Кіру

Тіркелу

немесе

кіріңіз

Нәтижесін көру

Тіркеу нөмірі Аты-жөні Олимпиада атауы Мектеп Орны
D-75512981 Сания Ибижанова Қазақ тілі 10-11 сынып Жамбыл облысы, Тараз қаласы, М. Маметова атындағы №27 жалпы орта мектебі
70%
Жүлдегер (III орын)
D-91661355 Эльвина Алиева Орыс тілі 7 сынып Жамбыл облысы, Қордай ауданы, Т. Рысқұлов атындағы №23 жалпы орта мектебі
87%
Жүлдегер (II орын)
D-44130242 Айнур Ергалиева Ағылшын тілі мұғалімдер Батыс Қазақстан облысы, Тасқала ауданы, Ы.Алтынсарин атындағы ЖОББ мектеп
18%
Қатысушы
D-06189960 Жанель Басанкулова Қазақ тілі 5 сынып Жамбыл облысы, Қордай ауданы, №51 жалпы орта мектебі
53%
Қатысушы
D-75395694 Табылдыева Аида Математика 10-11 сынып Нұр-Сұлтан қаласы, Сарыарқа ауданы, №39 кешкі (ауысымды) орта мектеп КММ
90%
Жеңімпаз (I орын)
D-42439654 Раушан Совет Физика 7 сынып Жамбыл облысы, Қордай ауданы, Смағұлов атындағы №34 орта мектебі
26%
Қатысушы
D-83771071 Дария Кентай Математика 3 сынып Алматы қаласы, Жетісу ауданы, М.Жұмабаев атындағы №137 жалпы білім беретін мектебі
23%
Қатысушы
D-43503654 Айнур Ергалиева Ағылшын тілі 7 сынып Батыс Қазақстан облысы, Тасқала ауданы, Ы.Алтынсарин атындағы ЖОББ мектеп
43%
Қатысушы
D-22935746 Суалир Равиль Математика 10-11 сынып Нұр-Сұлтан қаласы, Сарыарқа ауданы, №39 кешкі (ауысымды) орта мектеп КММ
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-29323410 Айнур Ергалиева Ағылшын тілі 3 сынып Батыс Қазақстан облысы, Тасқала ауданы, Ы.Алтынсарин атындағы ЖОББ мектеп
90%
Жеңімпаз (I орын)
D-41499063 Бердіғұл Бақыт Математика 3 сынып Ақтөбе облысы, Мұғалжар а., Кандыагашская СШ №1
62%
Қатысушы
D-74520338 Мәдениет Бағлан Математика 10-11 сынып Нұр-Сұлтан қаласы, Сарыарқа ауданы, №39 кешкі (ауысымды) орта мектеп КММ
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-46736608 Ботагоз Кумашевна Нурпеисова Қазақ тілі 10-11 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Алтай ауданы, №2 Жаңа-Бұқтырма жалпы орта мектебі
67%
Қатысушы
D-02005817 Аружан Ғалымжан Биология 10-11 сынып Жамбыл облысы, Қордай ауданы, Смағұлов атындағы №34 орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-03392453 Алия Мынжасарова Информатика 5 сынып Жамбыл облысы, Тараз қаласы, №49 Ыбырай Алтынсарин атындағы мектеп гимназиясы
70%
Жүлдегер (III орын)
D-62230981 Айдаулет Төлеген Жаратылыстану 1 сынып Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Ы.Алтынсарин атындағы №219 қазақ орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-20871800 Алтын Көпжасар Биология 10-11 сынып Жамбыл облысы, Қордай ауданы, Смағұлов атындағы №34 орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-20761172 Ұлжан Төребай Ағылшын тілі мұғалімдер Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Қаратай Турысов атындағы №53 мектеп-гимназиясы
45%
Қатысушы
D-97509476 Асель Каратаева Орыс тілі Жамбыл облысы, Қордай ауданы, №51 жалпы орта мектебі
62%
Қатысушы
D-61637066 Досалиева Дания Математика 10-11 сынып Нұр-Сұлтан қаласы, Сарыарқа ауданы, №39 кешкі (ауысымды) орта мектеп КММ
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-23977648 Зубайра Ташходжаева Орыс тілі 6 сынып Түркістан облысы, Түркістан қаласы, Ә.Науаи атындағы №13 мектеп-гимназия.
93%
Жеңімпаз (I орын)
D-30620192 Жанерке Кудайберген Орыс тілі 1 сынып Жамбыл облысы, Қордай ауданы, Т. Рысқұлов атындағы №23 жалпы орта мектебі
70%
Жүлдегер (III орын)
D-96525003 Аманова Хадиша Математика 10-11 сынып Нұр-Сұлтан қаласы, Сарыарқа ауданы, №39 кешкі (ауысымды) орта мектеп КММ
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-16896466 Ақмарал Сарсенбай Қазақ тілі 7 сынып Жамбыл облысы, Қордай ауданы, Т. Рысқұлов атындағы №23 жалпы орта мектебі
82%
Жүлдегер (II орын)
D-74715367 Мұса Ахмет Математика 1 сынып Қызылорда облысы, Арал ауданы, З.Шукиров атындағы №20 орта мектеп
95%
Жеңімпаз (I орын)