Кіру

Тіркелу

немесе

кіріңіз

Нәтижесін көру

Тіркеу нөмірі Аты-жөні Олимпиада атауы Мектеп Орны
D-49731284 Аруна Шархан Биология 7 сынып Жамбыл облысы, Шу ауданы, Ермұхан Бекмаханов атындағы мектеп-гимназиясы
92%
Жеңімпаз (I орын)
D-51723348 Айдана Дүйсенова Дүниетану 2 сынып Маңғыстау облысы, Бейнеу ауданы, Абай атындағы орта мектебінің
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-70954949 Байдуллин Ахмет Ағылшын тілі 4 сынып Атырау облысы, Атырау қаласы, Смағұлов атындағы ОМ
93%
Жеңімпаз (I орын)
D-01225673 Асылзада Хұдайберген Дүниетану 2 сынып Маңғыстау облысы, Бейнеу ауданы, Абай атындағы орта мектебінің
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-69762420 Аяулым Дүйсенбай Дүниетану 2 сынып Маңғыстау облысы, Бейнеу ауданы, Абай атындағы орта мектебінің
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-05513307 Елемес Ернар Ағылшын тілі 4 сынып Атырау облысы, Атырау қаласы, Смағұлов атындағы ОМ
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-62665808 Арайлым Алекберова Дүниетану 2 сынып Маңғыстау облысы, Бейнеу ауданы, Абай атындағы орта мектебінің
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-61250186 Жанболат Құрсан Ағылшын тілі 4 сынып Түркістан облысы, Жетісай ауданы, " Г.Титов атындағы №54 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
91%
Жеңімпаз (I орын)
D-60656957 Қожалепес Нұрдаулет Дүниетану 2 сынып Маңғыстау облысы, Бейнеу ауданы, Абай атындағы орта мектебінің
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-87675318 Рақымжан Дүзелбаев Дүниетану 2 сынып Маңғыстау облысы, Бейнеу ауданы, Абай атындағы орта мектебінің
87%
Жүлдегер (II орын)
D-48593586 Базарбай Хасан Ағылшын тілі 4 сынып Түркістан облысы, Жетісай ауданы, " Г.Титов атындағы №54 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-52706246 Шапағат Аубакеров Дүниетану 2 сынып Маңғыстау облысы, Бейнеу ауданы, Абай атындағы орта мектебінің
83%
Жүлдегер (II орын)
D-54620327 Гүлнұр Тыныштыкбаева Қазақ тілі 2 сынып Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, №28 жалпы орта мектебі
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-66605876 Нурай Камбарбек Қазақ тілі 2 сынып Түркістан облысы, Мақтаарал ауданы, Бапышев атындағы ЖББОМ
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-53007872 Татьяна Нурмуханбетова Орыс тілі 8 сынып Нұр-Сұлтан қаласы, Алматы ауданы, №53 мектеп-лицейі
66%
Қатысушы
D-12559040 Шолпан Асилова Бастауыш сынып Жамбыл облысы, Тараз қаласы, №31 жалпы орта мектебі
87%
Жүлдегер (II орын)
D-57990698 Думан Полатбай Математика 2 сынып Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, №28 жалпы орта мектебі
65%
Қатысушы
D-61535724 Маржан Байбол Биология 7 сынып Жамбыл облысы, Шу ауданы, Ермұхан Бекмаханов атындағы мектеп-гимназиясы
90%
Жеңімпаз (I орын)
D-14820972 Назрин Гаджиева Ағылшын тілі 5 сынып Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, №61 жалпы орта мектеп
76%
Жүлдегер (III орын)
D-94447832 Гулдана Калдаякова Қазақ тілі Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, №51 гимназия
64%
Қатысушы
D-49589273 Айқын Жаңабек Қазақ тілі 2 сынып Түркістан облысы, Созақ ауданы, Панфилов атындағы жалпы орта мектебі
83%
Жүлдегер (II орын)
D-55791959 Мадиар Көпжасар Қазақстан тарихы 6 сынып Шымкент қаласы, Абай ауданы, №128 жалпы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесі
65%
Қатысушы
D-55930900 Айбарчин Давмушарова Математика 1 сынып Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, М.Горький атындағы орта мектеп
59%
Қатысушы
D-86663114 Диана Абдукадирова Қазақ тілі 6 сынып Түркістан облысы, Түркістан қаласы, №14 жалпы орта мектебі
63%
Қатысушы
D-23665764 Мұстафа Адель Сауат ашу Алматы қаласы, Әуезов ауданы, №119 мектеп- лицей
90%
Жеңімпаз (I орын)