Кіру

Тіркелу

немесе

кіріңіз

Нәтижесін көру

Тіркеу нөмірі Аты-жөні Олимпиада атауы Мектеп Орны
D-97748067 Айдана Тогызбаева Ағылшын тілі мұғалімдер Қызылорда облысы, Байқоңыр қаласы, № 273 орта мектеп
65%
Қатысушы
D-14372077 Даниал Ілесбек Қазақ тілі 3 сынып Алматы қаласы, Түрксіб ауданы, №59 мектеп-гимназиясы
63%
Қатысушы
D-18632676 Еркеназ Маменова Ағылшын тілі 9 сынып Ақтөбе облысы, Шалқар қаласы, Ә. Жангелдин атындағы жалпы орта мектебі
74%
Жүлдегер (III орын)
D-14146497 Инесса Майер Ағылшын тілі 5 сынып Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Приреченск жалпы орта мектебі
79%
Жүлдегер (III орын)
D-03519586 Жандияр Тоқтамұратов Математика 1 сынып Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, Қ. Мұхамеджанов атындағы №1 мектеп-гимназиясы
91%
Жеңімпаз (I орын)
D-02710648 Ибрагим Жансулу Сауат ашу Шымкент қаласы, Еңбекші ауданы, Т. Рысқұлов атындағы №25 мектеп-гимназия
74%
Жүлдегер (III орын)
D-78936761 Айша Дәулетқали Сауат ашу Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, Қ. Мұхамеджанов атындағы №1 мектеп-гимназиясы
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-59051602 Азель Серікбек Сауат ашу Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, Қ. Мұхамеджанов атындағы №1 мектеп-гимназиясы
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-67727167 Тахмина Қуандықова Информатика 5 сынып Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, №65 жалпы білім беретін орта мектеп
88%
Жүлдегер (II орын)
D-06067581 Мейірім Раушанқосова Информатика 5 сынып Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, №65 жалпы білім беретін орта мектеп
84%
Жүлдегер (II орын)
D-07221339 Нұржан Құрманғазы Физика 9 сынып Шымкент қаласы, Еңбекші ауданы, Б. Момышұлы атындағы №44 жалпы орта мектебі
91%
Жеңімпаз (I орын)
D-63035334 Еңлік Рысберді Сауат ашу Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, Қ. Мұхамеджанов атындағы №1 мектеп-гимназиясы
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-39435971 Джамбулов Али Жаратылыстану 6 сынып Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Бостандық жалпы орта мектебі
89%
Жүлдегер (II орын)
D-74304444 Жанна Ақжол Физика 9 сынып Шымкент қаласы, Еңбекші ауданы, Б. Момышұлы атындағы №44 жалпы орта мектебі
91%
Жеңімпаз (I орын)
D-53737323 Альбина Жамбылова Жаратылыстану 6 сынып Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Бостандық жалпы орта мектебі
81%
Жүлдегер (II орын)
D-89844104 Сабина Есенбай Физика 9 сынып Шымкент қаласы, Еңбекші ауданы, Б. Момышұлы атындағы №44 жалпы орта мектебі
86%
Жүлдегер (II орын)
D-53685549 Ұлбике Ізбасар Дүниетану 3 сынып Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, №1 Шелек орта мектебі
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-45201775 Аружан Кенжебек Физика 9 сынып Шымкент қаласы, Еңбекші ауданы, Б. Момышұлы атындағы №44 жалпы орта мектебі
73%
Жүлдегер (III орын)
D-29891948 Назерке Қасым Жаратылыстану 6 сынып Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Бостандық жалпы орта мектебі
78%
Жүлдегер (III орын)
D-89100195 Энгельсова Айымжан Жаратылыстану 6 сынып Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Бостандық жалпы орта мектебі
74%
Жүлдегер (III орын)
D-06522191 Ақзере Алпамыс Қазақ тілі 2 сынып Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, №35 жалпы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-12772307 Әсем Бекжан Информатика 5 сынып Түркістан облысы, Созақ ауданы, Панфилов атындағы жалпы орта мектебі
84%
Жүлдегер (II орын)
D-49262682 Александр Фоменко Қазақстан тарихы 5 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен қаласы, "№27 орта мектеп" КММ
76%
Жүлдегер (III орын)
D-09253462 Сымбат Болтай Қазақ тілі 9 сынып Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Ы.Алтынсарин атындағы №49 мектеп-гимназиясы
57%
Қатысушы
D-01170364 Гульмира Тохтахунова Информатика 5 сынып Алматы қаласы, Алатау ауданы, №150ЖББМ
92%
Жеңімпаз (I орын)