Кіру

Тіркелу

немесе

кіріңіз

Нәтижесін көру

Тіркеу нөмірі Аты-жөні Олимпиада атауы Мектеп Орны
D-48789828 Эльвира Құдасова Қазақ тілі 4 сынып Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Қаратал бастауыш мектебі
70%
Жүлдегер (III орын)
D-95384968 Асылзат Асанова Математика 10-11 сынып Алматы қаласы, Медеу ауданы, Республикалық жоғары медициналық колледжі
92%
Жеңімпаз (I орын)
D-09584606 Назерке Қайырбек Математика 2 сынып Ақмола облысы, Целиноград ауданы, № 37 негізгі мектебі
90%
Жеңімпаз (I орын)
D-90495631 АЙБЕК АХМЕТУЛЫ Орыс тілі 8 сынып Маңғыстау облысы, Түпқараған ауданы, Ақшұқыр мектеп-лицейі
76%
Жүлдегер (III орын)
D-42475245 Назерке Қайырбек Математика 2 сынып Ақмола облысы, Целиноград ауданы, № 37 негізгі мектебі
70%
Жүлдегер (III орын)
D-62344879 Гульнара Хамина Қазақ тілі 4 сынып Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Қаратал бастауыш мектебі
65%
Қатысушы
D-12408602 Фатима Нурбергенова Орыс тілі 8 сынып Маңғыстау облысы, Түпқараған ауданы, Ақшұқыр мектеп-лицейі
70%
Жүлдегер (III орын)
D-23401365 Қарғабаева Феруза Қазақ тілі 2 сынып Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Ш.Смаханұлы атындағы №44 жалпы орта мектебі
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-17281373 Ырыс Амангельдыевна Амангельдыева Бастауыш сынып Шығыс Қазақстан облысы, Семей қаласы, "№11 ЖОББМ" КММ
92%
Жеңімпаз (I орын)
D-64161756 Суюльбаева Айгерим Орыс тілі 8 сынып Маңғыстау облысы, Түпқараған ауданы, Ақшұқыр мектеп-лицейі
64%
Қатысушы
D-04443585 Айнабек Нұрбек Дидарұлы Жаратылыстану 1 сынып Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Көктөбе орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-53712999 Сабит Айша Ернұрқызы Математика 1 сынып Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Көктөбе орта мектебі
82%
Жүлдегер (II орын)
D-50731230 Нуршат Тулешовна Молдашева Бастауыш сынып Шығыс Қазақстан облысы, Семей қаласы, "№11 ЖОББМ" КММ
92%
Жеңімпаз (I орын)
D-05107827 Асылзат Асанова Математика 10-11 сынып Алматы қаласы, Медеу ауданы, Республикалық жоғары медициналық колледжі
75%
Жүлдегер (III орын)
D-91170622 Рахымбек Смағұл Қазақ тілі 4 сынып Ақтөбе облысы, Әйтеке би ауданы, С. Оразалин атындағы ОМ
39%
Қатысушы
D-51009121 Полатбай Ұлболсын Сапарбайқызы Әдебиеттік оқу 2 сынып Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Көктөбе орта мектебі
90%
Жеңімпаз (I орын)
D-95177295 Асия Советказыевна Ахметжанова Бастауыш сынып Шығыс Қазақстан облысы, Семей қаласы, "№11 ЖОББМ" КММ
92%
Жеңімпаз (I орын)
D-92176808 Нурасыл Даулет Ағылшын тілі мұғалімдер Нұр-Сұлтан қаласы, Сарыарқа ауданы, Ғафу Қайырбеков атындағы №2 мектеп-гимназиясы
0%
Қатысушы
D-70462209 Беспай Айсұлтан Данияұлы Математика 1 сынып Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Көктөбе орта мектебі
73%
Жүлдегер (III орын)
D-10543863 Бейбітгүл Аскарова Математика 6 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен қаласы, Шәкәрім атындағы №1 орта мектебі
94%
Жеңімпаз (I орын)
D-48771260 Гульмира Токтамасовна Кайржанова Қазақ тілі Шығыс Қазақстан облысы, Семей қаласы, №14 мектеп-балабақшасы
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-89437682 Нурахунова Гулдана Рустамовна Қазақ тілі 2 сынып Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Көктөбе орта мектебі
63%
Қатысушы
D-54456163 Александра Шаронова Қазақ тілі 4 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Семей қаласы, №14 мектеп-балабақшасы
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-17650290 Бейбітгүл Аскарова Математика 6 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен қаласы, Шәкәрім атындағы №1 орта мектебі
89%
Жүлдегер (II орын)
D-24519749 Нурасыл Даулет Математика 1 сынып Нұр-Сұлтан қаласы, Сарыарқа ауданы, Ғафу Қайырбеков атындағы №2 мектеп-гимназиясы
55%
Қатысушы