Кіру

Тіркелу

немесе

кіріңіз

Нәтижесін көру

Тіркеу нөмірі Аты-жөні Олимпиада атауы Мектеп Орны
D-20317372 Анель Сағатилла Қазақ тілі 10-11 сынып Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Абай атындағы Жамбыл гуманитарлық колледжі
29%
Қатысушы
D-00774054 Дастан Алтай Қазақ тілі 10-11 сынып Жамбыл облысы, Шу ауданы, Ыбырай Алтынсарин атындағы шағын орталықты орта мектеп
84%
Жүлдегер (II орын)
D-46853239 Амина Хализова Орыс тілі 1 сынып Жамбыл облысы, Жамбыл ауданы, В.Чкалов орта мектебінің
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-94587540 Сара Әділхан Химия 7 сынып Нұр-Сұлтан қаласы, Алматы ауданы, №72 мектеп-лицейі
75%
Жүлдегер (III орын)
D-67862269 Саят Хайрудила Ағылшын тілі мұғалімдер Жамбыл облысы, Жамбыл ауданы, Гродекова орта мектебі
25%
Қатысушы
D-09585339 Алпамыс Әжімбай Қазақстан тарихы 7 сынып Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, №67 жалпы білім беретін орта мектебі
89%
Жүлдегер (II орын)
D-46866775 Сулейменова Сағираш Бастауыш сынып Ақмола облысы, Қорғалжын ауданы, Ұялы негізгі мектебі
91%
Жеңімпаз (I орын)
D-08876740 Айша Алжамбек Математика 1 сынып Алматы облысы, Панфилов ауданы, "Крылов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
86%
Жүлдегер (II орын)
D-16644894 Азиз Лосанов Орыс тілі 1 сынып Жамбыл облысы, Жамбыл ауданы, В.Чкалов орта мектебінің
88%
Жүлдегер (II орын)
D-89516163 Дильназ Акпар Қазақ тілі 10-11 сынып Жамбыл облысы, Шу ауданы, Ыбырай Алтынсарин атындағы шағын орталықты орта мектеп
87%
Жүлдегер (II орын)
D-59535363 Шұғыла Асқар Химия 7 сынып Алматы облысы, Іле ауданы, №47 орта мектеп
75%
Жүлдегер (III орын)
D-23244363 Айнур Кемельбаева Орыс тілі Шығыс Қазақстан облысы, Зайсан қаласы, М.Дәуленов атындағы мектеп-интернаты
87%
Жүлдегер (II орын)
D-21839481 Жанель Абдраман Қазақ тілі 5 сынып Алматы қаласы, Медеу ауданы, №172 мектеп-гимназиясы
64%
Қатысушы
D-06153902 Роза Аманова Математика 1 сынып Түркістан облысы, Ордабасы ауданы, Б. Нұрлыбеков атындағы жалпы орта мектебі
86%
Жүлдегер (II орын)
D-73697126 Умида Унгарова Қазақ тілі 5 сынып Жамбыл облысы, Тараз қаласы, №34 жалпы орта мектебі
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-47558870 Сабина Сагинтай Химия 8 сынып Шымкент қаласы, Әл-Фараби ауданы, Қорқыт ата атындағы №22 орта мектебі
76%
Жүлдегер (III орын)
D-76630106 Хамзабек Жансая Математика 1 сынып Түркістан облысы, Ордабасы ауданы, Б. Нұрлыбеков атындағы жалпы орта мектебі
82%
Жүлдегер (II орын)
D-90818723 Зарина Шәріпбек Қазақ тілі 7 сынып Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, №23 Ж.Кизатов атындағы мектеп лицей
81%
Жүлдегер (II орын)
D-39341129 Салтанат Джумаханова Бастауыш сынып Жамбыл облысы, Тараз қаласы, №38 жалпы орта мектебі
62%
Қатысушы
D-25671627 Салима Искакова Орыс тілі 1 сынып Жамбыл облысы, Жамбыл ауданы, В.Чкалов орта мектебінің
81%
Жүлдегер (II орын)
D-76242658 Қарлығаш Нұрмаханбет География 9 сынып Түркістан облысы, Ордабасы ауданы, Б. Онтаев атындағы жалпы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-33516263 Раяна Айтбек Қазақ тілі 4 сынып Қарағанды облысы, Қарқаралы ауданы, О. А. Жәутіков атындағы №1 жалпы орта мектебі
33%
Қатысушы
D-29277429 Камила Айтбаева Сауат ашу Павлодар облысы, Павлодар қаласы, №9 мектеп-гимназиясы
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-92654582 Козлов Тимур Математика 1 сынып Түркістан облысы, Ордабасы ауданы, Б. Нұрлыбеков атындағы жалпы орта мектебі
86%
Жүлдегер (II орын)
D-96881576 Шұғыла Қасым Математика 1 сынып Алматы облысы, Панфилов ауданы, "Крылов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
68%
Қатысушы