Кіру

Тіркелу

немесе

кіріңіз

Нәтижесін көру

Тіркеу нөмірі Аты-жөні Олимпиада атауы Мектеп Орны
D-36289084 Асылжан Сатбай Қазақ тілі 6 сынып Түркістан облысы, Түркістан қаласы, №14 жалпы орта мектебі
30%
Қатысушы
D-10922699 Райхан Жанайбекова Қазақ тілі 2 сынып Алматы қаласы, Әуезов ауданы, №119 мектеп- лицей
65%
Қатысушы
D-62097955 Метербаева Мөлдір Қайратқызы Психология және өзін-өзі тану Алматы облысы, Талдықорған қаласы, Обл. Д. Рақышев атын. мектеп-интернат
94%
Жеңімпаз (I орын)
D-90431097 Айбарчин Давмушарова Математика 1 сынып Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, М.Горький атындағы орта мектеп
64%
Қатысушы
D-89805558 Ертуған Болат Қазақстан тарихы 6 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Үржар а., Тасбұлақ орта мектебі
80%
Жүлдегер (II орын)
D-28034318 ZHANSAYA KATARBAI Ағылшын тілі 2 сынып Маңғыстау облысы, Бейнеу ауданы, Ы.Алтынсарин атындағы ОМ
93%
Жеңімпаз (I орын)
D-21030687 Таңшолпан Қарасайқызы Математика 1 сынып Ақтөбе облысы, Әйтеке би ауданы, С. Оразалин атындағы ОМ
55%
Қатысушы
D-30215195 Тұрысбек Абілхайыр Сауат ашу Алматы қаласы, Әуезов ауданы, №119 мектеп- лицей
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-98399242 Станислав Мастекбаев Қазақ тілі 5 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Бесқарағай ауданы, Сосновская СШ
62%
Қатысушы
D-31458943 ARUZHAN KAUKENOVA Ағылшын тілі 2 сынып Маңғыстау облысы, Бейнеу ауданы, Ы.Алтынсарин атындағы ОМ
93%
Жеңімпаз (I орын)
D-86448819 Анар Садуақас Дүниетану 1 сынып Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ленин жалпы білім беру орта мектебі
90%
Жеңімпаз (I орын)
D-32992361 Арайлым Абдулла Қазақ тілі 6 сынып Түркістан облысы, Түркістан қаласы, №14 жалпы орта мектебі
74%
Жүлдегер (III орын)
D-45088576 Есенова Мелек Математика 1 сынып Алматы қаласы, Әуезов ауданы, №119 мектеп- лицей
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-75957799 Тамир Хаменов Қазақ тілі 4 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Бесқарағай ауданы, Сосновская СШ
91%
Жеңімпаз (I орын)
D-66757309 Эльвира Набиева Дүниетану 1 сынып Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ленин жалпы білім беру орта мектебі
90%
Жеңімпаз (I орын)
D-96319024 Өркен Адамбек Қазақстан тарихы 6 сынып Шымкент қаласы, Абай ауданы, №128 жалпы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесі
65%
Қатысушы
D-49684250 INZHU OSERBAI Ағылшын тілі 2 сынып Маңғыстау облысы, Бейнеу ауданы, Ы.Алтынсарин атындағы ОМ
93%
Жеңімпаз (I орын)
D-89049957 Алдияр Бугумбаев Қазақ тілі 4 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Бесқарағай ауданы, Сосновская СШ
86%
Жүлдегер (II орын)
D-59160447 Балакаев Алем Сауат ашу Алматы қаласы, Әуезов ауданы, №119 мектеп- лицей
97%
Жеңімпаз (I орын)
D-20499765 Еркінбай Жәнібек Дүниетану 1 сынып Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ленин жалпы білім беру орта мектебі
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-13471997 Шәмші Тельман Математика 1 сынып Ақтөбе облысы, Әйтеке би ауданы, С. Оразалин атындағы ОМ
90%
Жеңімпаз (I орын)
D-36946583 Зоя Жеңісхан Биология 7 сынып Жамбыл облысы, Шу ауданы, Ермұхан Бекмаханов атындағы мектеп-гимназиясы
79%
Жүлдегер (III орын)
D-32569958 Жібек Бегалы Қазақ тілі 2 сынып Түркістан облысы, Созақ ауданы, Панфилов атындағы жалпы орта мектебі
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-53086429 Арна Қадырбек Математика 1 сынып Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ленин жалпы білім беру орта мектебі
86%
Жүлдегер (II орын)
D-31873858 Гунель Абилова Математика 1 сынып Түркістан облысы, Түлкібас ауданы, Ю. Гагарин атындағы жалпы орта мектебі
80%
Жүлдегер (II орын)