Кіру

Тіркелу

немесе

кіріңіз

Нәтижесін көру

Тіркеу нөмірі Аты-жөні Олимпиада атауы Мектеп Орны
A-0047821 Толғанай Серікпай Сауат ашу Жамбыл облысы, Мойынқұм ауданы, Шығанақ орта мектебі
91%
Жеңімпаз (I орын)
A-0047803 Еркеназ Нышанова Математика 1 сынып Жамбыл облысы, Сарысу ауданы, Абай атындағы жалпы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0047815 Мансұр Мұсан Дүниетану 1 сынып Астана қаласы, Алматы ауданы, №73 физика-техникалық лицейі
55%
Қатысушы
A-0047832 Мерей Айбынбек Дүние тарихы 7 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Күршім ауданы, Барақ батыр жалпы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0047823 Әлібек Исабек Дүниетану 3 сынып Түркістан облысы, Сарыағаш ауданы, Лесбек Жолдасов атындағы №89 негізгі орта мектеп
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0047804 Дияна Ирсалиева Қазақ тілі 10-11 сынып Түркістан облысы, Сайрам ауданы, А. Құрмантаев атындағы №18 жалпы орта мектебі
93%
Жеңімпаз (I орын)
A-0047802 Нұрсұлтан Сенбай Жаратылыстану 1 сынып Жамбыл облысы, Жамбыл ауданы, Жасөркен атындағы жалпы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0047808 Асылжан Шәкіман Дүниетану 3 сынып Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, С. Есқараев атындағы №27 жалпы орта мектеп
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0047800 Үміт Тұрар Қазақстан тарихы 6 сынып Жамбыл облысы, Жамбыл ауданы, Ю.Гагарин мектеп-лицей
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0047810 Әбен Аймира Асхатқызы Қазақ тілі 10-11 сынып Алматы облысы, Жамбыл ауданы, "Мәтібұлақ ауылындағы орта мектеп МДШО КММ"
82%
Жүлдегер (II орын)
A-0047916 Улмекен Нысанбаева Психология және өзін-өзі тану Түркістан облысы, Созақ ауданы, C.Әліұлы атындағы жалпы орта мектебі
71%
Жүлдегер (III орын)
A-0047828 Айша Өсербай Химия 7 сынып Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, Т.Рысқұлов атындағы орта мектебі
83%
Жүлдегер (II орын)
A-0047960 Айдын Дауренулы Қазақстан тарихы 8 сынып Алматы қаласы, Алатау ауданы, №182 жалпы орта мектебі
90%
Жеңімпаз (I орын)
A-0047874 Жасия Нурхан Математика 4 сынып Маңғыстау облысы, Қарақия ауданы, №8 жалпы орта мектебі
22%
Қатысушы
A-0047809 Қайрат Ырысәли Математика 4 сынып Алматы қаласы, Әуезов ауданы, Қожахмет Яссауи атындағы №123 мектеп-гимназия
94%
Жеңімпаз (I орын)
A-0047941 Рита Алкенова Ағылшын тілі мұғалімдер Ақтөбе облысы, Ойыл ауданы, Ш.Берсиев атындағы орта мектебі
31%
Қатысушы
A-0047796 Алихан Мұрат Математика 1 сынып Жамбыл облысы, Сарысу ауданы, Абай атындағы жалпы орта мектебі
95%
Жеңімпаз (I орын)
A-0049438 Аида Балқашбай Қазақ тілі 4 сынып Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Қызыларай ОМ
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0047852 Жансая Абдрахман Математика 2 сынып Алматы қаласы, Алмалы ауданы, А. Жұбанов атындағы дарынды балаларға арналған РҚМММИ
25%
Қатысушы
A-0047923 Роза Тегисхан География 10-11 сынып Астана қаласы, Байқоңыр ауданы, №49 мектеп
70%
Жүлдегер (III орын)
A-0047790 Санжар Рақымберді Математика 1 сынып Алматы қаласы, Алатау ауданы, №156 жалпы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0047788 Дина Кубейкулова Жаратылыстану 1 сынып Жамбыл облысы, Жамбыл ауданы, Жасөркен атындағы жалпы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0047786 Александра Раздомина Қазақстан тарихы 7 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Күршім ауданы, Барақ батыр жалпы орта мектебі
85%
Жүлдегер (II орын)
A-0047797 Ерасыл Тулепбергенов Қазақ тілі 3 сынып Ақтөбе облысы, Хромтау қаласы, №6 Хромтау гимназиясы
90%
Жеңімпаз (I орын)
A-0047787 Арайлым Байсаxова Химия 9 сынып Астана қаласы, Сарыарқа ауданы, Гали Орманов атындағы №7 орта мектеп
88%
Жүлдегер (II орын)