Кіру

Тіркелу

немесе

кіріңіз

Нәтижесін көру

Тіркеу нөмірі Аты-жөні Олимпиада атауы Мектеп Орны
A-0004410 Балауса Бақытжанқызы Қазақ тілі 6 сынып Алматы облысы, Қарасай ауданы, Б.Тамабаев атындағы орта мектебі
73%
Жүлдегер (III орын)
A-0004407 Адина Аралбаева Ағылшын тілі 2 сынып Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, №264 мектеп-лицейі
94%
Жеңімпаз (I орын)
A-0004415 Сая Жарқынбекова Ағылшын тілі 7 сынып Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Казахская СШ №109
57%
Қатысушы
A-0004417 Руслан Айтмұхамбетов Ағылшын тілі 2 сынып Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, №80 мектеп-гимназиясы
69%
Қатысушы
A-0004406 Балауса Бақытжанқызы Қазақ әдебиет 6 сынып Алматы облысы, Қарасай ауданы, Б.Тамабаев атындағы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0004404 Садық Жүсіпбек Ағылшын тілі 2 сынып Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, №264 мектеп-лицейі
94%
Жеңімпаз (I орын)
A-0004428 Наталья Ничкасова Математика 6 сынып Алматы қаласы, Наурызбай ауданы, №187 жалпы орта мектеп
45%
Қатысушы
A-0004409 Адильжан Адильбекова Математика 2 сынып Қостанай облысы, Арқалық қаласы, №5 жалпы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0004397 Азамат Темирбулатов Физика 7 сынып Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, №43 орта жалпы білім беретін мектеп
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0004399 Дарын Дидарұлы Ағылшын тілі 2 сынып Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, №264 мектеп-лицейі
88%
Жүлдегер (II орын)
A-0004425 Гулдана Карибаева Химия 7 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Тарбағатай ауданы, Ғ. Мұратбаев атындағы жалпы орта мектебі
65%
Қатысушы
A-0004395 Ясмина Ахмат-кара Қазақ тілі 2 сынып Алматы облысы, Қарасай ауданы, М.Мәметова атындағы орта мектеп
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0004390 Лунара Тулеуова Физика 7 сынып Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, №43 орта жалпы білім беретін мектеп
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0004398 Ықылас Зейнолла Әдебиеттік оқу 3 сынып Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Үнгір тас орта мектебі
60%
Қатысушы
A-0004391 Айбар Серекжан Ағылшын тілі 5 сынып Алматы қаласы, Алатау ауданы, №26 ЖББМ
95%
Жеңімпаз (I орын)
A-0004388 Аспандияр Умарханов Қазақ әдебиет 6 сынып Алматы облысы, Қарасай ауданы, М.Мәметова атындағы орта мектеп
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0004408 Амира Нұртай Математика 2 сынып Павлодар облысы, Павлодар қаласы, №19 жалпы орта мектебі
65%
Қатысушы
A-0004396 Әлихан Темирханов Информатика 5 сынып Алматы қаласы, Алатау ауданы, №181 ЖББ мектеп
90%
Жеңімпаз (I орын)
A-0004405 Милана Курбанова Математика 2 сынып Астана қаласы, Сарыарқа ауданы, Әлкей Марғұлан атындағы № 40 мектеп-лицей
75%
Жүлдегер (III орын)
A-0004392 Сүндет Лесбек Орыс тілі 6 сынып Шымкент қаласы, Абай ауданы, №86 жалпы білім беретін орта мектебі
65%
Қатысушы
A-0004403 Маржан Бекенова Биология Қостанай облысы, Меңдіқара ауданы, "Меңдіқара ауданы әкімдігі білім бөлімінің Ғаббас Жұмабаев атындағы Боровской мектеп-гимназиясы" ММ
81%
Жүлдегер (II орын)
A-0004377 Айару Құмарбек Ағылшын тілі 5 сынып Алматы қаласы, Алатау ауданы, №26 ЖББМ
92%
Жеңімпаз (I орын)
A-0004394 Әлішер Камали Математика 2 сынып Қостанай облысы, Арқалық қаласы, №5 жалпы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0004401 Назыгүл Шахирбаева Математика 5 сынып Алматы қаласы, Алатау ауданы, 152 мектеп
85%
Жүлдегер (II орын)
A-0004382 Әділ Солтан Қазақ әдебиет 6 сынып Алматы облысы, Қарасай ауданы, М.Мәметова атындағы орта мектеп
100%
Жеңімпаз (I орын)