Кіру

Тіркелу

немесе

кіріңіз

Нәтижесін көру

Тіркеу нөмірі Аты-жөні Олимпиада атауы Мектеп Орны
A-0048477 Стыбай Ақерке Математика 5 сынып Алматы қаласы, Әуезов ауданы, №141 жалпы білім беретін мектеп
55%
Қатысушы
A-0047789 Гульдина Абдыкалыкова Орыс тілі 4 сынып Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, №1 мектеп-гимназиясы
71%
Жүлдегер (III орын)
A-0047910 Балнұр Әмір Ағылшын тілі 5 сынып Жамбыл облысы, Байзақ ауданы, Акшабаев атындағы орта мектеп
94%
Жеңімпаз (I орын)
A-0047784 Нұрлыхан Мамырбай Математика 5 сынып Шымкент қаласы, Қаратау ауданы, № 131 жалпы орта мектеп
95%
Жеңімпаз (I орын)
A-0047806 Шұғыла Есіркеп Математика 1 сынып Түркістан облысы, Келес ауданы, №89 Л.Жолдасов атындағы жалпы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0047767 Сергей Солдатов Қазақстан тарихы 7 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Күршім ауданы, Барақ батыр жалпы орта мектебі
85%
Жүлдегер (II орын)
A-0047778 Томирис Сейтказинова Қазақ тілі 6 сынып Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, №5 жалпы орта мектебі
96%
Жеңімпаз (I орын)
A-0047795 Дамир Ермек Сауат ашу Жамбыл облысы, Мойынқұм ауданы, Шығанақ орта мектебі
95%
Жеңімпаз (I орын)
A-0047770 Аяулым Маркс Қазақстан тарихы 6 сынып Жамбыл облысы, Жамбыл ауданы, Ю.Гагарин мектеп-лицей
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0047864 Нұрдәулет Боранбай Биология 7 сынып Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, №187 жалпы орта мектебі
69%
Қатысушы
A-0047793 Амир Иманбай Дүниетану 1 сынып Астана қаласы, Алматы ауданы, №73 физика-техникалық лицейі
40%
Қатысушы
A-0047801 Үсен Жанерке Қазақ тілі 4 сынып Алматы қаласы, Алатау ауданы, №179 ЖББМ
45%
Қатысушы
A-0047766 Сабина Шакырат Қазақ тілі 6 сынып Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, №5 жалпы орта мектебі
96%
Жеңімпаз (I орын)
A-0047781 Нұрұзақ Мұздыбай Қазақстан тарихы 8 сынып Алматы қаласы, Алатау ауданы, №182 жалпы орта мектебі
35%
Қатысушы
A-0047791 Лаура Асқар Қазақ тілі 10-11 сынып Түркістан облысы, Сайрам ауданы, А. Құрмантаев атындағы №18 жалпы орта мектебі
93%
Жеңімпаз (I орын)
A-0047799 Нұрұзақ Мұздыбай Қазақстан тарихы 10-11 сынып Алматы қаласы, Алатау ауданы, №182 жалпы орта мектебі
10%
Қатысушы
A-0047854 Индира Нурсал Математика 5 сынып Жамбыл облысы, Қордай ауданы, Жамбыл атындағы №26 жалпы орта мектебі
80%
Жүлдегер (II орын)
A-0047782 Серік Нұрасыл Математика 4 сынып Алматы қаласы, Әуезов ауданы, Қожахмет Яссауи атындағы №123 мектеп-гимназия
78%
Жүлдегер (III орын)
A-0047763 Мадина Ораз Орыс тілі 4 сынып Түркістан облысы, Келес ауданы, №89 Л.Жолдасов атындағы жалпы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0047798 Жақсыбекова Гүлнәз Ағылшын тілі 2 сынып Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, №23 Ж.Кизатов атындағы мектеп лицей
93%
Жеңімпаз (I орын)
A-0047762 Жұлдыз Бақытқызы Қазақ тілі 3 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Зайсан ауданы, Мукарама орта мектебі
90%
Жеңімпаз (I орын)
A-0047748 Нұрбол Мадет Қазақстан тарихы 7 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Күршім ауданы, Барақ батыр жалпы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0047897 Ералы Талғатұлы Математика 3 сынып Қарағанды облысы, Қарқаралы ауданы, ЖББ №33 орта мектеп
65%
Қатысушы
A-0047794 Динара Биязбаева Информатика 6 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен қаласы, Өскемен қаласы әкімдігінің " Шоқан Уәлиханов атындағы №3 мектеп-лицейі "КММ
73%
Жүлдегер (III орын)
A-0047745 Қошқарәлі Ұлбосын Қазақ тілі 2 сынып Түркістан облысы, Ордабасы ауданы, Б. Нұрлыбеков атындағы жалпы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)