Кіру

Тіркелу

немесе

кіріңіз

Нәтижесін көру

Тіркеу нөмірі Аты-жөні Олимпиада атауы Мектеп Орны
D-95812904 Аянат Баяхметова Математика 3 сынып Қарағанды облысы, Балқаш қаласы, С. Сейфуллин атындағы №7 мектеп-гимназиясы
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-35643378 Адия Балтабаева Математика 4 сынып Павлодар облысы, Павлодар қаласы, №25 жалпы орта мектебі
72%
Жүлдегер (III орын)
D-28703256 Сейсен Жанель Технология 5 сынып (Ұлдарға) Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Жолдасбеков атындағы №50 орта мектеп
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-83299063 Темирлан Раимкулов Ағылшын тілі 8 сынып Алматы қаласы, Түрксіб ауданы, №83 мектеп-гимназия
50%
Қатысушы
D-54890800 Айзада Шаймерден Математика 3 сынып Қарағанды облысы, Балқаш қаласы, С. Сейфуллин атындағы №7 мектеп-гимназиясы
90%
Жеңімпаз (I орын)
D-57665218 Ардагер Ибраев Математика 3 сынып Қарағанды облысы, Балқаш қаласы, С. Сейфуллин атындағы №7 мектеп-гимназиясы
70%
Жүлдегер (III орын)
D-90541947 Дильяр Каниев Информатика 7 сынып Алматы облысы, Панфилов ауданы, "Төменгі Пенжім орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" КММ
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-62752861 Ясин Докторханова География 7 сынып Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, №18 жалпы орта білім беретін мектебі
48%
Қатысушы
D-20546436 Ляйла Алпысбаева Биология Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, Атығай жалпы орта мектебінің
83%
Жүлдегер (II орын)
D-98879642 Әсел Махсұтхан Сауат ашу Түркістан облысы, Ордабасы ауданы, А. Шерімқұлов атындағы жалпы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-72757158 Дюсенғазы Арсен Математика 2 сынып Алматы қаласы, Әуезов ауданы, № 104 ЖББМ
58%
Қатысушы
D-21184554 Нұржан Ауданбек Әдебиеттік оқу 2 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Күршім ауданы, "Құйған орта мектебі" КММ
90%
Жеңімпаз (I орын)
D-93954739 Жанайым Тағабай Сауат ашу Түркістан облысы, Ордабасы ауданы, А. Шерімқұлов атындағы жалпы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-60493028 Дилназ Ибраимжанова Информатика 7 сынып Алматы облысы, Панфилов ауданы, "Төменгі Пенжім орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" КММ
93%
Жеңімпаз (I орын)
D-38905858 Меиржан Назынбек Орыс тілі 1 сынып Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, №18 жалпы орта білім беретін мектебі
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-68054992 Фарида Суатова Қазақстан тарихы 10-11 сынып Атырау облысы, Қызылқоға ауданы, Қаракөл ОМ
79%
Жүлдегер (III орын)
D-41187446 Қарақат Ақбергенқызы Биология 9 сынып Қызылорда облысы, Арал ауданы, №61 жалпы орта мектебі
22%
Қатысушы
D-46466553 Мейрам Мансұр Математика 3 сынып Қарағанды облысы, Балқаш қаласы, С. Сейфуллин атындағы №7 мектеп-гимназиясы
60%
Қатысушы
D-74558565 Шуғыла Мейманбаева Информатика 7 сынып Алматы облысы, Панфилов ауданы, "Төменгі Пенжім орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" КММ
79%
Жүлдегер (III орын)
D-80727866 Айару Кәдірбекова Қазақ тілі 2 сынып Ақмола облысы, Целиноград ауданы, №1 Қосшы орта мектебі
79%
Жүлдегер (III орын)
D-42487842 Нұрзат Станбек Математика 1 сынып Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Ы.Алтынсарин атындағы №49 мектеп-гимназиясы
82%
Жүлдегер (II орын)
D-91348779 Нұржан Ауданбек Ағылшын тілі 2 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Күршім ауданы, "Құйған орта мектебі" КММ
72%
Жүлдегер (III орын)
D-96547678 Айгерим Жанайдаркызы Физика 10-11 сынып Қостанай облысы, Қостанай қаласы, №115 жалпы орта мектебі
85%
Жүлдегер (II орын)
D-93271427 Іңкәр Абай Қазақ тілі 2 сынып Ақмола облысы, Целиноград ауданы, №1 Қосшы орта мектебі
67%
Қатысушы
D-25427943 Ляйла Алпысбаева Биология Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, Атығай жалпы орта мектебінің
78%
Жүлдегер (III орын)