Кіру

Тіркелу

немесе

кіріңіз

Нәтижесін көру

Тіркеу нөмірі Аты-жөні Олимпиада атауы Мектеп Орны
D-45381173 Асылмұрат Мырзахмет Қазақ тілі 2 сынып Жамбыл облысы, Тараз қаласы, №49 Ыбырай Алтынсарин атындағы мектеп гимназиясы
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-25122016 Айзере Досқали Математика 3 сынып Қарағанды облысы, Жезқазған қаласы, №11 жалпы білім беретін орта мектеп
58%
Қатысушы
D-97460153 Альбина Жиянмурадова Ағылшын тілі 9 сынып Жамбыл облысы, Тараз қаласы, №3 мектеп-лицей
57%
Қатысушы
D-94415255 Алихан Мәлік Ағылшын тілі 3 сынып Атырау облысы, Атырау қаласы, Ғ.Мұратбаев атындағы ОМ
65%
Қатысушы
D-30822354 Аймен Асқар Математика 2 сынып Жамбыл облысы, Тараз қаласы, №49 Ыбырай Алтынсарин атындағы мектеп гимназиясы
45%
Қатысушы
D-33211242 Даниял Төленді Ағылшын тілі 2 сынып Жамбыл облысы, Тараз қаласы, №60 орта мектеп
90%
Жеңімпаз (I орын)
D-23411380 Гульнара Слямова Қазақ тілі Шығыс Қазақстан облысы, Тарбағатай ауданы, Ы. Кабеков атындағы орта мектебі
74%
Жүлдегер (III орын)
D-36761066 Молдир Пангереева Ағылшын тілі 4 сынып Атырау облысы, Атырау қаласы, Ғ.Мұратбаев атындағы ОМ
48%
Қатысушы
D-89814966 Тахмина Эрбо Қазақ тілі 3-сынып Жамбыл облысы, Қордай ауданы, №1 Дінмұхамед Қонаев атындағы мектеп-гимназиясы
89%
Жүлдегер (II орын)
D-56144829 Байсал Алдоңғар Математика 1 сынып Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Ғ.Мұратбаев атындағы №17 орта мектеп
85%
Жүлдегер (II орын)
D-34738612 Аймира Шамшатова Дүние тарихы 10-11 сынып Жамбыл облысы, Қордай ауданы, №41 Кенен Әзірбаев атындағы орта мектеп
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-85094384 Байсал Алдоңғар Сауат ашу Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Ғ.Мұратбаев атындағы №17 орта мектеп
93%
Жеңімпаз (I орын)
D-42079118 Асемай Кайсаева Ағылшын тілі 4 сынып Атырау облысы, Атырау қаласы, Ғ.Мұратбаев атындағы ОМ
59%
Қатысушы
D-84298297 Марзия Рахымжанова Кітапханашылар Қарағанды облысы, Қарқаралы ауданы, " №23 жалпы білім беретін орта мектеп" КММ
92%
Жеңімпаз (I орын)
D-85739766 Арсен Төлеген Ағылшын тілі 4 сынып Атырау облысы, Атырау қаласы, Ғ.Мұратбаев атындағы ОМ
58%
Қатысушы
D-00742134 Серик Рамазанов Қазақстан тарихы 10-11 сынып Солтүстік Қазақстан облысы, Уәлиханов ауданы, Черниговск жалпы орта мектебі
85%
Жүлдегер (II орын)
D-05404431 Сабина Онлабекова Математика 3 сынып Ақмола облысы, Целиноград ауданы, №1 Қосшы орта мектебі
81%
Жүлдегер (II орын)
D-46665303 АЙЗЕРЕ КАМАЛ Математика 3 сынып Ақмола облысы, Целиноград ауданы, №1 Қосшы орта мектебі
42%
Қатысушы
D-73962573 Жансая Кайдарова Қазақ тілі Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, "Школа-лицей ""Дарын"""
34%
Қатысушы
D-14163657 Молдир Пангереева Ағылшын тілі 4 сынып Атырау облысы, Атырау қаласы, Ғ.Мұратбаев атындағы ОМ
39%
Қатысушы
D-67943973 Рамазан Тұрниязов Қазақстан тарихы 10-11 сынып Маңғыстау облысы, Қарақия ауданы, №1 жалпы орта мектебі
61%
Қатысушы
D-21925173 Нигара Изимова Ағылшын тілі 2 сынып Алматы облысы, Панфилов ауданы, А.Розыбакиев атындағы орта мектеп
69%
Қатысушы
D-38049187 Камила Аккалиева Биология 8 сынып Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Ұзынағаш ауылындағы орта мектебі
71%
Жүлдегер (III орын)
D-93999998 Жаркын Кенжетаев Технология 5 сынып (Ұлдарға) Солтүстік Қазақстан облысы, Мамлют ауданы, Бексейтов орта мектебі
70%
Жүлдегер (III орын)
D-23396922 Зейнеп Бекбулат Әдебиеттік оқу 3-сынып Алматы облысы, Қарасай ауданы, Алмалыбақ мектеп-гимназиясы
53%
Қатысушы