Кіру

Тіркелу

немесе

кіріңіз

Нәтижесін көру

Тіркеу нөмірі Аты-жөні Олимпиада атауы Мектеп Орны
D-76025992 Әділхан Аружан Химия 7 сынып Түркістан облысы, Жетісай ауданы, Амангелді атындағы №19 жалпы орта мектебі.
92%
Жеңімпаз (I орын)
D-63649023 Бисенбіұлы Ақтілек Математика 2 сынып Ақтөбе облысы, Қандыағаш қаласы, Қандыағаш қалалық №4 орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-59277400 Арай Алланазар Орыс тілі 9 сынып Алматы облысы, Қапшағай қаласы, Заречный ауылындағы №12 ОМ
97%
Жеңімпаз (I орын)
D-75668256 Аюпов Ариф Қазақ тілі 4 сынып Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, А.Саттаров атындағы орта мектебі
83%
Жүлдегер (II орын)
D-91540874 Роза Үсейн Ағылшын тілі мұғалімдер Алматы қаласы, Алатау ауданы, №182 жалпы орта мектебі
90%
Жеңімпаз (I орын)
D-44638015 Аманғалиев Арман Математика 5 сынып Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, №47 жеке пәндерді тереңдетіп оқытатын арнайы мектеп
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-23946588 Бакытжан Момыш География 8 сынып Жамбыл облысы, Шу қаласы, А. С. Макаренко атындағы жалпы орта мектебі
97%
Жеңімпаз (I орын)
D-88705335 Зейнеп Отарбаева География 9 сынып Ақтөбе облысы, Мұғалжар а., Кандыагашская СШ №4
73%
Жүлдегер (III орын)
D-20601751 Бірлік Айғаным Қазақ тілі 3 сынып Ақтөбе облысы, Қандыағаш қаласы, Қандыағаш қалалық №4 орта мектебі
65%
Қатысушы
D-55745485 Ләззат Қуанышбайқызы Информатика 5 сынып Ақтөбе облысы, Қандыағаш қаласы, №4 Қандыағаш орта мектебі
64%
Қатысушы
D-85748956 Арула Амангелди География 8 сынып Жамбыл облысы, Шу қаласы, А. С. Макаренко атындағы жалпы орта мектебі
93%
Жеңімпаз (I орын)
D-80508185 Мехирдинов Мехрад Қазақ тілі 4 сынып Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, А.Саттаров атындағы орта мектебі
78%
Жүлдегер (III орын)
D-78983840 Айзат Аманбекова Математика 3 сынып Қарағанды облысы, Шет ауданы, "Ж.Ақылбаев атындағы эксперименталдық мектеп-гимназия" КММ
55%
Қатысушы
D-37383091 Алима Алданова Математика 2 сынып Ақтөбе облысы, Қандыағаш қаласы, Қандыағаш қалалық №4 орта мектебі
75%
Жүлдегер (III орын)
D-64448632 Акмарал Кобенбай География 8 сынып Жамбыл облысы, Шу қаласы, А. С. Макаренко атындағы жалпы орта мектебі
94%
Жеңімпаз (I орын)
D-68263982 Ләззат Қуанышбайқызы Информатика 10-11 сынып Ақтөбе облысы, Қандыағаш қаласы, №4 Қандыағаш орта мектебі
35%
Қатысушы
D-84723104 Жунускулова Роза Жумагуловна Қазақ тілі 2 сынып Жамбыл облысы, Қордай ауданы, СШ №35 им. Р. Кунакова
84%
Жүлдегер (II орын)
D-73683193 Абат Өтеміс Орыс тілі 4 сынып Ақтөбе облысы, Әйтеке би ауданы, С. Оразалин атындағы ОМ
93%
Жеңімпаз (I орын)
D-40400837 Назерке Темирхан География 8 сынып Жамбыл облысы, Шу қаласы, А. С. Макаренко атындағы жалпы орта мектебі
92%
Жеңімпаз (I орын)
D-78285521 Айнур Амангелдиева Биология 10-11 сынып Атырау облысы, Атырау қаласы, химия – биология бағытындағы Назарбаев Зияткерлік мектебінің
65%
Қатысушы
D-05969350 Маржан Курмангожина Математика 5 сынып Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкөл қазақ орта мектебі
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-70453385 Самғар Оралбек Биология 9 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Күршім ауданы, Бірлік негізгі орта мектебі
70%
Жүлдегер (III орын)
D-34351858 Ботакөз Данабекова Қазақ тілі 8 сынып Ақтөбе облысы, Шалқар ауданы, №82 жалпы білім беретін орта мектебі
89%
Жүлдегер (II орын)
D-00752655 Ақжарқын Сайденова Математика 3 сынып Алматы қаласы, Медеу ауданы, №168 мектеп-гимназиясы
90%
Жеңімпаз (I орын)
D-57213768 Исангали Каусар Батырқызы Қазақ тілі 3 сынып Түркістан облысы, Қазығұрт ауданы, "Сакен Сейфуллин атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" КММ
100%
Жеңімпаз (I орын)