Кіру

Тіркелу

немесе

кіріңіз

Нәтижесін көру

Тіркеу нөмірі Аты-жөні Олимпиада атауы Мектеп Орны
D-60225822 Тастанбеков Ильяс Ағылшын тілі 4 сынып Атырау облысы, Атырау қаласы, Смағұлов атындағы ОМ
93%
Жеңімпаз (I орын)
D-08173502 Айгерім Агзамова Бастауыш сынып Алматы облысы, Талдықорған қаласы, №8 Н. Островский атын. ОМ
54%
Қатысушы
D-67294772 Хилола Мирзакулова Биология 8 сынып Түркістан облысы, Мақтаарал ауданы, Қажымұқан атындағы орта мектебі
76%
Жүлдегер (III орын)
D-58717956 Шайхы Дария Ағылшын тілі 4 сынып Атырау облысы, Атырау қаласы, Смағұлов атындағы ОМ
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-60507654 Назерке Махамбет Математика 8 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Глубокое ауданы, О. Бөкей атындағы ОМ
43%
Қатысушы
D-87654575 Альбина Бейсетаева Математика 5 сынып Алматы облысы, Іле ауданы, №20 жалпы орта мектебі
71%
Жүлдегер (III орын)
D-29434899 Нұрсұлтан Көшкенбаев Информатика 6 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Аягөз ауданы, Ш. Уалиханов атындағы негізгі мектебі
75%
Жүлдегер (III орын)
D-60726136 Азалия Алпысбаева Ағылшын тілі 4 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Бородулиха ауданы, КГУ «Коростелевская СШ»
78%
Жүлдегер (III орын)
D-54194618 Қабиолдина Айназ Қазақ тілі 7 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Күршім ауданы, Қалжыр орта мектебі
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-66175928 Абдуррахман Исағали Математика 3 сынып Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, №51 гимназия
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-29510951 Bekzat Dzhumabaev Ағылшын тілі 1 сынып Маңғыстау облысы, Бейнеу кенті, СШ им. Ы. Алтынсарина
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-84109258 Рауанқызы Аяулым Қазақ тілі 7 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Күршім ауданы, Қалжыр орта мектебі
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-87309030 Жайнагул Турдахын Бастауыш сынып Шығыс Қазақстан облысы, Шемонайха қаласы, №5 жалпы орта мектебі
77%
Жүлдегер (III орын)
D-11237827 Қалынбек Сана Қазақ тілі 7 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Күршім ауданы, Қалжыр орта мектебі
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-67206030 Құралай Таңатарова Бастауыш сынып Түркістан облысы, Созақ ауданы, Бөкенов атындағы жалпы орта мектебі
88%
Жүлдегер (II орын)
D-87552632 Нұрмұхамбетова Марал Қазақ тілі 7 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Күршім ауданы, Қалжыр орта мектебі
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-91419760 Нұролдеава Сындар Қазақ тілі 7 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Күршім ауданы, Қалжыр орта мектебі
92%
Жеңімпаз (I орын)
D-12624172 Нурай Камбарбек Математика 2 сынып Түркістан облысы, Мақтаарал ауданы, Бапышев атындағы ЖББОМ
45%
Қатысушы
D-26073325 Аяна Алгадаева Орыс тілі 3 сынып Атырау облысы, Атырау қаласы, Жамбыл атындағы ОМ
94%
Жеңімпаз (I орын)
D-68935924 Диана Ерғали Қазақ тілі 2 сынып Түркістан облысы, Мақтаарал ауданы, Бапышев атындағы ЖББОМ
92%
Жеңімпаз (I орын)
D-23084414 Назерке Садуақасова Биология 6 сынып Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Т. Рысқұлов атындағы жалпы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-49229232 Нұрсұлтан Көшкенбаев Информатика 5 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Аягөз ауданы, Ш. Уалиханов атындағы негізгі мектебі
79%
Жүлдегер (III орын)
D-43907304 Дарын Тұрсын Ағылшын тілі 5 сынып Алматы облысы, Панфилов ауданы, Розбакиев атындағы орта мектебі
74%
Жүлдегер (III орын)
D-78169357 Жәния Тогасова Қазақ тілі 2 сынып Түркістан облысы, Мақтаарал ауданы, Бапышев атындағы ЖББОМ
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-78325852 Айзере Калдыбек Орыс тілі 1 сынып Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, "ОРДА SCHOOL" мектебі
95%
Жеңімпаз (I орын)