Кіру

Тіркелу

немесе

кіріңіз

Нәтижесін көру

Тіркеу нөмірі Аты-жөні Олимпиада атауы Мектеп Орны
D-11194562 Бейбарыс Болатбекұлы Математика 5 сынып Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, №261 жалпы орта мектебі
50%
Қатысушы
D-84875856 Шолпан Айдарова Қазақ тілі Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Ы.Алтынсарин атындағы №49 мектеп-гимназиясы
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-93631534 Қалиева Әйгерім География 9 сынып Ақтөбе облысы, Қандыағаш қаласы, №4 жалпы орта мектебі
88%
Жүлдегер (II орын)
D-19650186 Кәрім Избасар Информатика 6 сынып Атырау облысы, Атырау қаласы, Қ.Сəтбаев атындағы 19 мектеп-гимназия
91%
Жеңімпаз (I орын)
D-96064495 Аида Жауынгер Орыс тілі 7 сынып Қостанай облысы, Арқалық қаласы, Ы. Алтынсарин атындағы гимназиясы
97%
Жеңімпаз (I орын)
D-94919347 Айзат Аманбекова Математика 3 сынып Қарағанды облысы, Шет ауданы, "Ж.Ақылбаев атындағы эксперименталдық мектеп-гимназия" КММ
45%
Қатысушы
D-38499644 Роза Нурсеитова Қазақ әдебиет 8 сынып Шымкент қаласы, Еңбекші ауданы, Мукуми атындағы №105 орта мектеп
86%
Жүлдегер (II орын)
D-14576452 Таңсамал Баянас Ағылшын тілі 6 сынып Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, №40 мектеп
67%
Қатысушы
D-52596885 Дина Бырқия Ағылшын тілі 5 сынып Алматы қаласы, Медеу ауданы, №172 мектеп-гимназиясы
83%
Жүлдегер (II орын)
D-18079291 Медина Көлбаева Жаратылыстану 5 сынып Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, Благодар орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-52554678 Әуесбек Іңкәр Математика 6 сынып Жамбыл облысы, Байзақ ауданы, Берікқара жалпы орта мектебі
38%
Қатысушы
D-73066550 Сырым Бахтгереев Информатика 5 сынып Атырау облысы, Атырау қаласы, Қ.Сəтбаев атындағы 19 мектеп-гимназия
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-41791569 Мәншүк Мұсағали Математика 5 сынып Алматы облысы, Іле ауданы, №35 орта мектеп
48%
Қатысушы
D-18508692 Гулнара Маханбетова Технология 6 сынып Жамбыл облысы, Тараз қаласы, №10 жалпы орта мектебі
85%
Жүлдегер (II орын)
D-04774800 Виктория Слесарь Қазақ тілі 6 сынып Қостанай облысы, Рудный қаласы, №10 мектеп-гимназиясы
85%
Жүлдегер (II орын)
D-45805606 Айзат Баймадиев Ағылшын тілі 5 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Көкпекті ауданы, А.С. Пушкин атындағы жалпы орта мектебі
59%
Қатысушы
D-58315945 Мадина Турғынбай Қазақ тілі 5 сынып Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Ы.Алтынсарин атындағы №49 мектеп-гимназиясы
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-77742841 Аят Жұмабек Математика 1 сынып Қостанай облысы, Жангелдин ауданы, Қ.Жармағанбетов атындағы орта мектебі КММ
91%
Жеңімпаз (I орын)
D-96448800 Альбина Қуандық Қазақ тілі 5 сынып Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Ы.Алтынсарин атындағы №49 мектеп-гимназиясы
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-40188913 Жан Сарсенбаев Қазақ тілі 6 сынып Қостанай облысы, Рудный қаласы, №10 мектеп-гимназиясы
82%
Жүлдегер (II орын)
D-49114874 Нұрай Ерубай Қазақ тілі 5 сынып Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Ы.Алтынсарин атындағы №49 мектеп-гимназиясы
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-03800567 Әлішер Тлеуқабылов Жаратылыстану 5 сынып Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, Благодар орта мектебі
83%
Жүлдегер (II орын)
D-12769065 Алтынсара Бектурганова Ағылшын тілі 4 сынып Алматы қаласы, Медеу ауданы, №172 мектеп-гимназиясы
82%
Жүлдегер (II орын)
D-55145840 Сара Ақберген Қазақ тілі 5 сынып Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Ы.Алтынсарин атындағы №49 мектеп-гимназиясы
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-68291983 Айым Тұңғышбай Математика 1 сынып Қостанай облысы, Жангелдин ауданы, Қ.Жармағанбетов атындағы орта мектебі КММ
91%
Жеңімпаз (I орын)