Кіру

Тіркелу

немесе

кіріңіз

Нәтижесін көру

Тіркеу нөмірі Аты-жөні Олимпиада атауы Мектеп Орны
A-0005900 Жанагүл Даулетова Математика 1 сынып Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, №71 жалпы білім беретін мектебі
85%
Жүлдегер (II орын)
A-0005904 Гулназ Абдурахманова География 10-11 сынып Алматы қаласы, Алатау ауданы, №156 жалпы орта мектебі
61%
Қатысушы
A-0005896 Сұлтан Нұртас Сауат ашу Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Абай атындағы гимназия-мектебі
95%
Жеңімпаз (I орын)
A-0005899 Айнур Туреханова Ағылшын тілі мұғалімдер Түркістан облысы, Мақтаарал ауданы, Бапышев атындағы ЖББОМ
53%
Қатысушы
A-0005895 Аида Байгалиева Химия 7 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Тарбағатай ауданы, Ғ. Мұратбаев атындағы жалпы орта мектебі
85%
Жүлдегер (II орын)
A-0005893 Айбота Тұралы Қазақ тілі 6 сынып Қарағанды облысы, Жезқазған қаласы, №13 ЖББОМ
38%
Қатысушы
A-0005894 Сұлтан Нұртас Математика 1 сынып Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Абай атындағы гимназия-мектебі
95%
Жеңімпаз (I орын)
A-0005892 Серікбай Алима Информатика 5 сынып Алматы қаласы, Әуезов ауданы, № 5 мектеп-гимназиясы
75%
Жүлдегер (III орын)
A-0005891 Серікбай Алима Информатика 10-11 сынып Алматы қаласы, Әуезов ауданы, № 5 мектеп-гимназиясы
50%
Қатысушы
A-0005889 Аяжан Қанатбек Қазақ тілі 2 сынып Қарағанды облысы, Балқаш қаласы, Абай атындағы №2 лицейі
93%
Жеңімпаз (I орын)
A-0005884 Нұрдос Ғабитұлы Әдебиеттік оқу 2 сынып Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы, №195 Жайылма жалпы орта мектебі
90%
Жеңімпаз (I орын)
A-0005883 Сымбат Бірімқұлова Сауат ашу Алматы қаласы, Әуезов ауданы, №175 гимназия
90%
Жеңімпаз (I орын)
A-0005887 Марифат Джарилкапова Ағылшын тілі мұғалімдер Түркістан облысы, Мақтаарал ауданы, Бапышев атындағы ЖББОМ
65%
Қатысушы
A-0005885 Мариям Марал Қазақ тілі 2 сынып Қарағанды облысы, Балқаш қаласы, Абай атындағы №2 лицейі
89%
Жүлдегер (II орын)
A-0005879 Мырзагелді Тұрсынай Ағылшын тілі 2 сынып Түркістан облысы, Мақтаарал ауданы, Бапышев атындағы ЖББОМ
91%
Жеңімпаз (I орын)
A-0005877 Ералы Ермек Қазақ тілі 2 сынып Қарағанды облысы, Балқаш қаласы, Абай атындағы №2 лицейі
86%
Жүлдегер (II орын)
A-0005876 Диана Болат Сауат ашу Ақмола облысы, Шортанды ауданы, Бозайғыр жалпы орта мектебі
70%
Жүлдегер (III орын)
A-0005872 Ералы Ермек Математика 2 сынып Қарағанды облысы, Балқаш қаласы, Абай атындағы №2 лицейі
95%
Жеңімпаз (I орын)
A-0005886 Жансая Назарова Қазақ тілі 4 сынып Маңғыстау облысы, Мұнайлы ауданы, №6 ОМ
74%
Жүлдегер (III орын)
A-0005871 Даниил Мишнев Математика 6 сынып Алматы облысы, Қарасай ауданы, М.Мәметова атындағы орта мектеп
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0005890 Диана Қойшыбаева Қазақ тілі 6 сынып Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, №217 жалпы орта мектебі
73%
Жүлдегер (III орын)
A-0005875 Мақсатов Жасұлан Информатика 5 сынып Алматы қаласы, Әуезов ауданы, № 5 мектеп-гимназиясы
25%
Қатысушы
A-0005869 Жандос Исаев Математика 6 сынып Алматы облысы, Қарасай ауданы, М.Мәметова атындағы орта мектеп
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0005880 Диана Жалғасбек Әдебиеттік оқу 2 сынып Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы, №195 Жайылма жалпы орта мектебі
85%
Жүлдегер (II орын)
A-0005873 Сымбат Бірімқұлова Қазақ тілі 4 сынып Алматы қаласы, Әуезов ауданы, №175 гимназия
87%
Жүлдегер (II орын)