Кіру

Тіркелу

немесе

кіріңіз

Нәтижесін көру

Тіркеу нөмірі Аты-жөні Олимпиада атауы Мектеп Орны
D-68772166 Турсунай Айдарбекова Сауат ашу Түркістан облысы, Түркістан қаласы, №21 жалпы орта мектебі
88%
Жүлдегер (II орын)
D-93222974 Сымбат Джолдасбек География 8 сынып Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, Ы.Алтынсарин атындағы №10 мектеп-лицей
79%
Жүлдегер (III орын)
D-82603610 Жемисгул Кабдолова Қазақ әдебиеті Атырау облысы, Құрманғазы ауданы, Ақкөл жалпы орта мектебі
61%
Қатысушы
D-11563341 Нуржамал Жалмагамбетова Қазақ тілі Нұр-Сұлтан қаласы, Байқоңыр ауданы, №31 мектеп-гимназия
73%
Жүлдегер (III орын)
D-85077296 Бисара Әбілғазы Сауат ашу Алматы қаласы, Алмалы ауданы, №15 гимназия
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-68254580 Құндыз Төребекова Сауат ашу Алматы қаласы, Алмалы ауданы, №15 гимназия
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-38068536 Нұрайым Сері Ағылшын тілі 3 сынып Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Сәкен Жүнісов атындағы№18 орта мектеп лицейі
94%
Жеңімпаз (I орын)
D-73252901 Замир Махмет Қазақстан тарихы 7 сынып Батыс Қазақстан облысы, Сырым ауданы, Жалпы білім беретін Қ.Мырзалиев атындағы орта мектеп
85%
Жүлдегер (II орын)
D-30895982 Інжу Қайрғали Қазақ тілі 2 сынып Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Н.Дүйсенғалиев атындағы негізгі жалпы білім беретін мектебі
77%
Жүлдегер (III орын)
D-96821286 Камилла Саят Орыс тілі 5 сынып Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, СОШ №85
94%
Жеңімпаз (I орын)
D-52189351 Томирис Магиева Орыс тілі 4 сынып Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, СОШ №85
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-64035568 Әбілмансур Жанат Орыс тілі 7 сынып Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, СОШ №85
97%
Жеңімпаз (I орын)
D-42562169 Адель Даулетбаева Орыс тілі 7 сынып Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, СОШ №85
97%
Жеңімпаз (I орын)
D-85507112 Жанар Кызылалиева Ағылшын тілі мұғалімдер Алматы қаласы, Әуезов ауданы, №173 мектеп-лицейі
58%
Қатысушы
D-53891589 Зере Жамбулова Орыс тілі 7 сынып Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, СОШ №85
97%
Жеңімпаз (I орын)
D-98285347 Құдайберген Арсен Орыс тілі 8 сынып Жамбыл облысы, Т. Рысқұлов ауданы, Тұрар Рысқұлов атындағы мектеп-лицейі
93%
Жеңімпаз (I орын)
D-96430846 Нина Винокурова Ағылшын тілі 9 сынып Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, №46 жалпы орта мектебі
50%
Қатысушы
D-55805516 Керімбек Айғаным Орыс тілі 7 сынып Жамбыл облысы, Т. Рысқұлов ауданы, Тұрар Рысқұлов атындағы мектеп-лицейі
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-00261822 Баймұханова Лаура Орыс тілі 7 сынып Жамбыл облысы, Т. Рысқұлов ауданы, Тұрар Рысқұлов атындағы мектеп-лицейі
97%
Жеңімпаз (I орын)
D-09125733 Фариза Сисенова Ағылшын тілі 10-11 сынып Алматы облысы, Қарасай ауданы, Үшқоңыр орта мектеп гимназиясы
77%
Жүлдегер (III орын)
D-17613424 Сатыбалды Сымбат Орыс тілі 5 сынып Жамбыл облысы, Т. Рысқұлов ауданы, Тұрар Рысқұлов атындағы мектеп-лицейі
93%
Жеңімпаз (I орын)
D-27105351 Дамир Манат Математика 4 сынып Қостанай облысы, Лисаковск қаласы, "№3 жалпы білім беретін мектебі" КММ
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-18121622 Дидар Кадримбеков Математика 4 сынып Қостанай облысы, Лисаковск қаласы, "№3 жалпы білім беретін мектебі" КММ
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-56213907 Бахытбек Нұрай Орыс тілі 5 сынып Жамбыл облысы, Т. Рысқұлов ауданы, Тұрар Рысқұлов атындағы мектеп-лицейі
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-74255684 Рамазан Кулбек Ағылшын тілі 10-11 сынып Алматы облысы, Қарасай ауданы, Үшқоңыр орта мектеп гимназиясы
75%
Жүлдегер (III орын)