз қаласы, М. Маметова атындағы №27 жалпы орта мектебі
85%
Жүлдегер (II орын)
D-56793753 Бозанова Ләйла Өсербайқызы Қазақ тілі Жамбыл облысы, Қордай ауданы, Балжан Бөлтірікова атындағы №4 мектеп-лицейі
81%
Жүлдегер (II орын)
D-79811234 Толкын Токтарбаева Бастауыш сынып Шығыс Қазақстан облысы, Жарма ауданы, ОШ Аркалык
76%
Жүлдегер (III орын)