Кіру

Тіркелу

немесе

кіріңіз

Нәтижесін көру

Тіркеу нөмірі Аты-жөні Олимпиада атауы Мектеп Орны
D-64881146 Асель Курманбеккызы Орыс тілі Жамбыл облысы, Қордай ауданы, №13 жалпы орта мектеб
57%
Қатысушы
D-92742452 Мейір Болатов Ағылшын тілі 2 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен қаласы, Өскемен қаласы әкімдігінің №49 жалпы білім беретін мектебі КММ
71%
Жүлдегер (III орын)
D-80353961 Інжу Бақыт Әдебиеттік оқу 2 сынып Нұр-Сұлтан қаласы, Сарыарқа ауданы, №58 мектеп-гимназиясы
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-74407192 Мунира Марат Сауат ашу Нұр-Сұлтан қаласы, Сарыарқа ауданы, №58 мектеп-гимназиясы
70%
Жүлдегер (III орын)
D-74692279 Султангазиева Камила Қазақ тілі 9 сынып Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Солтүстік Қазақстан облыстық олимпиада резервінің мамандандырылған мектеп интернат колледж
89%
Жүлдегер (II орын)
D-36354883 Дулат Ердалы Математика 1 сынып Қызылорда облысы, Жалағаш ауданы, №202 Жалағаш ОМ
90%
Жеңімпаз (I орын)
D-64055343 Анеля Мендуанова Дүниетану 1 сынып Нұр-Сұлтан қаласы, Сарыарқа ауданы, №58 мектеп-гимназиясы
90%
Жеңімпаз (I орын)
D-28436504 Молдир Манакбай Орыс тілі 5 сынып Қарағанды облысы, Cәтбаев қаласы, №19 мектеп лицей
91%
Жеңімпаз (I орын)
D-28776139 Сымбат Дәуренқызы Сауат ашу Алматы облысы, Қарасай ауданы, Алмалыбақ мектеп-гимназиясы
90%
Жеңімпаз (I орын)
D-63291596 Мунира Марат Математика 1 сынып Нұр-Сұлтан қаласы, Сарыарқа ауданы, №58 мектеп-гимназиясы
75%
Жүлдегер (III орын)
D-23807047 Улдана Ергеш Орыс тілі 1 сынып Алматы облысы, Қарасай ауданы, Алмалыбақ мектеп-гимназиясы
34%
Қатысушы
D-40032211 Алимбеков Азизбек Қазақ тілі 9 сынып Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Солтүстік Қазақстан облыстық олимпиада резервінің мамандандырылған мектеп интернат колледж
75%
Жүлдегер (III орын)
D-50315663 Маймуна Юрова 3-сынып Орыс тілі Жамбыл облысы, Қордай ауданы, №13 жалпы орта мектеб
93%
Жеңімпаз (I орын)
D-84300719 Айзада Бедебаева Информатика 6 сынып Павлодар облысы, Баянауыл ауданы, №1 Майқайың жалпы орта мектебі
70%
Жүлдегер (III орын)
D-64664894 Зуппар Оралбек Математика 6 сынып Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, №36 мектеп-лицейі
67%
Қатысушы
D-26173727 Есеней Әділбекұлы Математика 6 сынып Ақтөбе облысы, Ырғыз ауданы, Мамыр негізгі орта мектебі
75%
Жүлдегер (III орын)
D-46771948 Батыркерей Тұрсынбай Сауат ашу Нұр-Сұлтан қаласы, Сарыарқа ауданы, №58 мектеп-гимназиясы
83%
Жүлдегер (II орын)
D-38576932 Нурмухаммед Талгат Қазақ тілі 4 сынып Шымкент қаласы, Абай ауданы, №56 орта мектеп
64%
Қатысушы
D-55055134 Улдана Ергеш Сауат ашу Алматы облысы, Қарасай ауданы, Алмалыбақ мектеп-гимназиясы
75%
Жүлдегер (III орын)
D-58543136 Ермеков Мансур Қазақ тілі 7 сынып Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Солтүстік Қазақстан облыстық олимпиада резервінің мамандандырылған мектеп интернат колледж
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-82697002 Гулнур Утенова Қазақ тілі 2 сынып Нұр-Сұлтан қаласы, Сарыарқа ауданы, №58 мектеп-гимназиясы
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-89835606 Самал Асембаева Орыс тілі 1 сынып Алматы облысы, Қарасай ауданы, Алмалыбақ мектеп-гимназиясы
83%
Жүлдегер (II орын)
D-87225858 Нуржанова Аяулым Қазақ тілі 7 сынып Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Солтүстік Қазақстан облыстық олимпиада резервінің мамандандырылған мектеп интернат колледж
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-07043387 Самат Батырбаев Орыс тілі 8 сынып Қарағанды облысы, Cәтбаев қаласы, №19 мектеп лицей
97%
Жеңімпаз (I орын)
D-24137443 Баян Алияспай Математика 3 сынып Жамбыл облысы, Қордай ауданы, №14 "Әбіл Нүсіпбаев атындағы орта мектебі» КММ
100%
Жеңімпаз (I орын)