Кіру

Тіркелу

немесе

кіріңіз

Нәтижесін көру

Тіркеу нөмірі Аты-жөні Олимпиада атауы Мектеп Орны
D-38475378 Дауренбек Ануар Ағылшын тілі 6 сынып Шымкент қаласы, Әл-Фараби ауданы, №7 Қ. Спатаев атындағы мектеп-лицейінің
33%
Қатысушы
D-21290786 Сабина Султанова Ағылшын тілі 1 сынып Алматы қаласы, Алатау ауданы, №164 жалпы орта мектебі
72%
Жүлдегер (III орын)
D-22780631 Дауренбек Ануар Ағылшын тілі 6 сынып Шымкент қаласы, Әл-Фараби ауданы, №7 Қ. Спатаев атындағы мектеп-лицейінің
25%
Қатысушы
D-85795557 Гулистан Зунунова Ағылшын тілі 4 сынып Алматы қаласы, Алатау ауданы, №150ЖББМ
14%
Қатысушы
D-95761637 Александр Фоменко Ағылшын тілі 5 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен қаласы, "№27 орта мектеп" КММ
79%
Жүлдегер (III орын)
D-08766196 Дауренбек Ануар Ағылшын тілі 1 сынып Шымкент қаласы, Әл-Фараби ауданы, №7 Қ. Спатаев атындағы мектеп-лицейінің
14%
Қатысушы
D-95683847 Нургуль Ахметжанова Математика 2 сынып Қарағанды облысы, Шет ауданы, Ы. Алтынсарин атындағы мектеп-гимназиясы
65%
Қатысушы
D-20442875 Жанар Байбекова Бастауыш сынып Алматы облысы, Ақсу ауданы, "Көшкента орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен коммуналдық мемлекеттік мекемесі"
44%
Қатысушы
D-45870027 Марина Огай Биология 7 сынып Алматы қаласы, Медеу ауданы, М. Маметова атындағы 28 мектеп - лицей
41%
Қатысушы
D-48164520 Омар Жанайдар Математика 1 сынып Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, Қ. Мұхамеджанов атындағы №1 мектеп-гимназиясы
91%
Жеңімпаз (I орын)
D-49951286 Ерасыл Ардақұлы Математика 1 сынып Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, Қ. Мұхамеджанов атындағы №1 мектеп-гимназиясы
91%
Жеңімпаз (I орын)
D-41849711 Айару Әбдісақи Математика 1 сынып Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, Қ. Мұхамеджанов атындағы №1 мектеп-гимназиясы
86%
Жүлдегер (II орын)
D-36064097 Асылназ Касенова Ағылшын тілі 2 сынып Ақмола облысы, Бурабай ауданы, №7 мектеп-лицей
84%
Жүлдегер (II орын)
D-42448230 Жания Сабитқызы Сауат ашу Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, Қ. Мұхамеджанов атындағы №1 мектеп-гимназиясы
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-21166354 Айдана Тугелбай Дүниетану 3 сынып Алматы қаласы, Түрксіб ауданы, №59 мектеп-гимназиясы
85%
Жүлдегер (II орын)
D-81351507 Жанар Токсанаева Дүниетану 2 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Бесқарағай қаласы, Башкөл орта мектебі
84%
Жүлдегер (II орын)
D-13863845 Айдана Тогызбаева Ағылшын тілі мұғалімдер Қызылорда облысы, Байқоңыр қаласы, № 273 орта мектеп
74%
Жүлдегер (III орын)
D-00731117 Бекзат Тұрсынғазы Ағылшын тілі 6 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Семей қаласы, Ш.Уәлиханов атындағы "Жасұлан" жалпы орта мектебі
51%
Қатысушы
D-84398161 Әділбек Айым Жаратылыстану 1 сынып Шымкент қаласы, Еңбекші ауданы, Т. Рысқұлов атындағы №25 мектеп-гимназия
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-01034133 Нуржан Алинур Жаратылыстану 1 сынып Шымкент қаласы, Еңбекші ауданы, Т. Рысқұлов атындағы №25 мектеп-гимназия
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-68664405 Кәусар Ақан Дүниетану 3 сынып Алматы қаласы, Түрксіб ауданы, №59 мектеп-гимназиясы
70%
Жүлдегер (III орын)
D-02499477 Ақнұр Амирбек Жаратылыстану 1 сынып Шымкент қаласы, Еңбекші ауданы, Т. Рысқұлов атындағы №25 мектеп-гимназия
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-50324002 Ералиева Мадина Жаратылыстану 1 сынып Шымкент қаласы, Еңбекші ауданы, Т. Рысқұлов атындағы №25 мектеп-гимназия
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-50154848 Нұрасыл Мұрат Қазақ тілі 3 сынып Алматы қаласы, Түрксіб ауданы, №59 мектеп-гимназиясы
66%
Қатысушы
D-14181074 Кошаналы Нұрислам Жаратылыстану 1 сынып Шымкент қаласы, Еңбекші ауданы, Т. Рысқұлов атындағы №25 мектеп-гимназия
100%
Жеңімпаз (I орын)