Кіру

Тіркелу

немесе

кіріңіз

Нәтижесін көру

Тіркеу нөмірі Аты-жөні Олимпиада атауы Мектеп Орны
A-0005931 Елнұр Өмірзақ Ағылшын тілі 5 сынып Түркістан облысы, Жетісай ауданы, Н.Исмайлов атындағы №45 ЖОМ
92%
Жеңімпаз (I орын)
A-0005938 Әмина Сәбит Математика 1 сынып Алматы қаласы, Медеу ауданы, КММ "53 мектеп-гимназиясы"
85%
Жүлдегер (II орын)
A-0005922 Әмина Сәбит Сауат ашу Алматы қаласы, Медеу ауданы, КММ "53 мектеп-гимназиясы"
85%
Жүлдегер (II орын)
A-0005927 Алия Раева Ағылшын тілі мұғалімдер Түркістан облысы, Жетісай ауданы, Н.Исмайлов атындағы №45 ЖОМ
90%
Жеңімпаз (I орын)
A-0005919 Камар Калниязова Орыс тілі 1 сынып Маңғыстау облысы, Мұнайлы ауданы, №12 жалпы орта мектеп
75%
Жүлдегер (III орын)
A-0005918 Байдильдаева Айша Биология 7 сынып Алматы қаласы, Медеу ауданы, КММ "53 мектеп-гимназиясы"
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0005917 Оралбай Ұлпан Биология 7 сынып Алматы қаласы, Медеу ауданы, КММ "53 мектеп-гимназиясы"
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0005916 Кият Жанерке Биология 7 сынып Алматы қаласы, Медеу ауданы, КММ "53 мектеп-гимназиясы"
95%
Жеңімпаз (I орын)
A-0005915 Мұқаш Мадина Биология 7 сынып Алматы қаласы, Медеу ауданы, КММ "53 мектеп-гимназиясы"
95%
Жеңімпаз (I орын)
A-0005914 Төкен Гүлназ Биология 7 сынып Алматы қаласы, Медеу ауданы, КММ "53 мектеп-гимназиясы"
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0005925 Аэлин Минжанова Математика 2 сынып Алматы қаласы, Әуезов ауданы, №119 мектеп- лицей
45%
Қатысушы
A-0005913 Айшагүл Қажиакбарова Биология 7 сынып Алматы қаласы, Медеу ауданы, КММ "53 мектеп-гимназиясы"
90%
Жеңімпаз (I орын)
A-0005912 Қонысбаева Нұрбақыт Биология 7 сынып Алматы қаласы, Медеу ауданы, КММ "53 мектеп-гимназиясы"
90%
Жеңімпаз (I орын)
A-0005911 Анарбеков Ержан Математика 1 сынып Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, №71 жалпы білім беретін мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0005910 Бауыржан Амиргазыев Ағылшын тілі 2 сынып Түркістан облысы, Мақтаарал ауданы, Бапышев атындағы ЖББОМ
94%
Жеңімпаз (I орын)
A-0005909 Айтқали Аян Математика 1 сынып Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, №71 жалпы білім беретін мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0005908 Сакен Жаксыбай Ағылшын тілі 2 сынып Түркістан облысы, Мақтаарал ауданы, Бапышев атындағы ЖББОМ
94%
Жеңімпаз (I орын)
A-0005907 Бірмағанбетова Айшабибі Математика 1 сынып Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, №71 жалпы білім беретін мектебі
95%
Жеңімпаз (I орын)
A-0005906 Алихан Авез Ағылшын тілі 2 сынып Түркістан облысы, Мақтаарал ауданы, Бапышев атындағы ЖББОМ
88%
Жүлдегер (II орын)
A-0005905 Алишер Рахымбердиев Биология 7 сынып Алматы қаласы, Медеу ауданы, КММ "53 мектеп-гимназиясы"
85%
Жүлдегер (II орын)
A-0005975 Қапасов Алмас Биология 7 сынып Алматы қаласы, Медеу ауданы, КММ "53 мектеп-гимназиясы"
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0005903 Қарлығаш Абдулла Ағылшын тілі 2 сынып Түркістан облысы, Мақтаарал ауданы, Бапышев атындағы ЖББОМ
91%
Жеңімпаз (I орын)
A-0005989 Нұрғазиев Бақдәулет Биология 7 сынып Алматы қаласы, Медеу ауданы, КММ "53 мектеп-гимназиясы"
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0005902 Ақниет Жаппар Ағылшын тілі 2 сынып Түркістан облысы, Мақтаарал ауданы, Бапышев атындағы ЖББОМ
84%
Жүлдегер (II орын)
A-0005901 Әлинұр Маженова Математика 4 сынып Қарағанды облысы, Балқаш қаласы, С. Сейфуллин атындағы №7 мектеп-гимназиясы
90%
Жеңімпаз (I орын)