Кіру

Тіркелу

немесе

кіріңіз

Нәтижесін көру

Тіркеу нөмірі Аты-жөні Олимпиада атауы Мектеп Орны
D-07950971 Мағжан Төлеген Сауат ашу Нұр-Сұлтан қаласы, Сарыарқа ауданы, Ғафу Қайырбеков атындағы №2 мектеп-гимназиясы
85%
Жүлдегер (II орын)
D-91936440 Зейнеп Темірхан Сауат ашу Қарағанды облысы, Қарқаралы ауданы, №2 ОМ
91%
Жеңімпаз (I орын)
D-62905974 Бекмурат Муканов Информатика Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Ә. Молдағұлова атындағы №28 жалпы орта мектебі
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-06529057 Аружан Марат Сауат ашу Қарағанды облысы, Шет ауданы, Ы. Алтынсарин атындағы мектеп-гимназиясы
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-14536181 Кымбат Капатаева Бастауыш сынып Нұр-Сұлтан қаласы, Сарыарқа ауданы, Ғафу Қайырбеков атындағы №2 мектеп-гимназиясы
48%
Қатысушы
D-68354169 Мирамгуль Абишева Математика 9 сынып Алматы қаласы, Медеу ауданы, Республикалық жоғары медициналық колледжі
16%
Қатысушы
D-51498900 Бану Болатова Қазақ тілі 4 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Күршім ауданы, "Құйған орта мектебі" КММ
43%
Қатысушы
D-48356298 Талшын Жанахметова Қазақ тілі 2 сынып Ақтөбе облысы, Шалқар қаласы, Сарсай жалпы орта мектебі
84%
Жүлдегер (II орын)
D-95248767 Бахытгуль Татымбетова География 7 сынып Павлодар облысы, Ақтоғай ауданы, Шолақсор жалпы орта мектебі
71%
Жүлдегер (III орын)
D-02890723 Гүлзат Әубәкір Дүниетану 3 сынып Алматы қаласы, Түрксіб ауданы, №59 мектеп-гимназия.
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-91303741 Айым Бахитжан Физика 10-11 сынып Қостанай облысы, Қостанай қаласы, №115 жалпы орта мектебі
15%
Қатысушы
D-63942397 Мирамгуль Абишева Математика 10-11 сынып Алматы қаласы, Медеу ауданы, Республикалық жоғары медициналық колледжі
25%
Қатысушы
D-18527443 Нұрәли Жасталап Орыс тілі 1 сынып Қызылорда облысы, Қазалы ауданы, №102 Бірлік жалпы орта мектебі
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-82623959 Елесеев Диян Математика 2 сынып Қарағанды облысы, Шет ауданы, Ы. Алтынсарин атындағы мектеп-гимназиясы
90%
Жеңімпаз (I орын)
D-07338640 Гүлжанат Баядилова Қазақ тілі Қызылорда облысы, Қазалы ауданы, №102 Бірлік жалпы орта мектебі
67%
Қатысушы
D-40634314 Мейренбай Айсұлтан Қазақ тілі 2 сынып Қарағанды облысы, Шет ауданы, Ы. Алтынсарин атындағы мектеп-гимназиясы
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-76138936 Мирас Капсаламатов Әдебиеттік оқу 3 сынып Алматы қаласы, Түрксіб ауданы, №59 мектеп-гимназиясы
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-33762644 Бахытжан Ақшалов Информатика Жамбыл облысы, Жамбыл ауданы, "Шайқорық орта мектебі" КММ
93%
Жеңімпаз (I орын)
D-55653580 Акжунис Кали Орыс тілі 6 сынып Атырау облысы, Атырау қаласы, №24 жалпы орта мектебі
79%
Жүлдегер (III орын)
D-50676063 Ратова Адиля Қазақ тілі 2 сынып Қарағанды облысы, Шет ауданы, Ы. Алтынсарин атындағы мектеп-гимназиясы
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-19506448 Искандер Суюнбай Әдебиеттік оқу 3 сынып Алматы қаласы, Түрксіб ауданы, №59 мектеп-гимназиясы
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-95521550 Асель Шайхимиден Орыс тілі 7 сынып Атырау облысы, Атырау қаласы, №24 жалпы орта мектебі
84%
Жүлдегер (II орын)
D-90044975 Жанаргуль Зинолла Орыс тілі 7 сынып Атырау облысы, Атырау қаласы, №24 жалпы орта мектебі
84%
Жүлдегер (II орын)
D-75410330 Айчолпан Маматалиева Орыс тілі 7 сынып Атырау облысы, Атырау қаласы, №24 жалпы орта мектебі
81%
Жүлдегер (II орын)
D-51108518 Аманбол Сезім Математика 2 сынып Қарағанды облысы, Шет ауданы, Ы. Алтынсарин атындағы мектеп-гимназиясы
90%
Жеңімпаз (I орын)