Кіру

Тіркелу

немесе

кіріңіз

Нәтижесін көру

Тіркеу нөмірі Аты-жөні Олимпиада атауы Мектеп Орны
D-33227224 Гулназ Амантурова Математика 2 сынып Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, № 50 ОМ
85%
Жүлдегер (II орын)
D-97659619 Гулжаухар Оспанова Математика 1 сынып Түркістан облысы, Ордабасы ауданы, Бірлік бастауыш мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-36968767 Алдияр Ілгерібас Информатика 6 сынып Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Ақтоған ОМ
90%
Жеңімпаз (I орын)
D-15224853 Айгерім Кеңес Математика 7 сынып Түркістан облысы, Ордабасы ауданы, Б. Онтаев атындағы жалпы орта мектебі
90%
Жеңімпаз (I орын)
D-71099867 Шыңғыс Тәліп Информатика 5 сынып Алматы қаласы, Алмалы ауданы, Ш.Смаханұлы атындағы №62 гимназия
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-76068942 Фатима Сейлхан Қазақ тілі 2 сынып Маңғыстау облысы, Түпқараған ауданы, Маршал Әбдіхалықов атындағы ОМ
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-95736649 Балнұр Жұмаш Математика 7 сынып Түркістан облысы, Ордабасы ауданы, Б. Онтаев атындағы жалпы орта мектебі
90%
Жеңімпаз (I орын)
D-96969980 Гулжаухар Оспанова Математика 1 сынып Түркістан облысы, Ордабасы ауданы, Бірлік бастауыш мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-67502797 Дидар Оңдалы Қазақ тілі 3 сынып Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, С. Сейфуллин атындағы №4 жалпы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-04725377 Гүлдана Базарбай Қазақ тілі 2 сынып Маңғыстау облысы, Түпқараған ауданы, Маршал Әбдіхалықов атындағы ОМ
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-62945284 Мубарак Ерұлан Қазақ тілі 2 сынып Түркістан облысы, Ордабасы ауданы, Амангелді атындағы жалпы білім беретін мектебі
82%
Жүлдегер (II орын)
D-05944515 Данияр Дүйсенбаев Ағылшын тілі 4 сынып Түркістан облысы, Ордабасы ауданы, Амангелді атындағы жалпы білім беретін мектебі
89%
Жүлдегер (II орын)
D-83893070 Қыдырәлі Тұңғышбай Орыс тілі 6 сынып Түркістан облысы, Ордабасы ауданы, Б. Онтаев атындағы жалпы орта мектебі
92%
Жеңімпаз (I орын)
D-53224305 Назым Кикбай Қазақ тілі 2 сынып Маңғыстау облысы, Түпқараған ауданы, Маршал Әбдіхалықов атындағы ОМ
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-00029960 Гулжаухар Оспанова Математика 1 сынып Түркістан облысы, Ордабасы ауданы, Бірлік бастауыш мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-90024794 Уултай Базарбаева Математика 2 сынып Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, №59 жалпы орта мектебі
39%
Қатысушы
D-11667066 Алдияр Қойшыбай Әдебиеттік оқу 3 сынып Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Тарғап ауылындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен КММ
90%
Жеңімпаз (I орын)
D-96801002 Ілияс Қожамберді Қазақстан тарихы 7 сынып Түркістан облысы, Ордабасы ауданы, Ш.Уәлиханов атындағы жалпы орта мектебі
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-61859892 Шұғыла Бағдатқызы География 6 сынып Алматы облысы, Ескелді ауданы, Қаратал ОМ
62%
Қатысушы
D-97127273 Арайлым Жанабай Математика 3 сынып Алматы облысы, Қарасай ауданы, Ы. Алтынсарин атындағы жалпы орта мектеп
32%
Қатысушы
D-15208044 Ислам Смағұлов Қазақ тілі 2 сынып Маңғыстау облысы, Түпқараған ауданы, Маршал Әбдіхалықов атындағы ОМ
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-45030551 Лаура Базилбаева Тәрбиешілер Алматы облысы, Алакөл ауданы, М.Төлебаев атындағы орта мектебі
75%
Жүлдегер (III орын)
D-58612988 Нұржамал Тынымбайқызы Әдебиеттік оқу 2 сынып Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, "ОРДА SCHOOL" мектебі
85%
Жүлдегер (II орын)
D-58018395 Тоғайбек Рахман Қазақстан тарихы 10-11 сынып Шымкент қаласы, Әл-Фараби ауданы, №75 мектеп-гимназиясы
75%
Жүлдегер (III орын)
D-30791327 Аружан Қали Қазақ тілі 4 сынып Жамбыл облысы, Жамбыл ауданы, №4 бастауыш мектебі КММ
80%
Жүлдегер (II орын)