Кіру

Тіркелу

немесе

кіріңіз

Нәтижесін көру

Тіркеу нөмірі Аты-жөні Олимпиада атауы Мектеп Орны
D-28847630 Адлет Нурмагамбет Дүниетану 3 сынып Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Ленин жалы орта мектебі
25%
Қатысушы
D-84968874 Інжу Тоқтасын Қазақ тілі 3 сынып Алматы қаласы, Медеу ауданы, №168 мектеп-гимназиясы
61%
Қатысушы
D-64691962 Дінасыл Көшербай Математика 1 сынып Алматы облысы, Жамбыл ауданы, "Саурық батыр ауылындағы орта мектеп Бірлік бастауыш мектебімен" КММ
91%
Жеңімпаз (I орын)
D-53333902 Іңкәр Ділдабай Дүниетану 3 сынып Алматы қаласы, Түрксіб ауданы, №59 мектеп-гимназиясы
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-26590582 Рабиябегім Есенғали Қазақ тілі 7 сынып Ақтөбе облысы, Хромтау қаласы, №4 Хромтау жалпы орта мектебі
80%
Жүлдегер (II орын)
D-05354495 Әйгерім Дәулетбек Математика 1 сынып Алматы облысы, Жамбыл ауданы, "Саурық батыр ауылындағы орта мектеп Бірлік бастауыш мектебімен" КММ
82%
Жүлдегер (II орын)
D-16825598 Іңкәр Құдабаева Математика 10-11 сынып Алматы қаласы, Медеу ауданы, Республикалық жоғары медициналық колледжі
21%
Қатысушы
D-99642117 Балнұр Бекен Математика 1 сынып Алматы облысы, Жамбыл ауданы, "Саурық батыр ауылындағы орта мектеп Бірлік бастауыш мектебімен" КММ
82%
Жүлдегер (II орын)
D-81634329 Шыңғысхан Қали Дүниетану 3 сынып Алматы қаласы, Түрксіб ауданы, №59 мектеп-гимназиясы
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-64799572 Айханым Даулетбек Математика 1 сынып Алматы облысы, Жамбыл ауданы, "Саурық батыр ауылындағы орта мектеп Бірлік бастауыш мектебімен" КММ
82%
Жүлдегер (II орын)
D-45968877 Аймира Жапаркулова Қазақ тілі 2 сынып Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Оразақ ауылы №27 жалпы орта мектебі
50%
Қатысушы
D-32348533 Нуршат Сактаганова Физика Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, М. Маметова атындағы гуманитарлық колледжі
0%
Қатысушы
D-83760352 Нұркен Ибраймов Қазақ тілі 6 сынып Алматы облысы, Қарасай ауданы, Көлашы орта мектебі
57%
Қатысушы
D-90141682 Серік Сұлтан Сауат ашу Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, Қ. Мұхамеджанов атындағы №1 мектеп-гимназиясы
83%
Жүлдегер (II орын)
D-71169224 Шыңғыс Шымет Математика 1 сынып Нұр-Сұлтан қаласы, Есіл ауданы, №2 мектеп-гимназия
82%
Жүлдегер (II орын)
D-03096625 Нурай Есімжан Математика 1 сынып Алматы облысы, Жамбыл ауданы, "Саурық батыр ауылындағы орта мектеп Бірлік бастауыш мектебімен" КММ
77%
Жүлдегер (III орын)
D-89767848 Көркем Болат Қазақ әдебиет 6 сынып Жамбыл облысы, Тараз қаласы, №38 жалпы орта мектебі
57%
Қатысушы
D-95929062 Арсен Алмат Сауат ашу Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, Қ. Мұхамеджанов атындағы №1 мектеп-гимназиясы
87%
Жүлдегер (II орын)
D-42121061 Гүлерке Сәдібай Әдебиеттік оқу 3 сынып Алматы қаласы, Түрксіб ауданы, №59 мектеп-гимназиясы
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-85456813 Ханшайым Мажит Сауат ашу Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, Қ. Мұхамеджанов атындағы №1 мектеп-гимназиясы
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-95802461 Марал Исабекова Психология және өзін-өзі тану Жамбыл облысы, Қордай ауданы, №22 Еңбек жалпы орта мектебі
90%
Жеңімпаз (I орын)
D-97087730 Ерасыл Ахметбай Математика 1 сынып Алматы облысы, Жамбыл ауданы, "Саурық батыр ауылындағы орта мектеп Бірлік бастауыш мектебімен" КММ
73%
Жүлдегер (III орын)
D-48620050 Нурсултан Аяғанов Сауат ашу Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, Қ. Мұхамеджанов атындағы №1 мектеп-гимназиясы
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-66127166 Толеген Адина Математика 1 сынып Маңғыстау облысы, Ақтау қаласы, "IT лицей" КММ
77%
Жүлдегер (III орын)
D-57050079 Толеген Алишер Математика 1 сынып Маңғыстау облысы, Ақтау қаласы, "IT лицей" КММ
73%
Жүлдегер (III орын)