Кіру

Тіркелу

немесе

кіріңіз

Нәтижесін көру

Тіркеу нөмірі Аты-жөні Олимпиада атауы Мектеп Орны
D-68691920 Айнура Сагнаева Ағылшын тілі мұғалімдер Ақмола облысы, Целиноград ауданы, №24 Жалғызқұдық жалпы орта мектебі
50%
Қатысушы
D-16653355 Шарованова Расина Нурсаловна Бастауыш сынып Шымкент қаласы, Қаратау ауданы, №27 Мартөбе жалпы орта мектебі
97%
Жеңімпаз (I орын)
D-87461523 Ақбота Нысанова Алғашқы әсекри дайындық 10-11 сынып Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, №228 Шәймерден Бəкіров атындағы орта мектеп
85%
Жүлдегер (II орын)
D-84397047 Алина Нохат Математика 5 сынып Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, С Сейфуллин атындағы облыстық мамандандырылған №11 мектеп - интернат кешені
45%
Қатысушы
D-61207766 Мадияр Лесбек Математика 5 сынып Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, С Сейфуллин атындағы облыстық мамандандырылған №11 мектеп - интернат кешені
70%
Жүлдегер (III орын)
D-50542833 Арайлым Зинолла Математика 1 сынып Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, № 29 жалпы орта мектебі
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-69567355 Ақерке Бекше Ағылшын тілі 8 сынып Павлодар облысы, Павлодар қаласы, №24 жалпы орта білім беру мектебі
50%
Қатысушы
D-14500870 Абдухалик Тухлибаев Алғашқы әсекри дайындық 10-11 сынып Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, №228 Шәймерден Бəкіров атындағы орта мектеп
60%
Қатысушы
D-81441337 Бибигул Абеуова Бастауыш сынып Түркістан облысы, Жетісай ауданы, №5 Байтұрсынов атындағы ЖОМ
36%
Қатысушы
D-34967239 Арайлым Зинолла Сауат ашу Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, № 29 жалпы орта мектебі
93%
Жеңімпаз (I орын)
D-91035253 Перизат Казанбаева Информатика 5 сынып Шымкент қаласы, Абай ауданы, №49 орта мектебі
84%
Жүлдегер (II орын)
D-40959749 Рано Яхшибоева Орыс тілі Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Қаратай Турысов атындағы №53 мектеп-гимназиясы
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-96392280 Куанышкали Бекарыс Орыс тілі 4 сынып Батыс Қазақстан облысы, Жаңақала ауданы, «Жаңақала мектеп-гимназиясы» КММ
93%
Жеңімпаз (I орын)
D-50001964 Дария Имберген Қазақ тілі 2 сынып Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, А. Жексембеков атындағы жалпы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-13149925 Нұрсұлтан Алматов Химия 7 сынып Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, № 29 жалпы орта мектебі
84%
Жүлдегер (II орын)
D-67518983 Ақерке Бекше Дүние тарихы 8 сынып Павлодар облысы, Павлодар қаласы, №24 жалпы орта білім беру мектебі
75%
Жүлдегер (III орын)
D-60247397 Нұрдан Жаңабаев Математика 2 сынып Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Н. Бекежанов атындағы №156 қазақ жалпы орта мектебі
60%
Қатысушы
D-06205159 Сымбат Жақсыбай Химия 8 сынып Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, № 29 жалпы орта мектебі
56%
Қатысушы
D-45071501 Нұрдәулет Оңалбаев Қазақ тілі 5 сынып Түркістан облысы, Түркістан қаласы, Ататүрік атындағы №17 мектеп-гимназиясы
85%
Жүлдегер (II орын)
D-35937562 Ксения Телкова Химия 7 сынып Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, № 29 жалпы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-73394290 Қарақат Нұрбол Химия 7 сынып Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, № 29 жалпы орта мектебі
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-75587312 Адия Каиркешова Ағылшын тілі 9 сынып Нұр-Сұлтан қаласы, Сарыарқа ауданы, ҚазҰӨУ дарынды балаларға арналған мектеп
68%
Қатысушы
D-62896784 Рано Супабекова Қазақ тілі 5 сынып Түркістан облысы, Түркістан қаласы, Ататүрік атындағы №17 мектеп-гимназиясы
66%
Қатысушы
D-34153087 Бахтияр Абу Химия 7 сынып Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, № 29 жалпы орта мектебі
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-73229407 Арсен Асалбекұлы Химия 7 сынып Нұр-Сұлтан қаласы, Есіл ауданы, №69 мектеп-гимназиясы
95%
Жеңімпаз (I орын)