Кіру

Тіркелу

немесе

кіріңіз

Нәтижесін көру

Тіркеу нөмірі Аты-жөні Олимпиада атауы Мектеп Орны
D-63563109 Дархан Есенаман Сауат ашу Алматы қаласы, Жетісу ауданы, Сүйінбай атындағы №143 мектеп-лицейі
78%
Жүлдегер (III орын)
D-51481409 Жанар Мадреимова Ағылшын тілі мұғалімдер Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, Ш.Құдайбердіұлы атындағы №66 ЖББОМ
53%
Қатысушы
D-29926441 Роза Жайсанбаева Бастауыш сынып Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен қаласы, №46 орта мектебі
70%
Жүлдегер (III орын)
D-93545603 Кәусар Акжол Математика 1 сынып Алматы облысы, Қарасай ауданы, Алмалыбақ мектеп-гимназиясы
86%
Жүлдегер (II орын)
D-23392580 Шара Бекмамбетова Математика 1 сынып Алматы облысы, Қарасай ауданы, Алмалыбақ мектеп-гимназиясы
67%
Қатысушы
D-82153604 Ернияз Нуркасымов Информатика 5 сынып Алматы қаласы, Жетісу ауданы, №177 білім беретін мектеп
85%
Жүлдегер (II орын)
D-43805802 Адилям Саутова Биология 10-11 сынып Алматы облысы, Панфилов ауданы, Елтінді батыр атындағы орта мектебі КММ
55%
Қатысушы
D-91038769 Дархан Есенаман Математика 1 сынып Алматы қаласы, Жетісу ауданы, Сүйінбай атындағы №143 мектеп-лицейі
75%
Жүлдегер (III орын)
D-75336229 Маруф Щерба Биология 7 сынып Жамбыл облысы, Қордай ауданы, №18 Сортөбе жалпы орта мектебі
52%
Қатысушы
D-04006851 Айгерім Асқарова Математика 6 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Семей қаласы, "№44 жалпы орта білім беретін мектеп"КММ
42%
Қатысушы
D-21462066 Айша Жұмабек Математика 5 сынып Жамбыл облысы, Тараз қаласы, №47 жалпы орта мектебі
60%
Қатысушы
D-20209642 Ислам Төлеуғалиев Математика 5 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Семей қаласы, "№44 жалпы орта білім беретін мектеп"КММ
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-51089568 Гүлсара Мейрамова Қазақ тілі 5 сынып Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, №36 мектеп-лицейі
90%
Жеңімпаз (I орын)
D-48174577 Абдурахман Прмаханбет Информатика 5 сынып Алматы қаласы, Жетісу ауданы, №177 білім беретін мектеп
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-38541848 Сағила Қапархан Қазақ тілі 8 сынып Жамбыл облысы, Қордай ауданы, №14 "Әбіл Нүсіпбаев атындағы орта мектебі» КММ
77%
Жүлдегер (III орын)
D-67072309 Алма Каненова Әдебиеттік оқу 2 сынып Алматы облысы, Ақсу ауданы, Ж.Сыдықов атындағы орта мектебі
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-65564564 Махмуд Санху Химия 8 сынып Жамбыл облысы, Қордай ауданы, №13 жалпы орта мектеб
57%
Қатысушы
D-73364202 Нұрмухамед Айтмырза Орыс тілі 4 сынып Алматы қаласы, Әуезов ауданы, №141 жалпы білім беретін мектеп
92%
Жеңімпаз (I орын)
D-64393161 Жұлдыз Сапарали Бастауыш сынып Түркістан облысы, Ордабасы ауданы, Ә.Молдағұлова атындағы жалпы орта мектебі
48%
Қатысушы
D-44680336 жанна нурланова Ағылшын тілі мұғалімдер Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен қаласы, "№27 орта мектеп" КММ
22%
Қатысушы
D-44867129 Алмас Талғат Математика 1 сынып Алматы облысы, Қарасай ауданы, Алмалыбақ мектеп-гимназиясы
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-17144845 Кәусар Акжол Сауат ашу Алматы облысы, Қарасай ауданы, Алмалыбақ мектеп-гимназиясы
81%
Жүлдегер (II орын)
D-97718634 Садырбаев Арсен Математика 2 сынып Нұр-Сұлтан қаласы, Сарыарқа ауданы, №58 мектеп-гимназиясы
35%
Қатысушы
D-33028961 Малика Раймбаева Орыс тілі 7 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Семей қаласы, №38 жалпы орта мектеп-лицейі
97%
Жеңімпаз (I орын)
D-72119416 Кумарбекова Шуга Буланбаевна Математика Түркістан облысы, Жетісай ауданы, М.Жұмабаев ЖОМ
68%
Қатысушы