Кіру

Тіркелу

немесе

кіріңіз

Нәтижесін көру

Тіркеу нөмірі Аты-жөні Олимпиада атауы Мектеп Орны
A-0052023 Аяулым Құдайберген Математика 7 сынып Жамбыл облысы, Тараз қаласы, №43 жалпы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0052118 Әлішер Мадениет Математика 1 сынып Алматы облысы, Іле ауданы, №12 орта мектеп
70%
Жүлдегер (III орын)
A-0052036 Дильназ Сейткулова Қазақ тілі 5 сынып Жамбыл облысы, Т. Рысқұлов ауданы, № 5 шағын орталықты орта мектеп
88%
Жүлдегер (II орын)
A-0052019 Диас Әбдікерім Информатика 8 сынып Түркістан облысы, Мақтаарал ауданы, Сарыарқа жалпы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0052041 Айжан Иманбердиева Информатика 6 сынып Түркістан облысы, Қазығұрт ауданы, Қ. Абдалиев атындағы жалпы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0052021 Талғатбек Ерсайын Ағылшын тілі 1 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Семей қаласы, №4 жалпы орта мектебі
82%
Жүлдегер (II орын)
A-0052067 Айзере Прімқұл Информатика 5 сынып Алматы қаласы, Алмалы ауданы, №24 лицейі
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0052020 Сабина Нургалиева Қазақ тілі 7 сынып Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, №5 жалпы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0052013 Бақдаулет Пернебек Биология 6 сынып Түркістан облысы, Жетісай ауданы, Амангелді атындағы №19 жалпы орта мектебі.
97%
Жеңімпаз (I орын)
A-0052194 Салтанат Тайжанова Қазақ әдебиеті Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, №134 НМ
43%
Қатысушы
A-0052051 Айару Жұмасейтқызы Сауат ашу Атырау облысы, Жылыой ауданы, СОШ №15 им. С.Карабалина
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0052015 Даулет Жұмаш Қазақ тілі 5 сынып Атырау облысы, Атырау қаласы, И. Тайманов атындағы №27 жалпы орта мектебі
4%
Қатысушы
A-0052018 Аяна Зікібаева Химия 9 сынып Алматы қаласы, Алмалы ауданы, №24 лицейі
72%
Жүлдегер (III орын)
A-0052061 Инабат Сәулебек Математика 1 сынып Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, С. Есқараев атындағы №27 жалпы орта мектеп
95%
Жеңімпаз (I орын)
A-0052033 Еркежан Калиева Ағылшын тілі 10-11 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Семей қаласы, Шәкәрім атындағы үш тілде оқытатын көпбейінде мектеп-гимназиясы
97%
Жеңімпаз (I орын)
A-0052007 Ерланұлы Ерсұлтан Ағылшын тілі 1 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Семей қаласы, №4 жалпы орта мектебі
82%
Жүлдегер (II орын)
A-0052055 Абылай Найзабек Қазақ тілі 4 сынып Алматы облысы, Қарасай ауданы, Шамалған станциясының жаңа қазақ мектебі
95%
Жеңімпаз (I орын)
A-0052143 Ұлбосын Жарылкасым Информатика 5 сынып Жамбыл облысы, Меркі ауданы, №3 Қызыл қыстаұ орта мектебі
81%
Жүлдегер (II орын)
A-0052001 Нұрболат Тағабай Информатика 8 сынып Түркістан облысы, Мақтаарал ауданы, Сарыарқа жалпы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0052000 Талшын Белгібай Қазақ тілі 10-11 сынып Жамбыл облысы, Тараз қаласы, №36 жалпы орта мектебі
89%
Жүлдегер (II орын)
A-0052114 Каусар Бисенгазиева Ағылшын тілі 3 сынып Маңғыстау облысы, Мұнайлы ауданы, №12 жалпы орта мектеп
83%
Жүлдегер (II орын)
A-0051998 Айжан Кулубаева Қазақ тілі 7 сынып Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, №5 жалпы орта мектебі
96%
Жеңімпаз (I орын)
A-0051991 Сайлавова Захро Математика 5 сынып Шымкент қаласы, Еңбекші ауданы, М.Әуезов атындағы №96 жалпы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0052012 Еркин Алдаберген Ағылшын тілі 8 сынып Жамбыл облысы, Меркі ауданы, Трубицына атындағы №17 орта мектеп-гимназиясы
85%
Жүлдегер (II орын)
A-0052028 Гүлсезім Мельдешова Ағылшын тілі 9 сынып Түркістан облысы, Шардара ауданы, №1 М.Əуезов атындағы жалпы орта мектебі
94%
Жеңімпаз (I орын)