Кіру

Тіркелу

немесе

кіріңіз

Нәтижесін көру

Тіркеу нөмірі Аты-жөні Олимпиада атауы Мектеп Орны
D-22875243 Айзере Молдабек Математика 3 сынып Қызылорда облысы, Жалағаш қаласы, №202 жалпы орта мектебі
80%
Жүлдегер (II орын)
D-09396519 Инабат Рахманкул Ағылшын тілі 6 сынып Жамбыл облысы, Шу ауданы, «Мұқағали Мақатаев» атындағы шағын орталықты тірек орта мектебі (ресурстық орталық)
49%
Қатысушы
D-18770789 Нурислам Амангелді Математика 5 сынып Жамбыл облысы, Тараз қаласы, №47 жалпы орта мектебі
90%
Жеңімпаз (I орын)
D-59107831 Гаухар Айтқожина 3-сынып Орыс тілі Шығыс Қазақстан облысы, Семей қаласы, №38 жалпы орта мектеп-лицейі
73%
Жүлдегер (III орын)
D-84292907 Бохор Худайбергенов Орыс әдебиеті 5 сынып Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Қаратай Турысов атындағы №53 мектеп-гимназиясы
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-79990176 Алижан Ахметов Орыс тілі 4 сынып Қарағанды облысы, Cәтбаев қаласы, "№19 мектеп-лицейі" КММ
97%
Жеңімпаз (I орын)
D-71126790 Асылхан Жакишев Сауат ашу Нұр-Сұлтан қаласы, Сарыарқа ауданы, №58 мектеп-гимназиясы
76%
Жүлдегер (III орын)
D-90317480 Нұртөре Байгабат Ағылшын тілі 1 сынып Алматы облысы, Қарасай ауданы, Алмалыбақ мектеп-гимназиясы
83%
Жүлдегер (II орын)
D-49467123 Ахмади Зейнулгабды Математика 1 сынып Нұр-Сұлтан қаласы, Сарыарқа ауданы, №58 мектеп-гимназиясы
70%
Жүлдегер (III орын)
D-39549015 Әлижан Әлиасқар Сауат ашу Алматы облысы, Қарасай ауданы, Алмалыбақ мектеп-гимназиясы
93%
Жеңімпаз (I орын)
D-08883278 Медина Нурбулат Қазақ тілі 4 сынып Алматы облысы, Қарасай ауданы, "Жамбыл атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталықпен"КММ
36%
Қатысушы
D-59725914 Сымбат Ордабай Ағылшын тілі 1 сынып Түркістан облысы, Сарыағаш қаласы, Ю. Гагарин атындағы №4 жалпы орта мектебі
71%
Жүлдегер (III орын)
D-67163381 Асылхан Жакишев Математика 1 сынып Нұр-Сұлтан қаласы, Сарыарқа ауданы, №58 мектеп-гимназиясы
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-86026115 Балауса Мелисова Математика 5 сынып Алматы қаласы, Наурызбай ауданы, №176 мектеп-гимназиясы
38%
Қатысушы
D-53889037 Мадияр Саби Математика 1 сынып Нұр-Сұлтан қаласы, Сарыарқа ауданы, №58 мектеп-гимназиясы
81%
Жүлдегер (II орын)
D-14170366 Ясмина Якупова Қазақстан тарихы 10-11 сынып Алматы қаласы, Түрксіб ауданы, №1 Алматы қазақ мемлекеттік гуманитарлық-педагогтік колледжі
50%
Қатысушы
D-52363242 Бахыт Шайкемелова Қазақ тілі Қостанай облысы, Рудный қаласы, №5 Гимназия
60%
Қатысушы
D-35529415 Саида Ғалым Математика 1 сынып Нұр-Сұлтан қаласы, Сарыарқа ауданы, №58 мектеп-гимназиясы
80%
Жүлдегер (II орын)
D-55507668 Сымбат Дәуренқызы Математика 1 сынып Алматы облысы, Қарасай ауданы, Алмалыбақ мектеп-гимназиясы
75%
Жүлдегер (III орын)
D-64881146 Асель Курманбеккызы Орыс тілі Жамбыл облысы, Қордай ауданы, №13 жалпы орта мектеб
57%
Қатысушы
D-92742452 Мейір Болатов Ағылшын тілі 2 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен қаласы, Өскемен қаласы әкімдігінің №49 жалпы білім беретін мектебі КММ
71%
Жүлдегер (III орын)
D-80353961 Інжу Бақыт Әдебиеттік оқу 2 сынып Нұр-Сұлтан қаласы, Сарыарқа ауданы, №58 мектеп-гимназиясы
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-74407192 Мунира Марат Сауат ашу Нұр-Сұлтан қаласы, Сарыарқа ауданы, №58 мектеп-гимназиясы
70%
Жүлдегер (III орын)
D-74692279 Султангазиева Камила Қазақ тілі 9 сынып Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Солтүстік Қазақстан облыстық олимпиада резервінің мамандандырылған мектеп интернат колледж
89%
Жүлдегер (II орын)
D-36354883 Дулат Ердалы Математика 1 сынып Қызылорда облысы, Жалағаш ауданы, №202 Жалағаш ОМ
90%
Жеңімпаз (I орын)