Кіру

Тіркелу

немесе

кіріңіз

Нәтижесін көру

Тіркеу нөмірі Аты-жөні Олимпиада атауы Мектеп Орны
D-31344607 Милана Төребай Ағылшын тілі 5 сынып Алматы қаласы, Алмалы ауданы, №167 жалпы білім беретін мектеп
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-96667581 Алихан Керімбай Ағылшын тілі 5 сынып Алматы қаласы, Алмалы ауданы, №167 жалпы білім беретін мектеп
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-21366399 НУРЖАМАЛ Муралимова Бастауыш сынып Алматы облысы, Панфилов ауданы, Дарбазақұм негізгі мектебі
44%
Қатысушы
D-55613375 Дария Бейнұрқызы Ағылшын тілі 2 сынып Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Қаратай Турысов атындағы №53 мектеп-гимназиясы
89%
Жүлдегер (II орын)
D-86025787 Айбат Тыныштық Математика 10-11 сынып Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Азаматтық қорғаныс жоғары көпсалалы колледжі
20%
Қатысушы
D-55200430 Айгерім Тажибаева Бастауыш сынып Алматы облысы, Қарасай ауданы, Қаныш Сәтпаев атындағы орта мектеп
38%
Қатысушы
D-24424157 Айтұмар Дәулетбек Математика 4 сынып Алматы қаласы, Жетісу ауданы, №148 мектеп-гимназиясы
45%
Қатысушы
D-63804330 Гүлназ Жұмажан Химия 8 сынып Ақмола облысы, Целиноград ауданы, №1 Қосшы орта мектебі
43%
Қатысушы
D-57614724 Маржан Тимур Жаратылыстану 1 сынып Жамбыл облысы, Қордай ауданы, №14 "Әбіл Нүсіпбаев атындағы орта мектебі» КММ
90%
Жеңімпаз (I орын)
D-17777043 Шынгыс Ардакулы Ағылшын тілі 2 сынып Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Қаратай Турысов атындағы №53 мектеп-гимназиясы
53%
Қатысушы
D-68584994 Айтұмар Дәулетбек Қазақ тілі 4 сынып Алматы қаласы, Жетісу ауданы, №148 мектеп-гимназиясы
59%
Қатысушы
D-95373074 Манақов Ернұр Қазақ тілі 2 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Аягөз ауданы, Тарбағатай жалпы орта мектебі
92%
Жеңімпаз (I орын)
D-94506885 Маржан Тимур Дүниетану 1 сынып Жамбыл облысы, Қордай ауданы, №14 "Әбіл Нүсіпбаев атындағы орта мектебі» КММ
55%
Қатысушы
D-48913120 Ануар Дәуренов Математика 4 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен қаласы, Шәкәрім атындағы №1 орта мектебі
58%
Қатысушы
D-95180539 Жанали Жұмаш Физика 7 сынып Жамбыл облысы, Қордай ауданы, №14 "Әбіл Нүсіпбаев атындағы орта мектебі» КММ
67%
Қатысушы
D-54359759 Әмина Алтынбек Математика 7 сынып Алматы облысы, Жамбыл ауданы, "Саурық батыр ауылындағы орта мектеп Бірлік бастауыш мектебімен" КММ
17%
Қатысушы
D-60950757 Ерсұлтан Серікбаев Қазақ тілі 2 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Аягөз ауданы, Тарбағатай жалпы орта мектебі
89%
Жүлдегер (II орын)
D-92602318 Маржан Тимур Математика 1 сынып Жамбыл облысы, Қордай ауданы, №14 "Әбіл Нүсіпбаев атындағы орта мектебі» КММ
70%
Жүлдегер (III орын)
D-83010857 Рауф Щир Математика 1 сынып Жамбыл облысы, Қордай ауданы, Масаншы атындағы №12 жалпы орта мектебі
75%
Жүлдегер (III орын)
D-47168009 Аңсар Нысанбек Математика 4 сынып Жамбыл облысы, Шу қаласы, "Жібек жолы" мектеп-лицейі
10%
Қатысушы
D-86708490 Айгуль Шайхудинова Қазақ тілі 6 сынып Ақмола облысы, Ерейментау ауданы, Бозтал ОМ
68%
Қатысушы
D-30953317 Айша Темірхан Ағылшын тілі 5 сынып Алматы қаласы, Алмалы ауданы, №167 жалпы білім беретін мектеп
64%
Қатысушы
D-02056133 Балжан Мұхтар Қазақ тілі 4 сынып Жамбыл облысы, Қордай ауданы, №14 "Әбіл Нүсіпбаев атындағы орта мектебі» КММ
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-11012036 Ақмаңғаз Қамитбекова Қазақ тілі 10-11 сынып Нұр-Сұлтан қаласы, Есіл ауданы, №39 Кешкі мектеп
64%
Қатысушы
D-82146826 Гүлім Ыбраймжанова Ағылшын тілі 5 сынып Алматы қаласы, Алмалы ауданы, №167 жалпы білім беретін мектеп
64%
Қатысушы