Кіру

Тіркелу

немесе

кіріңіз

Нәтижесін көру

Тіркеу нөмірі Аты-жөні Олимпиада атауы Мектеп Орны
D-01601139 Жансая Аманкосова Математика 1 сынып Маңғыстау облысы, Бейнеу ауданы, Бейнеу орта мектебі
70%
Жүлдегер (III орын)
D-56823038 Аяру Байнияз Қазақ тілі 2 сынып Батыс Қазақстан облысы, Байтерек ауданы, Щапов жалпы орта мектебі
73%
Жүлдегер (III орын)
D-15938893 Ақтан Нұрымұлы Математика 4 сынып Маңғыстау облысы, Ақтау қаласы, №11 Мамандандандырылған физика-математика мектебі
65%
Қатысушы
D-55888639 Аяру Байнияз Математика 2 сынып Батыс Қазақстан облысы, Байтерек ауданы, Щапов жалпы орта мектебі
65%
Қатысушы
D-07861591 Айда Бақытжанқызы Ағылшын тілі 5 сынып Түркістан облысы, Жетісай ауданы, № 55 "Жеңістің 50 жылдығы" жалпы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесі
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-23150031 Сымбат Рахметова Информатика 10-11 сынып Қостанай облысы, Әулиекөл ауданы, №2 Аманқарағай орта мектебі
80%
Жүлдегер (II орын)
D-42104430 Қурманбаева Айгул Ағылшын тілі мұғалімдер Түркістан облысы, Жетісай ауданы, № 55 "Жеңістің 50 жылдығы" жалпы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесі
90%
Жеңімпаз (I орын)
D-57220782 Бегалы Оразалиев Ағылшын тілі 5 сынып Түркістан облысы, Жетісай ауданы, № 55 "Жеңістің 50 жылдығы" жалпы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесі
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-06156348 Райымбек Дүйсенбай Математика 4 сынып Маңғыстау облысы, Ақтау қаласы, №11 Мамандандандырылған физика-математика мектебі
55%
Қатысушы
D-55715210 Акмарал Касымбекова Информатика 10-11 сынып Қостанай облысы, Әулиекөл ауданы, №2 Аманқарағай орта мектебі
60%
Қатысушы
D-96572839 Мадияр Жасұзақ Ағылшын тілі 5 сынып Түркістан облысы, Жетісай ауданы, № 55 "Жеңістің 50 жылдығы" жалпы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесі
93%
Жеңімпаз (I орын)
D-80152949 Аяжан Шора Ағылшын тілі 5 сынып Түркістан облысы, Жетісай ауданы, № 55 "Жеңістің 50 жылдығы" жалпы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесі
93%
Жеңімпаз (I орын)
D-98719040 Сулушаш Каирлыевна Бастауыш сынып Павлодар облысы, Лебяжі ауданы, Шарбақты жалпы орта мектебі
76%
Жүлдегер (III орын)
D-85709698 Рамазан Кылышбек Орыс тілі 8 сынып Түркістан облысы, Шардара ауданы, №1 М.Əуезов атындағы жалпы орта мектебі
97%
Жеңімпаз (I орын)
D-50399659 Дидар Ашимхан Орыс тілі 8 сынып Түркістан облысы, Шардара ауданы, №1 М.Əуезов атындағы жалпы орта мектебі
94%
Жеңімпаз (I орын)
D-65239880 Бағдат Срайл Орыс тілі 8 сынып Түркістан облысы, Шардара ауданы, №1 М.Əуезов атындағы жалпы орта мектебі
97%
Жеңімпаз (I орын)
D-23419816 Нұрбек Жақсылықов Қазақ әдебиеті 5 сынып Батыс Қазақстан облысы, Байтерек ауданы, Егіндібұлақ жалпы орта мектеп
71%
Жүлдегер (III орын)
D-41637437 Нұрай Тұрсынбай Орыс тілі 8 сынып Түркістан облысы, Шардара ауданы, №1 М.Əуезов атындағы жалпы орта мектебі
94%
Жеңімпаз (I орын)
D-15125555 Нұрай Сапар Орыс тілі 8 сынып Түркістан облысы, Шардара ауданы, №1 М.Əуезов атындағы жалпы орта мектебі
90%
Жеңімпаз (I орын)
D-17925379 Динара Қлышбек Қазақ тілі 4 сынып Маңғыстау облысы, Ақтау қаласы, №11 Мамандандандырылған физика-математика мектебі
73%
Жүлдегер (III орын)
D-98681352 Бекзат Тілекова Қазақстан тарихы 9 сынып Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, №47 жеке пәндерді тереңдетіп оқытатын арнайы мектеп
20%
Қатысушы
D-88070373 Динара Қлышбек Математика 4 сынып Маңғыстау облысы, Ақтау қаласы, №11 Мамандандандырылған физика-математика мектебі
50%
Қатысушы
D-59177900 Сымбат Рахметова Информатика 10-11 сынып Қостанай облысы, Әулиекөл ауданы, №2 Аманқарағай орта мектебі
75%
Жүлдегер (III орын)
D-60270580 Құралай Таңқурайқызы Қазақ тілі 4 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Ұлан ауданы, С. Аманжолов атындағы жалпы орта мектебі
94%
Жеңімпаз (I орын)
D-05402081 Багдатжан Хадиша Математика 1 сынып Маңғыстау облысы, Жаңаөзен қаласы, № 22 Ақбұлақ бөбекжай-бақша
41%
Қатысушы