Кіру

Тіркелу

немесе

кіріңіз

Нәтижесін көру

Тіркеу нөмірі Аты-жөні Олимпиада атауы Мектеп Орны
D-30494208 Виктория Ситтикова Ағылшын тілі 5 сынып Түркістан облысы, Түркістан қаласы, Н. Төреқұлов атындағы жалпы орта мектебі
43%
Қатысушы
D-49173556 Ален Сундетов Математика 6 сынып Нұр-Сұлтан қаласы, Алматы ауданы, № 64 мектеп-лицей
70%
Жүлдегер (III орын)
D-95033995 Нұртас Нүрекеев Қазақстан тарихы 7 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Аягөз қаласы, Аягөз қазақ мектеп-лицейі
90%
Жеңімпаз (I орын)
D-12392441 Бекзат Тәуекел Қазақ әдебиет 7 сынып Шымкент қаласы, Абай ауданы, №86 жалпы білім беретін орта мектебі
67%
Қатысушы
D-74281613 Аружан Бердибекова Орыс тілі 7 сынып Маңғыстау облысы, Бейнеу ауданы, Абай атындағы орта мектебінің
81%
Жүлдегер (II орын)
D-63157544 Асанова Дильназ Дүниетану 2 сынып Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Қоянды орта мектебі
89%
Жүлдегер (II орын)
D-34853741 Assyl Aslanbek Ағылшын тілі 1 сынып Алматы қаласы, Алатау ауданы, №182 жалпы орта мектебі
86%
Жүлдегер (II орын)
D-97926433 Мадина Асанова Қазақ тілі 8 сынып Алматы қаласы, Медеу ауданы, №168 мектеп-гимназиясы
79%
Жүлдегер (III орын)
D-28316351 Жанерке Абуталипова Ағылшын тілі 4 сынып Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, №6 жалпы орта мектебі
86%
Жүлдегер (II орын)
D-98693656 Дарын Қанат Сауат ашу Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Қоянды орта мектебі
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-27679867 Аманжолова Зейнеп Математика 5 сынып Нұр-Сұлтан қаласы, Алматы ауданы, № 64 мектеп-лицей
60%
Қатысушы
D-79995363 Жұмагүл Айтбай Ағылшын тілі 5 сынып Түркістан облысы, Жетісай ауданы, С.Асанов жалпы орта мектебі
93%
Жеңімпаз (I орын)
D-01009518 Жұмаш Азат Математика 5 сынып Нұр-Сұлтан қаласы, Алматы ауданы, № 64 мектеп-лицей
60%
Қатысушы
D-05615153 Дарын Танирберлинов Математика 4 сынып Қарағанды облысы, Балқаш қаласы, С. Сейфуллин атындағы №7 мектеп-гимназиясы
70%
Жүлдегер (III орын)
D-33182223 Алмаш Танышева Орыс тілі 7 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен қаласы, №46 орта мектебі
92%
Жеңімпаз (I орын)
D-70847336 Балнұр Даулетияр Қазақ әдебиет 8 сынып Алматы қаласы, Медеу ауданы, №168 мектеп-гимназиясы
93%
Жеңімпаз (I орын)
D-91991228 Махмутдин Мутанов География 7 сынып Түркістан облысы, Түркістан қаласы, №20 жалпы орта мектебі
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-22522039 Никита Загидуллин Ағылшын тілі 5 сынып Түркістан облысы, Түркістан қаласы, Н. Төреқұлов атындағы жалпы орта мектебі
75%
Жүлдегер (III орын)
D-05254996 Асанова Дильназ Математика 2 сынып Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Қоянды орта мектебі
70%
Жүлдегер (III орын)
D-69096502 Дарын Қанат Математика 1 сынып Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Қоянды орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-77555979 Ermahan Erlan Ағылшын тілі 1 сынып Алматы қаласы, Алатау ауданы, №182 жалпы орта мектебі
92%
Жеңімпаз (I орын)
D-96596907 Дильназ Абишева Орыс тілі 7 сынып Маңғыстау облысы, Бейнеу ауданы, Абай атындағы орта мектебінің
79%
Жүлдегер (III орын)
D-19393918 Нұрасыл Есенғали Қазақ тілі 3 сынып Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Ә. Бөкейханов атындағы №1 гимназиясы
72%
Жүлдегер (III орын)
D-71627157 Ерасыл Ермахамбет Ағылшын тілі 4 сынып Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, №6 жалпы орта мектебі
82%
Жүлдегер (II орын)
D-94983644 Арман Туйчибаев Математика 2 сынып Шымкент қаласы, Қаратау ауданы, №102 жалпы орта мектебі
57%
Қатысушы