Кіру

Тіркелу

немесе

кіріңіз

Нәтижесін көру

Тіркеу нөмірі Аты-жөні Олимпиада атауы Мектеп Орны
A-0053636 Сыдыхова Гүлжахан География мұғалімдер Түркістан облысы, Қазығұрт ауданы, Жамбыл атындағы №11 орта мектеп
91%
Жеңімпаз (I орын)
A-0053641 Мустафина Диляра Кабдылкадыровна Психология және өзін-өзі тану Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Партизанск ОМ
85%
Жүлдегер (II орын)
A-0053637 Сымбат Исатаева Математика 6 сынып Алматы қаласы, Медеу ауданы, Ш.Уәлиханов атындағы №12 мамандандырылған гимназисы
90%
Жеңімпаз (I орын)
A-0053655 Мадина Мубарак Математика 3 сынып Ақмола облысы, Есіл ауданы, №3 ОМ
85%
Жүлдегер (II орын)
A-0053635 Гулфайруз Маханбет Биология 7 сынып Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, Қ. Мұхамеджанов атындағы №1 мектеп-гимназиясы
97%
Жеңімпаз (I орын)
A-0053634 Мамыр Ұлжалғас Математика 5 сынып Түркістан облысы, Жетісай ауданы, М. Горький атындағы №1 мектеп-гимназиясы
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0053632 Алдажан Диас Ықыласұлы Дүниетану 1 сынып Қарағанды облысы, Жаңаарқа ауданы, Бидайық жалпы орта білім беретін мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0053633 Аружан Курманкулова Қазақ тілі 5 сынып Атырау облысы, Атырау қаласы, Абай атындағы №15 жалпы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0053651 Гулжаннат Сулейменова Орыс әдебиеті 5 сынып Атырау облысы, Қызылқоға ауданы, Тасшағыл орта мектебі
95%
Жеңімпаз (I орын)
A-0053626 Забира Бабиева Тәрбиешілер Түркістан облысы, Созақ ауданы, "Таукент гүлдері" бөбекжай балабақшасы
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0053627 Айдана Асқар Математика 6 сынып Алматы қаласы, Медеу ауданы, Ш.Уәлиханов атындағы №12 мамандандырылған гимназисы
95%
Жеңімпаз (I орын)
A-0053650 Назгул Серикбаева Математика 5 сынып Атырау облысы, Құрманғазы ауданы, Қиғаш жалпы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0053628 Мустафина Диляра Кабдылкадыровна Психология және өзін-өзі тану Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Партизанск ОМ
91%
Жеңімпаз (I орын)
A-0053653 Рахат Рамазанов Қазақстан тарихы 7 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Семей қаласы, №25 жалпы орта мектебі
70%
Жүлдегер (III орын)
A-0053622 Тоғжан Ыбырай Тәрбиешілер Түркістан облысы, Созақ ауданы, "Таукент гүлдері" бөбекжай балабақшасы
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0053625 Шалхаров Шыңғыс Математика 5 сынып Түркістан облысы, Жетісай ауданы, М. Горький атындағы №1 мектеп-гимназиясы
85%
Жүлдегер (II орын)
A-0053621 Улданай Сагидуллаева Қазақ тілі 7 сынып Ақтөбе облысы, Хромтау ауданы, Ақжар қазақ орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0053629 Тұрдыбай Ұлбосын Қазақ тілі 5 сынып Түркістан облысы, Мақтаарал ауданы, Сарыарқа жалпы орта мектебі
96%
Жеңімпаз (I орын)
A-0053624 Мәжіт Нұрмат Ағылшын тілі мұғалімдер Түркістан облысы, Қазығұрт ауданы, Жамбыл атындағы №11 орта мектеп
92%
Жеңімпаз (I орын)
A-0053616 Гулмира Бердибаева Тәрбиешілер Түркістан облысы, Созақ ауданы, "Таукент гүлдері" бөбекжай балабақшасы
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0053610 Гүлмира Өмірәлиева Тәрбиешілер Түркістан облысы, Созақ ауданы, "Таукент гүлдері" бөбекжай балабақшасы
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0053613 Жансая Аманбаева Қазақ тілі 7 сынып Ақтөбе облысы, Хромтау ауданы, Ақжар қазақ орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0053611 Сейдахмет Алтынай Ағылшын тілі 10-11 сынып Түркістан облысы, Қазығұрт ауданы, Жамбыл атындағы №11 орта мектеп
93%
Жеңімпаз (I орын)
A-0053605 Венера Исаева Тәрбиешілер Түркістан облысы, Созақ ауданы, "Таукент гүлдері" бөбекжай балабақшасы
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0053652 Адилкерей Ерсин Математика 5 сынып Қарағанды облысы, Теміртау қаласы, Ғ.Мұстафин атындағы №5 жалпы орта мектебі
60%
Қатысушы