Кіру

Тіркелу

немесе

кіріңіз

Нәтижесін көру

Тіркеу нөмірі Аты-жөні Олимпиада атауы Мектеп Орны
D-04578391 Мухамеджан Самбай Қазақ тілі 2 сынып Маңғыстау облысы, Бейнеу ауданы, Абай атындағы орта мектебінің
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-48454713 Жансая Қабдығалиева Математика 6 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Аягөз қаласы, С. Ғаббасов атындағы қазақ жалпы орта мектебі
54%
Қатысушы
D-37766094 Сунақбаева Әсел Математика 1 сынып Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, №84 негізгі мектебінің
91%
Жеңімпаз (I орын)
D-23658730 Медетбеков Жомарт Математика 1 сынып Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, №84 негізгі мектебінің
91%
Жеңімпаз (I орын)
D-09171871 Еркебұлан Талғатұлы Қазақ тілі 2 сынып Маңғыстау облысы, Бейнеу ауданы, Абай атындағы орта мектебінің
91%
Жеңімпаз (I орын)
D-04699665 Жузгембай Бақдәулет Математика 1 сынып Павлодар облысы, Ақтоғай ауданы, Приреченская СШ
90%
Жеңімпаз (I орын)
D-80530855 Ернұр Қалман Қазақ тілі 2 сынып Маңғыстау облысы, Бейнеу ауданы, Абай атындағы орта мектебінің
88%
Жүлдегер (II орын)
D-89115530 Балым Қожахмет Қазақ тілі 2 сынып Маңғыстау облысы, Бейнеу ауданы, Абай атындағы орта мектебінің
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-90577679 Ақнұр Исенбай Қазақ тілі 2 сынып Маңғыстау облысы, Бейнеу ауданы, Абай атындағы орта мектебінің
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-05635725 Балкүміс Үмбет Математика 5 сынып Түркістан облысы, Жетісай ауданы, "Сарыарқа" жалпы орта мектебі
90%
Жеңімпаз (I орын)
D-88446606 Хадиджа Есркеп Қазақ тілі 2 сынып Маңғыстау облысы, Бейнеу ауданы, Абай атындағы орта мектебінің
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-04802659 Бердібек Нұрмұхамбет Қазақ тілі 2 сынып Маңғыстау облысы, Бейнеу ауданы, Абай атындағы орта мектебінің
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-96552440 Ерасыл Қияш Ағылшын тілі 1 сынып Жамбыл облысы, Қордай ауданы, №32 В.В: Маяковский атындағы орта мектеп
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-30744149 Ақылбек Альдияров Қазақ тілі 2 сынып Маңғыстау облысы, Бейнеу ауданы, Абай атындағы орта мектебінің
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-94277565 Нұрдана Әбдібай Ағылшын тілі 1 сынып Жамбыл облысы, Қордай ауданы, №32 В.В: Маяковский атындағы орта мектеп
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-18930108 Айгерім Агзамова Бастауыш сынып Алматы облысы, Талдықорған қаласы, №8 Н. Островский атын. ОМ
73%
Жүлдегер (III орын)
D-07926755 Ару Алпысбаева Қазақ тілі 2 сынып Маңғыстау облысы, Бейнеу ауданы, Абай атындағы орта мектебінің
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-89449670 Айгул Жумабаева География 9 сынып Алматы облысы, Қарасай ауданы, Еңбекші ауылының ОМ
67%
Қатысушы
D-32039519 Ерлан Тасыбек Орыс тілі 7 сынып Түркістан облысы, Шардара ауданы, №1 М.Əуезов атындағы жалпы орта мектебі
87%
Жүлдегер (II орын)
D-86884712 Ерлан Тасыбек Орыс тілі 7 сынып Түркістан облысы, Шардара ауданы, №1 М.Əуезов атындағы жалпы орта мектебі
92%
Жеңімпаз (I орын)
D-77339940 Ерлан Тасыбек Орыс тілі 7 сынып Түркістан облысы, Шардара ауданы, №1 М.Əуезов атындағы жалпы орта мектебі
87%
Жүлдегер (II орын)
D-97212900 Мейірлан Атажан Ағылшын тілі 1 сынып Жамбыл облысы, Қордай ауданы, №32 В.В: Маяковский атындағы орта мектеп
93%
Жеңімпаз (I орын)
D-33396215 Марта Муслимхан Тәрбиешілер Шығыс Қазақстан облысы, Шемонайха қаласы, №5 жалпы орта мектебі
55%
Қатысушы
D-78237078 Нұрберген Әбдібай Ағылшын тілі 1 сынып Жамбыл облысы, Қордай ауданы, №32 В.В: Маяковский атындағы орта мектеп
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-99704849 Димаш Жаңбырбай Орыс тілі 7 сынып Түркістан облысы, Шардара ауданы, №1 М.Əуезов атындағы жалпы орта мектебі
89%
Жүлдегер (II орын)