Кіру

Тіркелу

немесе

кіріңіз

Нәтижесін көру

Тіркеу нөмірі Аты-жөні Олимпиада атауы Мектеп Орны
D-20022785 Тырнакбаева Гульназ Тинадиловна География мұғалімдер Жамбыл облысы, Мойынқұм ауданы, Ақбақай орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-58033846 Айсұлу Құрақпаева Математика 8 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Глубокое ауданы, О. Бөкей атындағы ОМ
48%
Қатысушы
D-02050257 Севинч Махамбеткулова Биология 8 сынып Түркістан облысы, Мақтаарал ауданы, Қажымұқан атындағы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-44105865 Рысхан Аймарал Ағылшын тілі 1 сынып Жамбыл облысы, Қордай ауданы, Е. Қашағанов атындағы №42 жалпы орта мектебі
69%
Қатысушы
D-88955546 Райхон Маматова Биология 8 сынып Түркістан облысы, Мақтаарал ауданы, Қажымұқан атындағы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-36561323 Дильназ Бакытбек Орыс тілі 1 сынып Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, "ОРДА SCHOOL" мектебі
94%
Жеңімпаз (I орын)
D-45537316 Сарвиноз Жуманазарова Биология 8 сынып Түркістан облысы, Мақтаарал ауданы, Қажымұқан атындағы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-03900105 Махлие Жумабаева Биология 8 сынып Түркістан облысы, Мақтаарал ауданы, Қажымұқан атындағы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-95819604 Анель Аманжол Ағылшын тілі 1 сынып Жамбыл облысы, Қордай ауданы, №32 В.В: Маяковский атындағы орта мектеп
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-45126181 Аружан Таймас Орыс тілі 7 сынып Түркістан облысы, Шардара ауданы, №1 М.Əуезов атындағы жалпы орта мектебі
76%
Жүлдегер (III орын)
D-75682182 Севинч Ибрагимова Биология 8 сынып Түркістан облысы, Мақтаарал ауданы, Қажымұқан атындағы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-50704562 Сагидуллаева Айгерим Математика 5 сынып Алматы облысы, Қарасай ауданы, Еңбекші ауылының ОМ
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-71640332 Сабрина Мансуржанова Биология 8 сынып Түркістан облысы, Мақтаарал ауданы, Қажымұқан атындағы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-25300689 Алдияр Қалтұрсын Биология 8 сынып Түркістан облысы, Мақтаарал ауданы, Түркістан жалпы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-60505700 Дильнара Аубакирова Дүние тарихы 9 сынып Қостанай облысы, Қостанай ауданы, №18 жалпы орта мектебі
89%
Жүлдегер (II орын)
D-38777957 Айзере Серикбай Математика 5 сынып Алматы облысы, Іле ауданы, №20 жалпы орта мектебі
80%
Жүлдегер (II орын)
D-99716280 Фарангиз Куштаева Биология 8 сынып Түркістан облысы, Мақтаарал ауданы, Қажымұқан атындағы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-37665554 Рысхан Аймарал Орыс тілі 2 сынып Жамбыл облысы, Қордай ауданы, Е. Қашағанов атындағы №42 жалпы орта мектебі
82%
Жүлдегер (II орын)
D-32609851 Гульсум Достыбаева Психология және өзін-өзі тану Алматы облысы, Ақсу ауданы, "Матай орта мектебі"КММ
34%
Қатысушы
D-27074134 Шалола Ахметова Биология 8 сынып Түркістан облысы, Мақтаарал ауданы, Қажымұқан атындағы орта мектебі
86%
Жүлдегер (II орын)
D-86049098 Марта Муслимхан Тәрбиешілер Шығыс Қазақстан облысы, Шемонайха қаласы, №5 жалпы орта мектебі
55%
Қатысушы
D-39561819 Утегалиева Алия Ағылшын тілі 4 сынып Атырау облысы, Атырау қаласы, Смағұлов атындағы ОМ
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-71695215 Садокат Маматова Биология 8 сынып Түркістан облысы, Мақтаарал ауданы, Қажымұқан атындағы орта мектебі
81%
Жүлдегер (II орын)
D-84059877 Мырзаева Айару Ағылшын тілі 4 сынып Атырау облысы, Атырау қаласы, Смағұлов атындағы ОМ
91%
Жеңімпаз (I орын)
D-01263100 Сабыржан Темирлан Ағылшын тілі 4 сынып Атырау облысы, Атырау қаласы, Смағұлов атындағы ОМ
91%
Жеңімпаз (I орын)