Кіру

Тіркелу

немесе

кіріңіз

Нәтижесін көру

Тіркеу нөмірі Аты-жөні Олимпиада атауы Мектеп Орны
D-70189217 Алуа Зәкіржанова Қазақ тілі 2 сынып Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, №35 жалпы орта мектебі
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-59958427 Энгельсова Аружан Жаратылыстану 6 сынып Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Бостандық жалпы орта мектебі
56%
Қатысушы
D-19714172 Алинұр Әмірғали Дүниетану 1 сынып Алматы облысы, Ақсу ауданы, Жаңатілеу орта мектебі,МДШО КММ
83%
Жүлдегер (II орын)
D-39944988 Аяла Сүлейман Физика 9 сынып Шымкент қаласы, Еңбекші ауданы, Б. Момышұлы атындағы №44 жалпы орта мектебі
55%
Қатысушы
D-03366977 Анель Арғынбаева Физика 9 сынып Шымкент қаласы, Еңбекші ауданы, Б. Момышұлы атындағы №44 жалпы орта мектебі
68%
Қатысушы
D-26522389 Балауса Мұратқазынова Жаратылыстану 1 сынып Алматы облысы, Ақсу ауданы, Жаңатілеу орта мектебі,МДШО КММ
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-16397001 АДЕМИ ДАНЕБАЕВА Математика 3 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Аягөз қаласы, Ш. Уалиханов атындағы жалпы орта мектебі
80%
Жүлдегер (II орын)
D-14751584 Дильфуза Турдалиева Бастауыш сынып Алматы қаласы, Алатау ауданы, №150ЖББМ
52%
Қатысушы
D-93748860 Перизат Жаманбаева Қазақ тілі 10-11 сынып Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Ы.Алтынсарин атындағы №49 мектеп-гимназиясы
56%
Қатысушы
D-53164125 Гульмира Тохтахунова Физика 7 сынып Алматы қаласы, Алатау ауданы, №150ЖББМ
35%
Қатысушы
D-38205218 Айжан Қабыл Математика 1 сынып Жамбыл облысы, Қордай ауданы, Ломоносов атындағы №2 жалпы орта мектебі
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-16143917 Іңкәр Нұрғалы Ағылшын тілі мұғалімдер Шығыс Қазақстан облысы, Семей қаласы, Ш.Уәлиханов атындағы "Жасұлан" жалпы орта мектебі
74%
Жүлдегер (III орын)
D-15762052 Жансерік Ғабиден Қазақ әдебиеті 5 сынып Қарағанды облысы, Балқаш қаласы, №24 жалпы орта мектебі
90%
Жеңімпаз (I орын)
D-11918360 Владислав Адамец Информатика 10-11 сынып Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Қараөлек ОМ
35%
Қатысушы
D-80373299 Мухидин Имашев География 7 сынып Алматы қаласы, Алатау ауданы, №150ЖББМ
79%
Жүлдегер (III орын)
D-28537712 Айсанат Бексұлтан Математика 1 сынып Жамбыл облысы, Қордай ауданы, Ломоносов атындағы №2 жалпы орта мектебі
91%
Жеңімпаз (I орын)
D-13941410 Назерке Ануарбекова Ағылшын тілі мұғалімдер Шығыс Қазақстан облысы, Семей қаласы, Ш.Уәлиханов атындағы "Жасұлан" жалпы орта мектебі
74%
Жүлдегер (III орын)
D-25288975 Қалима Даулетжанқызы Қазақ әдебиеті 5 сынып Қарағанды облысы, Балқаш қаласы, №24 жалпы орта мектебі
93%
Жеңімпаз (I орын)