Кіру

Тіркелу

немесе

кіріңіз

Нәтижесін көру

Тіркеу нөмірі Аты-жөні Олимпиада атауы Мектеп Орны
D-30062544 Абай Ермекбай Математика 5 сынып Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, №261 жалпы орта мектебі
15%
Қатысушы
D-39090079 Екатерина Чуманина Қазақ тілі 6 сынып Қостанай облысы, Рудный қаласы, №10 мектеп-гимназиясы
82%
Жүлдегер (II орын)
D-72084921 Мадина Амангельдиева Биология 10-11 сынып Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Жамбыл политехникалық жоғары колледжі
83%
Жүлдегер (II орын)
D-36172189 Қасымхан Серік Математика 5 сынып Жамбыл облысы, Байзақ ауданы, Берікқара жалпы орта мектебі
90%
Жеңімпаз (I орын)
D-84604775 Іңкәр Қазкен Математика 3 сынып Алматы облысы, Көксу ауданы, Еңбекшіқазақ орта мектебі
45%
Қатысушы
D-62871961 Ажар Мұхтар Қазақ тілі 5 сынып Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Ы.Алтынсарин атындағы №49 мектеп-гимназиясы
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-34194031 Ахметжан Наметулла Қазақ тілі 5 сынып Түркістан облысы, Түркістан қаласы, №24 жалпы орта мектебі
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-09097447 Гулнара Маханбетова Технология 5 сынып (Ұлдарға) Жамбыл облысы, Тараз қаласы, №10 жалпы орта мектебі
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-64137833 Нүрила Есенғали Қазақ әдебиет 8 сынып Шымкент қаласы, Еңбекші ауданы, Мукуми атындағы №105 орта мектеп
86%
Жүлдегер (II орын)
D-65864684 Манчук Азова Математика 1 сынып Ақтөбе облысы, Байғанин ауданы, Қарауылкелді орта мектебі
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-97584516 Анна Сулиз Қазақ тілі 6 сынып Қостанай облысы, Рудный қаласы, №10 мектеп-гимназиясы
73%
Жүлдегер (III орын)
D-13759637 Назым Жалғас Математика 1 сынып Қостанай облысы, Жангелдин ауданы, Қ.Жармағанбетов атындағы орта мектебі КММ
82%
Жүлдегер (II орын)
D-60897980 Алуа Баймурзиева География 10-11 сынып Маңғыстау облысы, Ақтау қаласы, IT мектеп-лицейі
76%
Жүлдегер (III орын)
D-74969311 Марлен Бауыржанұлы Қазақ тілі 5 сынып Түркістан облысы, Түркістан қаласы, №24 жалпы орта мектебі
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-67613995 Рамазан Алметал Жаратылыстану 5 сынып Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, Благодар орта мектебі
69%
Қатысушы
D-00598292 Мейіржан Тағайбек Қазақ тілі 3 сынып Шымкент қаласы, Әл-Фараби ауданы, №129 жалпы орта мектебі
35%
Қатысушы
D-98751937 Фируза Сәрсенғалиева География 10-11 сынып Маңғыстау облысы, Ақтау қаласы, IT мектеп-лицейі
75%
Жүлдегер (III орын)
D-66070360 Аяжан Тілектес Сауат ашу Қостанай облысы, Жангелдин ауданы, Қ.Жармағанбетов атындағы орта мектебі КММ
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-80830398 Суламета Битонатова Қазақ тілі 8 сынып Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Елтай жалпы орта мектебі
63%
Қатысушы
D-28955357 Ерасыл Берікбол Математика 3 сынып Алматы облысы, Көксу ауданы, Еңбекшіқазақ орта мектебі
55%
Қатысушы
D-43622499 Аселя Шаханова Орыс тілі Түркістан облысы, Түркістан қаласы, №24 жалпы орта мектебі
94%
Жеңімпаз (I орын)
D-48265862 Тогизбаев Дияр Қазақ тілі 2 сынып Қостанай облысы, Қостанай қаласы, №15 орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-62242490 Бауыржан Қабдыл Математика 3 сынып Алматы облысы, Көксу ауданы, Еңбекшіқазақ орта мектебі
60%
Қатысушы
D-85317382 Томирис Алтынғазы Химия 7 сынып Алматы қаласы, Әуезов ауданы, № 5 мектеп-гимназиясы
92%
Жеңімпаз (I орын)
D-16485773 Бақдаулет Сейділдә Ағылшын тілі 6 сынып Шымкент қаласы, Әл-Фараби ауданы, №7 Қ. Спатаев атындағы мектеп-лицейінің
45%
Қатысушы