Кіру

Тіркелу

немесе

кіріңіз

Нәтижесін көру

Тіркеу нөмірі Аты-жөні Олимпиада атауы Мектеп Орны
D-75380267 Айбар Жанұзақ Жаратылыстану 1 сынып Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, "Зияткер инновациялық мектеп-лицейі"
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-50629317 Нурбол Бекин Сауат ашу Қостанай облысы, Рудный қаласы, №7 орта мектебі
57%
Қатысушы
D-47965635 Мансұр Мадиярұлы Математика 1 сынып Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, "Зияткер инновациялық мектеп-лицейі"
82%
Жүлдегер (II орын)
D-70736557 Досымжан Нұрсалық Қазақстан тарихы 9 сынып Алматы облысы, Панфилов ауданы, Елтінді батыр атындағы орта мектебі КММ
80%
Жүлдегер (II орын)
D-70119622 Әнжір Темірхан Математика 10-11 сынып Түркістан облысы, Қазығұрт ауданы, "Сакен Сейфуллин атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" КММ
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-07039921 Кулжанова Аружан Математика 10-11 сынып Түркістан облысы, Қазығұрт ауданы, "Сакен Сейфуллин атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" КММ
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-33236534 Арайлым Нұрбосынқызы Химия 7 сынып Нұр-Сұлтан қаласы, Есіл ауданы, №69 мектеп-гимназиясы
79%
Жүлдегер (III орын)
D-81431162 Қыдыр Ақмереке Салдарбекқызы Математика 10-11 сынып Түркістан облысы, Қазығұрт ауданы, "Сакен Сейфуллин атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" КММ
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-76665285 Әлихан Нұрлан Химия 7 сынып Нұр-Сұлтан қаласы, Есіл ауданы, №69 мектеп-гимназиясы
58%
Қатысушы
D-11384639 Арыстан Аллияр Қазақ тілі 2 сынып Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, А. Жексембеков атындағы жалпы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-82485278 Мурафиев Бақдаулет Математика 10-11 сынып Түркістан облысы, Қазығұрт ауданы, "Сәкен Сейфуллин атындағы жалпы білім беретін мектеп" КММ
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-22408079 Сулушаш Ауталипкызы Қазақ тілі 2 сынып Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Баратай негізгі мектебі
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-36837631 Елдана Сәкенқызы Химия 7 сынып Нұр-Сұлтан қаласы, Есіл ауданы, №69 мектеп-гимназиясы
53%
Қатысушы
D-77245815 Нұрнияз Дәулет Информатика 5 сынып Ақтөбе облысы, Ырғыз ауданы, Ырғыз орыс орта мектебі
90%
Жеңімпаз (I орын)
D-58473858 Жанарыс Қансейіт Қазақ тілі 2 сынып Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, А. Жексембеков атындағы жалпы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-35052040 Лаззат Алдашева Биология 7 сынып Маңғыстау облысы, Қарақия ауданы, №8 жалпы орта мектебі
60%
Қатысушы
D-41314980 Айкөркем Рахманбек Қазақстан тарихы 9 сынып Алматы облысы, Панфилов ауданы, Елтінді батыр атындағы орта мектебі КММ
75%
Жүлдегер (III орын)
D-10654232 Абдужалилов Ерназар Математика 10-11 сынып Түркістан облысы, Қазығұрт ауданы, "Сакен Сейфуллин атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" КММ
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-67048198 Алтынай Какимбаева Ағылшын тілі мұғалімдер Алматы облысы, Қаратал ауданы, Алғазы орта мектебі
47%
Қатысушы
D-76366525 Ғазиза Нұрадинқызы Қазақ тілі 6 сынып Маңғыстау облысы, Ақтау қаласы, "№28 жалпы білім беретін орта мектеп" КММ
42%
Қатысушы
D-51711392 Дана Алиева Қазақ тілі 8 сынып Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, №4 жалпы орта мектебі
58%
Қатысушы
D-89093628 Шадияр Тельман Қазақстан тарихы 7 сынып Ақтөбе облысы, Ырғыз ауданы, Ырғыз орыс орта мектебі
40%
Қатысушы
D-17207529 Ернұр Ерланұлы Химия 7 сынып Нұр-Сұлтан қаласы, Есіл ауданы, №69 мектеп-гимназиясы
53%
Қатысушы
D-82115936 Нұрнияз Дәулет Информатика 5 сынып Ақтөбе облысы, Ырғыз ауданы, Ырғыз орыс орта мектебі
89%
Жүлдегер (II орын)
D-43307815 Болат Дауренбеков Қазақстан тарихы 7 сынып Ақтөбе облысы, Ырғыз ауданы, Ырғыз орыс орта мектебі
65%
Қатысушы