Кіру

Тіркелу

немесе

кіріңіз

Нәтижесін көру

Тіркеу нөмірі Аты-жөні Олимпиада атауы Мектеп Орны
D-86340295 Құндыз Сарсенқан Қазақстан тарихы 6 сынып Алматы облысы, Панфилов ауданы, "Крылов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
40%
Қатысушы
D-62165088 Шортанбай Мақсат Әдебиеттік оқу 3 сынып Ақмола облысы, Қорғалжын ауданы, Ұялы негізгі мектебі
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-28365661 Маржан Аширбек Орыс тілі 5 сынып Алматы облысы, Панфилов ауданы, Пенжим орта мектебі
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-10508881 Дихамбай Шерхан Жаратылыстану 5 сынып Алматы қаласы, Наурызбай ауданы, №176 мектеп-гимназиясы
76%
Жүлдегер (III орын)
D-89878598 Мадина Совет Қазақ тілі 10-11 сынып Жамбыл облысы, Шу ауданы, Ыбырай Алтынсарин атындағы шағын орталықты орта мектеп
93%
Жеңімпаз (I орын)
D-69236039 Нұрсұлу Сейитходжа Сауат ашу Маңғыстау облысы, Мұнайлы ауданы, №10 ЖББОМ
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-92761846 Исмагулова Жанель Математика 7 сынып Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, А.Тайманов атындағы №34 мектеп-гимназиясы
90%
Жеңімпаз (I орын)
D-56106230 Асылжан Бейбітшілік Математика 2 сынып Қарағанды облысы, Қаражал қаласы, № 10 орта мектебі
75%
Жүлдегер (III орын)
D-85130161 Медина Сабитханқызы Математика 3 сынып Нұр-Сұлтан қаласы, Алматы ауданы, №48 мектеп-лицейі
37%
Қатысушы
D-94368685 Амина Искалиева Ағылшын тілі 5 сынып Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, С Сейфуллин атындағы облыстық мамандандырылған №11 мектеп - интернат кешені
86%
Жүлдегер (II орын)
D-39114247 Ескермес Назерке Әдебиеттік оқу 3 сынып Ақмола облысы, Қорғалжын ауданы, Ұялы негізгі мектебі
85%
Жүлдегер (II орын)
D-88850339 Шынар Дүйсекбай Қазақ тілі 10-11 сынып Жамбыл облысы, Шу ауданы, Ыбырай Алтынсарин атындағы шағын орталықты орта мектеп
93%
Жеңімпаз (I орын)
D-24163612 Рианна Хафугуева Орыс тілі 1 сынып Жамбыл облысы, Жамбыл ауданы, В.Чкалов орта мектебінің
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-83506337 Гүлсезім Нұралы Ағылшын тілі 2 сынып Түркістан облысы, Ордабасы ауданы, Амангелді атындағы жалпы білім беретін мектебі
85%
Жүлдегер (II орын)
D-71695357 Оразгалиев Газиз Қазақ тілі 3 сынып Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, С.Дөнентаева N69 орта мектеп
93%
Жеңімпаз (I орын)
D-41431900 Қуанышбек Сырым Қазақ тілі 3 сынып Ақмола облысы, Қорғалжын ауданы, Ұялы негізгі мектебі
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-67011856 Аяулым Ережепова Қазақ тілі 5 сынып Шымкент қаласы, Әл-Фараби ауданы, №18 Ш.Уәлиханов атындағы жалпы орта мектеп
82%
Жүлдегер (II орын)
D-25946092 Айзере Бауыржанкызы Орыс тілі 5 сынып Алматы облысы, Панфилов ауданы, Пенжим орта мектебі
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-50388878 Диляра Тукеева Қазақ тілі 3 сынып Нұр-Сұлтан қаласы, Алматы ауданы, №48 мектеп-лицейі
84%
Жүлдегер (II орын)
D-95281113 Қарлығаш Қашағанбай Қазақ тілі 10-11 сынып Жамбыл облысы, Шу ауданы, Ыбырай Алтынсарин атындағы шағын орталықты орта мектеп
91%
Жеңімпаз (I орын)
D-54069498 Амир Алиахунов Орыс тілі 1 сынып Жамбыл облысы, Жамбыл ауданы, В.Чкалов орта мектебінің
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-93239442 Диас Амангелді Математика 1 сынып Алматы облысы, Панфилов ауданы, "Крылов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
86%
Жүлдегер (II орын)
D-39701475 Жанерке Сариева Ағылшын тілі 5 сынып Алматы облысы, Қарасай ауданы, Көлашы орта мектебі
78%
Жүлдегер (III орын)
D-81490448 Бибінұр Куйчибай Математика 1 сынып Түркістан облысы, Ордабасы ауданы, Б. Нұрлыбеков атындағы жалпы орта мектебі
82%
Жүлдегер (II орын)
D-20317372 Анель Сағатилла Қазақ тілі 10-11 сынып Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Абай атындағы Жамбыл гуманитарлық колледжі
29%
Қатысушы