Кіру

Тіркелу

немесе

кіріңіз

Нәтижесін көру

Тіркеу нөмірі Аты-жөні Олимпиада атауы Мектеп Орны
A-0053617 Нұрмұхан Әуезханов Математика 10-11 сынып Қарағанды облысы, Cәтбаев қаласы, "№3 жалпы білім беретін мектебі"КММ
85%
Жүлдегер (II орын)
A-0053549 Жұлдызай Абенова Тәрбиешілер Түркістан облысы, Созақ ауданы, "Таукент гүлдері" бөбекжай балабақшасы
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0053550 Закураева Жансұлу Математика 6 сынып Маңғыстау облысы, Жаңаөзен қаласы, №18 ОМ
95%
Жеңімпаз (I орын)
A-0053578 Мустафина Диляра Кабдылкадыровна Психология және өзін-өзі тану Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Партизанск ОМ
85%
Жүлдегер (II орын)
A-0053584 Намаз Шырын Қазақ тілі 5 сынып Түркістан облысы, Жетісай ауданы, "Сарыарқа" жалпы орта мектебі
92%
Жеңімпаз (I орын)
A-0053548 Шәңкебай Әзиза Математика 9 сынып Түркістан облысы, Төле би ауданы, "Сарқырама" ОМ
95%
Жеңімпаз (I орын)
A-0053555 Нұрай Құмбай Қазақ тілі 3 сынып Жамбыл облысы, Сарысу ауданы, Ш.Уәлиханов атындағы мектеп-гимназия
85%
Жүлдегер (II орын)
A-0053558 Жанна Қожалиева Математика 5 сынып Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, №261 жалпы орта мектебі
95%
Жеңімпаз (I орын)
A-0053545 Жұлдыз Мейірбек Сауат ашу Түркістан облысы, Шардара ауданы, №1 М.Əуезов атындағы жалпы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0053618 Калдыкуль Амирбекова Бастауыш сынып Алматы қаласы, Медеу ауданы, Ыбырай Алтынсарин атындағы №159 гимназия
30%
Қатысушы
A-0053542 Мырзакерім Айдана Математика 9 сынып Түркістан облысы, Төле би ауданы, "Сарқырама" ОМ
95%
Жеңімпаз (I орын)
A-0053552 Диана Джавтаева Қазақ тілі 10-11 сынып Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, Ғ.Мұстафин атындағы №83 ЖББОМ
86%
Жүлдегер (II орын)
A-0053540 Нұрмұхамед Сунатулла Сауат ашу Түркістан облысы, Шардара ауданы, №1 М.Əуезов атындағы жалпы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0053547 Еркебұлан Абдықалық Математика 2 сынып Түркістан облысы, Сарыағаш ауданы, №30 С.Торайғыров жалпы орта мектебі
95%
Жеңімпаз (I орын)
A-0053557 Жумабек Зәкір Ағылшын тілі 6 сынып Алматы облысы, Панфилов ауданы, Розбакиев атындағы орта мектебі
80%
Жүлдегер (II орын)
A-0053564 Рахат Болимбетов Дүние тарихы 10-11 сынып Ақтөбе облысы, Мәртөк ауданы, Хлебодаровская СШ
95%
Жеңімпаз (I орын)
A-0053543 Нұрайым Алимханова Математика 3 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Семей қаласы, №47 жалпы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0053615 Ляззат Уакапова Бастауыш сынып Жамбыл облысы, Қордай ауданы, Б. Момышұлы атындағы №43 жалпы орта мектебі
43%
Қатысушы
A-0053534 Нұрай Қалдыбай Сауат ашу Түркістан облысы, Шардара ауданы, №1 М.Əуезов атындағы жалпы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0053537 Әліпбай Гүлсара Математика 9 сынып Түркістан облысы, Төле би ауданы, "Сарқырама" ОМ
95%
Жеңімпаз (I орын)
A-0053596 Гульнаш Жолмуханова Ағылшын тілі 6 сынып Солтүстік Қазақстан облысы, Жамбыл ауданы, Пресновская СШ №2
75%
Жүлдегер (III орын)
A-0053614 Айжан Иманбердиева Информатика Түркістан облысы, Қазығұрт ауданы, Қ. Абдалиев атындағы жалпы орта мектебі
33%
Қатысушы
A-0053525 Нұрай Қалдыбай Сауат ашу Түркістан облысы, Шардара ауданы, №1 М.Əуезов атындағы жалпы орта мектебі
77%
Жүлдегер (III орын)
A-0053609 Мадина Мубарак Математика 3 сынып Ақмола облысы, Есіл ауданы, №3 ОМ
70%
Жүлдегер (III орын)
A-0053530 Лина Хапезова Дүниетану 2 сынып Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, №46 ЖОББМ
96%
Жеңімпаз (I орын)