Кіру

Тіркелу

немесе

кіріңіз

Нәтижесін көру

Тіркеу нөмірі Аты-жөні Олимпиада атауы Мектеп Орны
D-92898058 Гулзат Боранбаева Дүниетану 1 сынып Қарағанды облысы, Жезқазған қаласы, Қабден Шыңғысов атындағы №5 жалпы орта білім беретін мектебі
87%
Жүлдегер (II орын)
D-83030772 Нұрдаулет Алихан Математика 3 сынып Алматы қаласы, Түрксіб ауданы, №84 жалпы білім беретін мектеп.
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-25664293 Бердібек Таңшолпан Қазақ тілі 2 сынып Жамбыл облысы, Қордай ауданы, СШ №35 им. Р. Кунакова
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-61836844 Әділжан Батырұлы Математика 6 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Семей қаласы, №35 жалпы білім беретін орта мектеп
44%
Қатысушы
D-00673401 Төлеген Айдын Қазақ тілі 2 сынып Түркістан облысы, Созақ ауданы, Ісмет Кеңесбаев атындағы жалпы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-51564817 Әйгерім Исмайлова Психология және өзін-өзі тану Жамбыл облысы, Тараз қаласы, №36 жалпы орта мектебі
63%
Қатысушы
D-13055350 Мами Әсел Қазақ тілі 2 сынып Түркістан облысы, Созақ ауданы, Ісмет Кеңесбаев атындағы жалпы орта мектебі
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-91425076 Ильясова Малика Қазақ тілі 2 сынып Түркістан облысы, Созақ ауданы, Ісмет Кеңесбаев атындағы жалпы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-60661441 Жазира Салыкбаева Тәрбиешілер Түркістан облысы, Келес ауданы, № 4 "Айгүл" балабақшасы
80%
Жүлдегер (II орын)
D-88761930 Балнұр Абир Математика 2 сынып Жамбыл облысы, Т. Рысқұлов ауданы, Малдыбай жалпы орта мектебі
60%
Қатысушы
D-65964414 Бақыт Інжу Қазақ тілі 2 сынып Жамбыл облысы, Қордай ауданы, СШ №35 им. Р. Кунакова
92%
Жеңімпаз (I орын)
D-65092454 Абдраман Жанерке Қазақ тілі 2 сынып Түркістан облысы, Созақ ауданы, Ісмет Кеңесбаев атындағы жалпы орта мектебі
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-45857089 Қойшыбай Қарақат Қазақ тілі 2 сынып Түркістан облысы, Созақ ауданы, Ісмет Кеңесбаев атындағы жалпы орта мектебі
92%
Жеңімпаз (I орын)
D-04912967 Ергелді Амангелді Қазақ әдебиет 8 сынып Шымкент қаласы, Еңбекші ауданы, Мукуми атындағы №105 орта мектеп
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-47296021 Агадова Махинур Қазақ тілі 4 сынып Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, А.Саттаров атындағы орта мектебі
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-88620569 Бірлік Айғаным Қазақ тілі 3 сынып Ақтөбе облысы, Қандыағаш қаласы, Қандыағаш қалалық №4 орта мектебі
90%
Жеңімпаз (I орын)
D-49056081 Жазира Салыкбаева Тәрбиешілер Түркістан облысы, Келес ауданы, № 4 "Айгүл" балабақшасы
60%
Қатысушы
D-25608522 Ақбөпе Сағындық Қазақ әдебиет 8 сынып Шымкент қаласы, Еңбекші ауданы, Мукуми атындағы №105 орта мектеп
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-99922867 Абдулжанова Малика Қазақ тілі 4 сынып Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, А.Саттаров атындағы орта мектебі
87%
Жүлдегер (II орын)
D-33318445 Айнур Байбосынова Ағылшын тілі мұғалімдер Алматы қаласы, Алатау ауданы, №182 жалпы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-19356540 Бекжан Аяпберген Әдебиеттік оқу 4 сынып Жамбыл облысы, Талас ауданы, Дінмұхамед Ахметұлы Қонаев атындағы орта мектеп
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-54872766 Рехимжанова Шахризат Қазақ тілі 4 сынып Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, А.Саттаров атындағы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-34700728 Жумагуль Канышева Қазақстан тарихы 5 сынып Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, №33 жалпы орта мектебі
67%
Қатысушы
D-14105613 Назым Мекенбай Математика 3 сынып Қарағанды облысы, Шет ауданы, "Ж.Ақылбаев атындағы эксперименталдық мектеп-гимназия" КММ
50%
Қатысушы
D-72809611 Рузиева Ясмина Қазақ тілі 4 сынып Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, А.Саттаров атындағы орта мектебі
83%
Жүлдегер (II орын)