Кіру

Тіркелу

немесе

кіріңіз

Нәтижесін көру

Тіркеу нөмірі Аты-жөні Олимпиада атауы Мектеп Орны
D-42251529 Амина Еркебұланқызы Ағылшын тілі 1 сынып Ақтөбе облысы, Шалқар қаласы, "№4 ЖОББМ" КММ
98%
Жеңімпаз (I орын)
D-62624970 Маржан Аманқызы Сауат ашу Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, №33 жалпы орта білім беретін мектеп
90%
Жеңімпаз (I орын)
D-07282907 Назар Берікқан Қазақ әдебиеті 5 сынып Алматы облысы, Алакөл ауданы, "Қант зауыты орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
80%
Жүлдегер (II орын)
D-07010923 Қарлығаш Турдалы Математика 1 сынып Алматы облысы, Талдықорған қаласы, №28 IT мектеп лицейі
90%
Жеңімпаз (I орын)
D-81412957 Темірлан Аушет Математика 1 сынып Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, №33 жалпы орта білім беретін мектеп
86%
Жүлдегер (II орын)
D-14510444 Есей Назерке Математика 1 сынып Түркістан облысы, Созақ ауданы, Ісмет Кеңесбаев атындағы жалпы орта мектебі
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-67891168 Айзада Жанатқызы Адаева Ағылшын тілі мұғалімдер Шығыс Қазақстан облысы, Семей қаласы, "№11 ЖОББМ" КММ
91%
Жеңімпаз (I орын)
D-37031095 Мырзахан Тамерлан Қазақ тілі 2 сынып Түркістан облысы, Созақ ауданы, Ісмет Кеңесбаев атындағы жалпы орта мектебі
88%
Жүлдегер (II орын)
D-98000745 Айнур Садирова Математика 5 сынып Алматы облысы, Іле ауданы, №20 жалпы орта мектебі
85%
Жүлдегер (II орын)
D-28701673 Сайран Сабыр Артурұлы Математика 4 сынып Атырау облысы, Атырау қаласы, Н.Тілендиев атындағы кіші академиясы
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-23967877 Алия Абдрахманова Математика Жамбыл облысы, Тараз қаласы, №47 жалпы орта мектебі
88%
Жүлдегер (II орын)
D-39299127 Қарлығаш Турдалы Сауат ашу Алматы облысы, Талдықорған қаласы, №28 IT мектеп лицейі
88%
Жүлдегер (II орын)
D-20570394 Кенжебек Еңлік Ағылшын тілі 3 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Семей қаласы, "№11 ЖОББМ" КММ
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-74072995 Айзере Абдужолдас Сауат ашу Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы, №110 мектеп-лицейі
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-73652474 Раушанбек Каусар Дүниетану 1 сынып Түркістан облысы, Созақ ауданы, Ісмет Кеңесбаев атындағы жалпы орта мектебі
90%
Жеңімпаз (I орын)
D-26669446 Арухан Ұзақбай Сауат ашу Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, №33 жалпы орта білім беретін мектеп
92%
Жеңімпаз (I орын)
D-09297721 Беназир Кудайбергенова Математика 6 сынып Ақмола облысы, Қорғалжын ауданы, Сабынды жалпы орта мектебі
79%
Жүлдегер (III орын)
D-24345858 Маулен Аскар Жаратылыстану 1 сынып Түркістан облысы, Созақ ауданы, Ісмет Кеңесбаев атындағы жалпы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-94809491 Ақмарал Өмірхожа Сауат ашу Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы, №110 мектеп-лицейі
92%
Жеңімпаз (I орын)
D-92742938 Жаңабек Нұрсезім Жаратылыстану 1 сынып Түркістан облысы, Арыс қаласы, №376 бастауыш мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-11020292 Абибулла Омар Математика 1 сынып Түркістан облысы, Созақ ауданы, Ісмет Кеңесбаев атындағы жалпы орта мектебі
90%
Жеңімпаз (I орын)
D-38013473 Нұрлы Бозова Сауат ашу Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, №33 жалпы орта білім беретін мектеп
88%
Жүлдегер (II орын)
D-94184082 Ғазиза Нұрлан Сауат ашу Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы, №110 мектеп-лицейі
92%
Жеңімпаз (I орын)
D-85797341 Жаңабек Нұрсезім Сауат ашу Түркістан облысы, Арыс қаласы, №376 бастауыш мектебі
88%
Жүлдегер (II орын)
D-25687612 Айнур Базарбаева Математика 5 сынып Алматы облысы, Іле ауданы, №20 жалпы орта мектебі
80%
Жүлдегер (II орын)