Кіру

Тіркелу

немесе

кіріңіз

Нәтижесін көру

Тіркеу нөмірі Аты-жөні Олимпиада атауы Мектеп Орны
D-91921345 Нұрмұхан Салық Математика 4 сынып Маңғыстау облысы, Қарақия ауданы, №1 жалпы орта мектебі
50%
Қатысушы
D-81316359 Гүлназ Пардабаева Қазақстан тарихы 5 сынып Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, №28 жалпы орта мектебі
79%
Жүлдегер (III орын)
D-14710504 Лязат Акимбекова Қазақ тілі Алматы облысы, Талдықорған қаласы, №28 IT мектеп лицейі
92%
Жеңімпаз (I орын)
D-46882049 Алтынгүл Жанасыл Қазақстан тарихы 5 сынып Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, №28 жалпы орта мектебі
85%
Жүлдегер (II орын)
D-25372602 Нурислам Бахтияр Математика 1 сынып Түркістан облысы, Түркістан қаласы, "Керемет" бастауыш мектеп-балабақша кешені
77%
Жүлдегер (III орын)
D-15014795 Ақниет Айназарова Қазақ әдебиет 9 сынып Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, №28 жалпы орта мектебі
64%
Қатысушы
D-52576485 Абылай Нұржаубай Жаратылыстану 1 сынып Түркістан облысы, Түркістан қаласы, "Керемет" бастауыш мектеп-балабақша кешені
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-07194733 Толкын Мухамеджанова Физика 7 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен қаласы, №42 орта мектебі
40%
Қатысушы
D-65900551 Бекенаева Ардак География мұғалімдер Шығыс Қазақстан облысы, Зайсан ауданы, М.Дауленов атындағы мектеп-интернаты
98%
Жеңімпаз (I орын)
D-62072984 Самира Алина География 7 сынып Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, Н.Нұрмақов атындағы дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылған мектеп-интернаты
91%
Жеңімпаз (I орын)
D-58827904 Қайрат Нұржан Қазақ тілі 3 сынып Алматы облысы, Балқаш ауданы, Жамбыл атындағы №1 орта мектебі
75%
Жүлдегер (III орын)
D-35499613 Жибек Нугманова Қазақ тілі Қарағанды облысы, Қарқаралы ауданы, №9 жалпы орта мектебі
72%
Жүлдегер (III орын)
D-17222121 Әлима Мұстахимова Орыс тілі 3 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Абай ауданы, Шәкәрім атындағы ОМ
81%
Жүлдегер (II орын)
D-00120458 Қожахмет Анель Ағылшын тілі 5 сынып Алматы облысы, Панфилов ауданы, Елтінді батыр атындағы орта мектебі КММ
78%
Жүлдегер (III орын)
D-52729974 Бауыржан Құрмәнәлі Математика 1 сынып Түркістан облысы, Түркістан қаласы, "Керемет" бастауыш мектеп-балабақша кешені
77%
Жүлдегер (III орын)
D-42649019 Аделя Рахимжанова Қазақстан тарихы 5 сынып Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, №28 жалпы орта мектебі
79%
Жүлдегер (III орын)
D-06588041 Мәрмәр Кенжеқара Қазақстан тарихы 5 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Ұлан ауданы, С. Аманжолов атындағы жалпы орта мектебі
84%
Жүлдегер (II орын)
D-70793084 Айша Нұрхан Жаратылыстану 1 сынып Түркістан облысы, Түркістан қаласы, "Керемет" бастауыш мектеп-балабақша кешені
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-16903376 Інкәр Мұрат Қазақ тілі 4 сынып Алматы қаласы, Түрксіб ауданы, №195 ОМ
61%
Қатысушы
D-56941387 Перизат Тасқұл Математика 7 сынып Түркістан облысы, Жетісай ауданы, "№51" Дәуір" жалпы орта мектебі
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-14924189 Жібек Болатбекова Қазақ тілі 10-11 сынып Алматы облысы, Талдықорған қаласы, №28 IT мектеп лицейі
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-29440924 Ахмет Абильдаев Дүниетану 1 сынып Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Аймақ негізгі мектебі
89%
Жүлдегер (II орын)
D-63368070 Аслан Хамидов Математика 1 сынып Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, А. Жексембеков атындағы жалпы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-58070882 Құсайын Ернар Ағылшын тілі 5 сынып Алматы облысы, Панфилов ауданы, Елтінді батыр атындағы орта мектебі КММ
69%
Қатысушы
D-95071449 Айдидар Елшат Қазақстан тарихы 5 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Ұлан ауданы, С. Аманжолов атындағы жалпы орта мектебі
84%
Жүлдегер (II орын)