Кіру

Тіркелу

немесе

кіріңіз

Нәтижесін көру

Тіркеу нөмірі Аты-жөні Олимпиада атауы Мектеп Орны
A-0053604 Сайдилла Арайлым Ағылшын тілі 10-11 сынып Түркістан облысы, Қазығұрт ауданы, Жамбыл атындағы №11 орта мектеп
93%
Жеңімпаз (I орын)
A-0053646 Нұрсұлтан Аңдамасов Биология 7 сынып Атырау облысы, Құрманғазы ауданы, СШ им.Уалиханова
66%
Қатысушы
A-0053602 аксулу мажитова Математика Атырау облысы, Құрманғазы ауданы, СШ им.Гоголя
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0053598 Ақниет Әуезхан Қазақ тілі 7 сынып Ақтөбе облысы, Хромтау ауданы, Ақжар қазақ орта мектебі
89%
Жүлдегер (II орын)
A-0053594 Азиз Мақтабаев Математика 5 сынып Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, №261 жалпы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0053599 Мадина Утешова Математика 6 сынып Алматы қаласы, Медеу ауданы, Ш.Уәлиханов атындағы №12 мамандандырылған гимназисы
90%
Жеңімпаз (I орын)
A-0053592 Эльдар Асылбекұлы Қазақстан тарихы 6 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Катон-қарағай ауданы, "Сейтқамза Ластаев атындағы орта мектебі"КММ
85%
Жүлдегер (II орын)
A-0053608 Махамбет Ғалбиятұлы Ағылшын тілі 6 сынып Алматы облысы, Панфилов ауданы, Розбакиев атындағы орта мектебі
80%
Жүлдегер (II орын)
A-0053606 Батыржан Байжүкенов Қазақстан тарихы 5 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Семей қаласы, №25 жалпы орта мектебі
90%
Жеңімпаз (I орын)
A-0053591 Айтмырза Әсел Ағылшын тілі 10-11 сынып Түркістан облысы, Қазығұрт ауданы, Жамбыл атындағы №11 орта мектеп
90%
Жеңімпаз (I орын)
A-0053576 Куралай Тойкенова Тәрбиешілер Түркістан облысы, Созақ ауданы, "Таукент гүлдері" бөбекжай балабақшасы
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0053577 Дәмиля Қасымқанова Қазақстан тарихы 6 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Катон-қарағай ауданы, "Сейтқамза Ластаев атындағы орта мектебі"КММ
80%
Жүлдегер (II орын)
A-0053579 Еркеназ Қалиева Ағылшын тілі 2 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Аягөз ауданы, Қалалық көпсалалы қазақ мектеп-гимназиясы
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0053566 Гульмира Тайтикова Тәрбиешілер Түркістан облысы, Созақ ауданы, "Таукент гүлдері" бөбекжай балабақшасы
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0053585 Аягөз Жақсыбай Математика 5 сынып Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, №261 жалпы орта мектебі
95%
Жеңімпаз (I орын)
A-0053563 Ақнұр Исаева Тәрбиешілер Түркістан облысы, Созақ ауданы, "Таукент гүлдері" бөбекжай балабақшасы
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0053573 Мадина Утешова Математика 6 сынып Алматы қаласы, Медеу ауданы, Ш.Уәлиханов атындағы №12 мамандандырылған гимназисы
95%
Жеңімпаз (I орын)
A-0053572 Қарсыбай Аружан Ағылшын тілі 10-11 сынып Түркістан облысы, Қазығұрт ауданы, Жамбыл атындағы №11 орта мектеп
93%
Жеңімпаз (I орын)
A-0053574 Эльмира Тажбенова Қазақ тілі 7 сынып Ақтөбе облысы, Хромтау ауданы, Ақжар қазақ орта мектебі
82%
Жүлдегер (II орын)
A-0053595 Асқарұлы Нұрдаулет Математика 2 сынып Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, №46 ЖОББМ
95%
Жеңімпаз (I орын)
A-0053612 Венера Аманжолова Биология Жамбыл облысы, Сарысу ауданы, Ш.Уәлиханов атындағы мектеп-гимназия
70%
Жүлдегер (III орын)
A-0053554 Жаңыл Каримова Математика Түркістан облысы, Созақ ауданы, Жамбыл атындағы жалпы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0053560 Гулим Тукенова Ағылшын тілі 2 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Аягөз ауданы, Қалалық көпсалалы қазақ мектеп-гимназиясы
95%
Жеңімпаз (I орын)
A-0053553 Іңкәр Келамадин Сауат ашу Маңғыстау облысы, Жаңаөзен қаласы, №14 ОМ
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0053617 Нұрмұхан Әуезханов Математика 10-11 сынып Қарағанды облысы, Cәтбаев қаласы, "№3 жалпы білім беретін мектебі"КММ
85%
Жүлдегер (II орын)