Кіру

Тіркелу

немесе

кіріңіз

Нәтижесін көру

Тіркеу нөмірі Аты-жөні Олимпиада атауы Мектеп Орны
D-11699764 Аяна Бабақожа Сауат ашу Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, Қ. Мұхамеджанов атындағы №1 мектеп-гимназиясы
91%
Жеңімпаз (I орын)
D-35650670 Алдабай Даниял Қазақ тілі 2 сынып Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, №35 жалпы орта мектебі
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-39521012 Төлеуқұл Кәусар Қазақ тілі 2 сынып Қарағанды облысы, Шет ауданы, Ы. Алтынсарин атындағы мектеп-гимназиясы
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-31853711 Аймира Жапаркулова Математика 2 сынып Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Оразақ ауылы №27 жалпы орта мектебі
40%
Қатысушы
D-91925971 Абай Саятұлы Ағылшын тілі 2 сынып Алматы қаласы, Алатау ауданы, №26 ЖББМ
72%
Жүлдегер (III орын)
D-47164983 Толепова Айару Қазақ тілі 2 сынып Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, №35 жалпы орта мектебі
92%
Жеңімпаз (I орын)
D-42524440 Айнұр Мұқат Психология және өзін-өзі тану Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Г. Молдашев атындағы орта мектебі
33%
Қатысушы
D-16867174 Адия Серікқызы Сауат ашу Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, Қ. Мұхамеджанов атындағы №1 мектеп-гимназиясы
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-12720200 Роза Агибергенова Орыс тілі Қызылорда облысы, Қазалы ауданы, №102 Бірлік жалпы орта мектебі
92%
Жеңімпаз (I орын)
D-16888274 Айжамал Кабекеева Қазақ тілі 2 сынып Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Ш.Смаханұлы атындағы №44 жалпы орта мектебі
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-87941393 Жансая Серік Қазақ тілі 3 сынып Батыс Қазақстан облысы, Тасқала ауданы, ЖОББ Амангелді мектеп-балабақша кешені
84%
Жүлдегер (II орын)
D-15358632 Қапар Мейіржан Қазақ тілі 3 сынып Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Ш.Смаханұлы атындағы №44 жалпы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-58527280 Бақтығалиева Айзере Қазақ тілі 2 сынып Қарағанды облысы, Шет ауданы, Ы. Алтынсарин атындағы мектеп-гимназиясы
88%
Жүлдегер (II орын)
D-78906405 Асқаров Жалғас Қазақ тілі 3 сынып Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Ш.Смаханұлы атындағы №44 жалпы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-88593363 Қуандық Аслан Қазақ тілі 2 сынып Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, №35 жалпы орта мектебі
79%
Жүлдегер (III орын)
D-42556253 Айзере Бегман Сауат ашу Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, Қ. Мұхамеджанов атындағы №1 мектеп-гимназиясы
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-07767036 Мирас Тлепалды Ағылшын тілі 2 сынып Алматы қаласы, Алатау ауданы, №26 ЖББМ
72%
Жүлдегер (III орын)
D-16306528 АНЕЛЬ МАКСАТ Математика 4 сынып Алматы облысы, Райымбек ауданы, Қазыбек Шорманов мектебі
72%
Жүлдегер (III орын)
D-10108881 Нұржігіт Арсылан Қазақ тілі 3 сынып Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Ш.Смаханұлы атындағы №44 жалпы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-51460988 Құрмашев Нұртөре Математика 2 сынып Қарағанды облысы, Шет ауданы, Ы. Алтынсарин атындағы мектеп-гимназиясы
70%
Жүлдегер (III орын)
D-90255631 Əділжан Қарасай Математика 1 сынып Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, Қ. Мұхамеджанов атындағы №1 мектеп-гимназиясы
59%
Қатысушы
D-28274119 Расул Тілектес Ағылшын тілі 2 сынып Алматы қаласы, Алатау ауданы, №26 ЖББМ
66%
Қатысушы
D-14380738 Қарақат Кенжегерей Қазақ тілі 3 сынып Батыс Қазақстан облысы, Тасқала ауданы, ЖОББ Амангелді мектеп-балабақша кешені
56%
Қатысушы
D-12396549 Жанай Сұлтанай Сауат ашу Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, Қ. Мұхамеджанов атындағы №1 мектеп-гимназиясы
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-38750392 Нургуль Ахметжанова Қазақ тілі 2 сынып Қарағанды облысы, Шет ауданы, Ы. Алтынсарин атындағы мектеп-гимназиясы
88%
Жүлдегер (II орын)