Кіру

Тіркелу

немесе

кіріңіз

Нәтижесін көру

Тіркеу нөмірі Аты-жөні Олимпиада атауы Мектеп Орны
D-84152031 Ақерке Ыбырай Қазақ әдебиеті 5 сынып Алматы облысы, Алакөл ауданы, "Қант зауыты орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
83%
Жүлдегер (II орын)
D-06372126 Мансур Дарменов Математика 1 сынып Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, №33 жалпы орта білім беретін мектеп
82%
Жүлдегер (II орын)
D-96362569 Жаңабек Нұрсезім Сауат ашу Түркістан облысы, Арыс қаласы, №376 бастауыш мектебі
92%
Жеңімпаз (I орын)
D-85780857 Каусар Русланқызы Математика 1 сынып Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, №33 жалпы орта білім беретін мектеп
82%
Жүлдегер (II орын)
D-02570472 Нұрай Есен Ағылшын тілі 1 сынып Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, №270 жалпы орта мектебі
98%
Жеңімпаз (I орын)
D-04844834 Нұрбек Абилазим Сауат ашу Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы, №110 мектеп-лицейі
88%
Жүлдегер (II орын)
D-53133871 Али Капанов Математика 6 сынып Ақмола облысы, Қорғалжын ауданы, Сабынды жалпы орта мектебі
71%
Жүлдегер (III орын)
D-37193976 Ақкербез Мырзағазиева Ағылшын тілі 1 сынып Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, №270 жалпы орта мектебі
98%
Жеңімпаз (I орын)
D-34949217 Туймекул Уразбекова Сауат ашу Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы, №110 мектеп-лицейі
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-27763028 Жаңабек Нұрсезім Математика 1 сынып Түркістан облысы, Арыс қаласы, №376 бастауыш мектебі
86%
Жүлдегер (II орын)
D-65717635 Жігер Уалиханұлы Қазақ тілі 2 сынып Алматы қаласы, Түрксіб ауданы, Болашақ жекеменшік мектебі
72%
Жүлдегер (III орын)
D-26493916 Қызғалдақ Рахатқызы Математика 2 сынып Алматы облысы, Талдықорған қаласы, №15 ОМ
50%
Қатысушы
D-59998878 Темірлан Аушет Математика 1 сынып Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, №33 жалпы орта білім беретін мектеп
77%
Жүлдегер (III орын)
D-35116200 Оразбек Тасқара Қазақ тілі 4 сынып Маңғыстау облысы, Маңғыстау ауданы, №5 бастауыш мектебі
88%
Жүлдегер (II орын)
D-09004412 Зере Ешмуратова Физика 7 сынып Түркістан облысы, Түркістан қаласы, М.Жұмабаев атындағы №15 мектеп-лицейі
30%
Қатысушы
D-85211404 Ибраһим Жандосұлы Математика 2 сынып Маңғыстау облысы, Бейнеу ауданы, Абай атындағы орта мектебінің
35%
Қатысушы
D-70060484 Айнұр Есбусинова География мұғалімдер Алматы облысы, Қарасай ауданы, Еңбекші ауылының ОМ
80%
Жүлдегер (II орын)
D-25254260 Айару Нұрланқызы Қазақ тілі 2 сынып Маңғыстау облысы, Бейнеу ауданы, Абай атындағы орта мектебінің
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-27360764 Аян Бидәшбек Математика 1 сынып Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, №84 негізгі мектебінің
91%
Жеңімпаз (I орын)
D-35706516 Исқат Арман Қанатұлы Бастауыш сынып Павлодар облысы, Ақтоғай ауданы, Приреченская СШ
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-61594291 Әсел Медетбекова Математика 1 сынып Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, №84 негізгі мектебінің
91%
Жеңімпаз (I орын)
D-70936050 Арайлым Алдамжаров Қазақ тілі 2 сынып Маңғыстау облысы, Бейнеу ауданы, Абай атындағы орта мектебінің
87%
Жүлдегер (II орын)
D-80603659 Айжан Баймуратова Математика Жамбыл облысы, Тараз қаласы, №47 жалпы орта мектебі
64%
Қатысушы
D-55866053 Ағыбай Медетбеков Математика 1 сынып Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, №84 негізгі мектебінің
91%
Жеңімпаз (I орын)
D-35679269 Алпамыс Куван Қазақ тілі 2 сынып Маңғыстау облысы, Бейнеу ауданы, Абай атындағы орта мектебінің
96%
Жеңімпаз (I орын)