Кіру

Тіркелу

немесе

кіріңіз

Нәтижесін көру

Тіркеу нөмірі Аты-жөні Олимпиада атауы Мектеп Орны
A-0018818 Светлана Кетебаева Технология 5 сынып (қыздарға) Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, №2 жалпы орта білім беретін мектеп-гимназиясы
11%
Қатысушы
A-0018869 Жақсылықова Жанерке Ағылшын тілі 6 сынып Қызылорда облысы, Байқоңыр қаласы, №274 жалпы орта мектебі
71%
Жүлдегер (III орын)
A-0018806 KULMESKHAN DAULET Қазақ тілі 5 сынып Қарағанды облысы, Абай ауданы, Дзержинск жалпы орта мектебі
36%
Қатысушы
A-0018797 Тұрдан Нұрхан Математика 2 сынып Жамбыл облысы, Тараз қаласы, №55 жалпы орта мектебі
95%
Жеңімпаз (I орын)
A-0018852 Гульвира Буранкулова Химия 9 сынып Жамбыл облысы, Тараз қаласы, №20 жалпы орта мектебі
44%
Қатысушы
A-0018796 Қалқаман Керим Жаратылыстану 1 сынып Алматы облысы, Панфилов ауданы, Елтінді батыр атындағы орта мектебі КММ
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0018868 Медет Жамашов Қазақстан тарихы Жамбыл облысы, Меркі ауданы, Рысқұлов атындағы №20 ОМ
90%
Жеңімпаз (I орын)
A-0018798 Алия Сайдалина Қазақ тілі 4 сынып Қостанай облысы, Сарыкөл ауданы, Краснодонская СШ
95%
Жеңімпаз (I орын)
A-0018878 Елизавета Колесникова Қазақ тілі 9 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Риддер қаласы, №5 жалпы орта мектебі
96%
Жеңімпаз (I орын)
A-0018804 Аяулым Өмірбек Қазақ тілі 2 сынып Алматы қаласы, Алмалы ауданы, А. Жұбанов атындағы дарынды балаларға арналған РҚМММИ
81%
Жүлдегер (II орын)
A-0018786 Аяулым Бекежан Информатика 8 сынып Алматы қаласы, Медеу ауданы, №168 мектеп-гимназиясы
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0018787 Диас Рахимжан Жаратылыстану 1 сынып Алматы облысы, Панфилов ауданы, Елтінді батыр атындағы орта мектебі КММ
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0018791 Рая Бақтыбаева Қазақ тілі 4 сынып Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, №261 жалпы орта мектебі
95%
Жеңімпаз (I орын)
A-0018781 Аяжан Аяпова Химия 9 сынып Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, №48 ОМ
92%
Жеңімпаз (I орын)
A-0018784 Максим Афанасьев Қазақ тілі 9 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Риддер қаласы, №5 жалпы орта мектебі
96%
Жеңімпаз (I орын)
A-0018777 Айғаным Тұрсынбай Информатика 8 сынып Алматы қаласы, Медеу ауданы, №168 мектеп-гимназиясы
95%
Жеңімпаз (I орын)
A-0018850 Нурали Садибеков Информатика 9 сынып Алматы қаласы, Алмалы ауданы, №36 гимназия
77%
Жүлдегер (III орын)
A-0018790 Ақтілек Өтеген Қазақ тілі 3 сынып Ақтөбе облысы, Темір ауданы, Құмсай негізгі мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0018776 Томирис Сарина Химия 9 сынып Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, №48 ОМ
92%
Жеңімпаз (I орын)
A-0018815 Алдияр Аманбай Ағылшын тілі 3 сынып Астана қаласы, Алматы ауданы, №64 мектеп-лицей
62%
Қатысушы
A-0018801 Елеусіз Ұлбота Орыс тілі 10-11 сынып Шымкент қаласы, Еңбекші ауданы, №97 жалпы орта мектебі
82%
Жүлдегер (II орын)
A-0018772 Айым Амантұр Информатика 8 сынып Алматы қаласы, Медеу ауданы, №168 мектеп-гимназиясы
85%
Жүлдегер (II орын)
A-0018800 Улмекен Арсланбаева Қазақ тілі 4 сынып Маңғыстау облысы, Мұнайлы ауданы, №6 ОМ
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0018773 Альмина Ораз Сауат ашу Алматы облысы, Панфилов ауданы, Елтінді батыр атындағы орта мектебі КММ
95%
Жеңімпаз (I орын)
A-0018788 Жанерке Әлімбек Ағылшын тілі 5 сынып Жамбыл облысы, Тараз қаласы, №47 жалпы орта мектебі
88%
Жүлдегер (II орын)