Кіру

Тіркелу

немесе

кіріңіз

Нәтижесін көру

Тіркеу нөмірі Аты-жөні Олимпиада атауы Мектеп Орны
D-0051319 Индира Сулейменова Информатика 7 сынып Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, №45 жалпы орта мектебі
35%
Қатысушы
D-0051514 Айжарқын Қанатқызы Математика 6 сынып Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, А.Н.Бубенцов атындағы орта мектеп-мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
14%
Қатысушы
D-0051296 Аружан Мейрамова Математика 1 сынып Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, №8 ОМ
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-0051294 Кәусәр Самидин Математика 5 сынып Шымкент қаласы, Абай ауданы, № 93 В.Терешкова ЖББОМ
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-0051318 Жантура Назерке Қазақ тілі 2 сынып Түркістан облысы, Келес ауданы, №89 Л.Жолдасов атындағы жалпы орта мектебі
86%
Жүлдегер (II орын)
D-0051302 Руслан Абдужаппар Әдебиеттік оқу 3 сынып Түркістан облысы, Ордабасы ауданы, Амангелді атындағы жалпы білім беретін мектебі
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-0051361 Нұрділдə Мейірхан Математика 1 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Зайсан ауданы, М. Ломоносов атындағы жалпы орта мектебі
80%
Жүлдегер (II орын)
D-0052022 Акмоншак Сагинова Ағылшын тілі 1 сынып Атырау облысы, Қызылқоға ауданы, Жаңашаруа жалпы орта мектебі
88%
Жүлдегер (II орын)
D-0051301 Эльдар Ерболов Ағылшын тілі 4 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Аягөз қаласы, Көпсалалы мектеп-гимназиясы
90%
Жеңімпаз (I орын)
D-0051298 Айша Нурлыбекқызы Математика 1 сынып Шымкент қаласы, Қаратау ауданы, № 131 жалпы орта мектеп
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-0051351 Санжар Калходжа Орыс тілі 4 сынып Түркістан облысы, Сарыағаш ауданы, №26 Т.Өстеміров жалпы орта мектебі
91%
Жеңімпаз (I орын)
D-0051289 Ажар Акангалиева Қазақ тілі 6 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Семей қаласы, №22 жалпы орта мектебі
85%
Жүлдегер (II орын)
D-0051536 Назира Аксакалова Психология және өзін-өзі тану Жамбыл облысы, Т. Рысқұлов ауданы, Ақыртөбе жалпы орта мектебі
74%
Жүлдегер (III орын)
D-0051330 Бақытгүл Жетен Технология 5 сынып (Ұлдарға) Алматы облысы, Кеген ауданы, Өжек Жаңабаев мектебі
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-0051400 Малика Тлеулеева География 7 сынып Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, "Көкпекті ЖББОМ" КММ
75%
Жүлдегер (III орын)
D-0051485 АМАНГУЛ ТАСЖАНОВА Бастауыш сынып Маңғыстау облысы, Ақтау қаласы, №12 ЖББОМ
48%
Қатысушы
D-0051286 Аянат Ордабек Қазақ тілі 2 сынып Алматы қаласы, Алатау ауданы, №171 ЖББМ
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-0051344 Нурислам Абдибаев Математика 7 сынып Қызылорда облысы, Байқоңыр қаласы, №274 жалпы орта мектебі
85%
Жүлдегер (II орын)
D-0051283 Нүрила Нарзиева Математика 5 сынып Шымкент қаласы, Абай ауданы, № 93 В.Терешкова ЖББОМ
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-0051436 Ислам Дүкенбай Сауат ашу Алматы қаласы, Түрксіб ауданы, №198 жалпы орта мектебі
82%
Жүлдегер (II орын)
D-0051362 МЕРУЕРТ ТАСЫМОВА Ағылшын тілі мұғалімдер Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, М. Шоқай атындағы №187 қазақ орта мектебі
84%
Жүлдегер (II орын)
D-0051360 Айниза Алдаберген Қазақ әдебиет 6 сынып Жамбыл облысы, Меркі ауданы, №44 Плодовоягодный жалпы орта мектебі
65%
Қатысушы
D-0051300 Бауыржан Акіміш Орыс тілі 6 сынып Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, №1 мектеп-гимназиясы
90%
Жеңімпаз (I орын)
D-0051310 Гульмайра Жанаидарова Ағылшын тілі 1 сынып Ақмола облысы, Степногорск қаласы, С. Сейфуллин атын. №5 көпсалалы мектеп-лицейі
82%
Жүлдегер (II орын)
D-0051441 Дана Сакаева Математика 6 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Семей қаласы, №30 жалпы орта мектебі
90%
Жеңімпаз (I орын)