Кіру

Тіркелу

немесе

кіріңіз

Нәтижесін көру

Тіркеу нөмірі Аты-жөні Олимпиада атауы Мектеп Орны
D-0051331 Аяулым Серікқали Қазақ тілі 4 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Семей қаласы, №35 жалпы білім беретін орта мектеп
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-0051340 Нурдина Аяпберген Орыс тілі 2 сынып Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, №1 мектеп-гимназиясы
90%
Жеңімпаз (I орын)
D-0051322 Нүркен Үшкемпіров Информатика 8 сынып Жамбыл облысы, Сарысу ауданы, Шоқай Датқа атындағы жалпы орта мектебі
25%
Қатысушы
D-0051320 Зере Мұхтарова Ағылшын тілі 3 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Аягөз ауданы, Қалалық көпсалалы қазақ мектеп-гимназиясы
60%
Қатысушы
D-0051312 Райхан Қайыпова Қазақ тілі 2 сынып Алматы қаласы, Алатау ауданы, №171 ЖББМ
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-0051307 Темир Тулегенов Математика 1 сынып Шымкент қаласы, Қаратау ауданы, № 131 жалпы орта мектеп
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-0051476 Лаура Тулембаева Математика 9 сынып Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Кешкі жалпы орта мектебі
90%
Жеңімпаз (I орын)
D-0051306 Жайшылық Бейбарыс Дүниетану 1 сынып Маңғыстау облысы, Мұнайлы ауданы, №5 ОМ
90%
Жеңімпаз (I орын)
D-0051326 Акерке Райымхан География 6 сынып Ақмола облысы, Целиноград ауданы, №1 Қосшы орта мектебі
88%
Жүлдегер (II орын)
D-0051381 Асыл Нұрлан Қазақ тілі 5 сынып Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, №66 ЖББОМ
76%
Жүлдегер (III орын)
D-0051337 Жаннұр Ғабитжанқызы Математика 2 сынып Атырау облысы, Қызылқоға ауданы, Қарабау орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-0051327 Ақмұрза Мансур Сауат ашу Маңғыстау облысы, Мұнайлы ауданы, №5 ОМ
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-0051305 Сезім Ермек Жаратылыстану 1 сынып Маңғыстау облысы, Мұнайлы ауданы, №9 ОМ
90%
Жеңімпаз (I орын)
D-0051470 Назерке Бейсембина Қазақ әдебиет 10-11 сынып Қостанай облысы, Сарыкөл п., Сарыкөл жалпы орта мектебі
43%
Қатысушы
D-0051518 Наргиза Бахытова Ағылшын тілі 5 сынып Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Сейдахмет Бердіқұлов атындағы орта мектеп
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-0051303 Рамазан Елгелдиев Қазақ тілі 3 сынып Алматы қаласы, Түрксіб ауданы, №59 мектеп-гимназия.
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-0051346 Жандос Бақытов Қазақ әдебиет 6 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Семей қаласы, №22 жалпы орта мектебі
69%
Қатысушы
D-0051317 Аяулым Қайыркен Қазақ тілі 6 сынып Қарағанды облысы, Қарқаралы ауданы, О. А. Жәутіков атындағы №1 жалпы орта мектебі
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-0051529 Айгуль Усипбаева Информатика 10-11 сынып Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Кешкі жалпы орта мектебі
55%
Қатысушы
D-0051416 Жібек Серкебай Ағылшын тілі 5 сынып Шымкент қаласы, Абай ауданы, №48 жалпы орта мектебі
91%
Жеңімпаз (I орын)
D-0051329 Бақытжанқызы Балнұр Математика 3 сынып Жамбыл облысы, Тараз қаласы, И. В. Панфилов атындағы №39 мектеп-гимназиясы
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-0051299 Азиза Умирбаева Дүниетану 3 сынып Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, №233 жалпы орта мектебі
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-0052010 Нұрасыл Бейсенəлі Ағылшын тілі 5 сынып Жамбыл облысы, Жамбыл ауданы, Кейкиев атындағы орта мектебі
98%
Жеңімпаз (I орын)
D-0051336 Зухра Сейтенова Орыс әдебиеті Маңғыстау облысы, Мұнайлы ауданы, №6 ОМ
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-0051313 Нұралы Рахымберді Биология 7 сынып Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, Абай атындағы жалпы орта мектебі
94%
Жеңімпаз (I орын)