Кіру

Тіркелу

немесе

кіріңіз

Нәтижесін көру

Тіркеу нөмірі Аты-жөні Олимпиада атауы Мектеп Орны
D-84016943 Аружан Бекен Орыс тілі 8 сынып Алматы қаласы, Алатау ауданы, 178-лицей
77%
Жүлдегер (III орын)
D-07278755 Лязат Садуакасова Әдебиеттік оқу 2 сынып Алматы облысы, Ақсу ауданы, Ж.Сыдықов атындағы орта мектебі
90%
Жеңімпаз (I орын)
D-50056442 Диана Мұратбай Қазақ тілі 5 сынып Жамбыл облысы, Қордай ауданы, "№ 26 Жамбыл Жабаев атындағы орта мектеп"
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-84517832 Іңкәр Советқан Ағылшын тілі 1 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен қаласы, Өскемен қаласы әкімдігінің №49 жалпы білім беретін мектебі КММ
78%
Жүлдегер (III орын)
D-27537519 Аян Қарасай Сауат ашу Қызылорда облысы, Арал ауданы, №265 негізгі мектебі
92%
Жеңімпаз (I орын)
D-25153644 Наргиза Камбар Орыс тілі Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, Тасбөгет кенті, №172 жалпы орта мектебі
43%
Қатысушы
D-40645997 Каусар Жархын Дүниетану 4 сынып Қарағанды облысы, Нұра ауданы, Пржевальск жалпы орта мектебі
80%
Жүлдегер (II орын)
D-02158605 лайля магауова Қазақ тілі 10-11 сынып Павлодар облысы, Павлодар қаласы, №16 мектеп-лицейі
41%
Қатысушы
D-33178388 Аслан Байжұма Қазақ тілі 4 сынып Алматы облысы, Қарасай ауданы, Жамбыл ОМ
45%
Қатысушы
D-89514994 Меруерт Кеншиликова Қазақ тілі 10-11 сынып Ақмола облысы, Астрахан ауданы, "Астрахан ауылы Агротехникалық колледжі" МКҚК
59%
Қатысушы
D-04770772 Зикиров Абылай Қазақ тілі 6 сынып Алматы қаласы, Алатау ауданы, "№178 лицей"КММ
97%
Жеңімпаз (I орын)
D-03788458 Балкибаев Нурзат Жаратылыстану 1 сынып Алматы облысы, Қарасай ауданы, Шамалған станциясының қазақ ОМ
90%
Жеңімпаз (I орын)
D-58952326 Альфия Худайберген Қазақ тілі 5 сынып Жамбыл облысы, Қордай ауданы, "№ 26 Жамбыл Жабаев атындағы орта мектеп"
91%
Жеңімпаз (I орын)
D-70685743 Нурасыл Керимкулов Сауат ашу Алматы облысы, Қарасай ауданы, Шамалған станциясының қазақ ОМ
85%
Жүлдегер (II орын)
D-15356754 Азиза Ноғай Қазақ тілі 4 сынып Жамбыл облысы, Қордай ауданы, №14 "Әбіл Нүсіпбаев атындағы орта мектебі» КММ
91%
Жеңімпаз (I орын)
D-69200373 Инабат Жұмаш Ағылшын тілі 8 сынып Жамбыл облысы, Қордай ауданы, №14 "Әбіл Нүсіпбаев атындағы орта мектебі» КММ
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-43503077 Ақерке Бекболат Қазақ тілі 4 сынып Жамбыл облысы, Қордай ауданы, №14 "Әбіл Нүсіпбаев атындағы орта мектебі» КММ
91%
Жеңімпаз (I орын)
D-53560186 Нариман Кабдулла Жаратылыстану 1 сынып Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, №36 мектеп-лицейі
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-84815648 Ақниет Семетай Қазақ тілі 5 сынып Жамбыл облысы, Қордай ауданы, №14 "Әбіл Нүсіпбаев атындағы орта мектебі» КММ
33%
Қатысушы
D-99473738 Таңшолпан Қожабай Қазақ тілі 5 сынып Жамбыл облысы, Қордай ауданы, "№ 26 Жамбыл Жабаев атындағы орта мектеп"
83%
Жүлдегер (II орын)
D-55219190 Аяулым Мықтақын Қазақ тілі 4 сынып Жамбыл облысы, Қордай ауданы, №14 "Әбіл Нүсіпбаев атындағы орта мектебі» КММ
91%
Жеңімпаз (I орын)
D-67699816 Амангелді Санжар Нұржанұлы Қазақ әдебиет 6 сынып Алматы қаласы, Алатау ауданы, 178-лицей
58%
Қатысушы
D-58106940 Бекарыс Бибосын Қазақ тілі 4 сынып Жамбыл облысы, Қордай ауданы, №14 "Әбіл Нүсіпбаев атындағы орта мектебі» КММ
91%
Жеңімпаз (I орын)
D-21268270 Айсұлтан Қабдулла Математика 1 сынып Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, №36 мектеп-лицейі
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-39259450 Нұрикамал Керімбек Ағылшын тілі 8 сынып Жамбыл облысы, Қордай ауданы, №14 "Әбіл Нүсіпбаев атындағы орта мектебі» КММ
100%
Жеңімпаз (I орын)