Кіру

Тіркелу

немесе

кіріңіз

Нәтижесін көру

Тіркеу нөмірі Аты-жөні Олимпиада атауы Мектеп Орны
A-0004371 Гулираньо Калдыбаева Ағылшын тілі 6 сынып Шымкент қаласы, Қаратау ауданы, №83 орта мектебі
87%
Жүлдегер (II орын)
A-0004372 Айым Мырзахмет Математика 1 сынып Алматы қаласы, Әуезов ауданы, № 13 мектеп-гимназиясы
95%
Жеңімпаз (I орын)
A-0004379 Еңлік Нұрсұлтан Әдебиеттік оқу 3 сынып Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Үнгір тас орта мектебі
75%
Жүлдегер (III орын)
A-0004381 Полина Минакова Математика 1 сынып Алматы қаласы, Наурызбай ауданы, №187 жалпы орта мектеп
90%
Жеңімпаз (I орын)
A-0004366 Мүслім Жаңабергенов Математика 2 сынып Алматы қаласы, Алатау ауданы, №169 мектеп-лицейі
95%
Жеңімпаз (I орын)
A-0004389 Хадиджа Жомартқызы Қазақ тілі 2 сынып Алматы облысы, Қарасай ауданы, М.Мәметова атындағы орта мектеп
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0004400 Руслан Айтмұхамбетов Дүниетану 2 сынып Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, №80 мектеп-гимназиясы
67%
Қатысушы
A-0004360 Замира Сейтбекова Математика 2 сынып Қостанай облысы, Арқалық қаласы, №5 жалпы орта мектебі
95%
Жеңімпаз (I орын)
A-0004355 Назым Орысбекова Химия 9 сынып Ақтөбе облысы, Хромтау қаласы, №3 Хромтау ОМ
84%
Жүлдегер (II орын)
A-0004393 Ринат Дамирұлы Информатика Батыс Қазақстан облысы, Казталовка ауданы, Сатыбалды жалпы орта мектебі
65%
Қатысушы
A-0004352 Баян Жаркин Ағылшын тілі 6 сынып Шымкент қаласы, Қаратау ауданы, №83 орта мектебі
87%
Жүлдегер (II орын)
A-0004349 Нургуль Гасанова Қазақ тілі 5 сынып Алматы облысы, Қарасай ауданы, М.Мәметова атындағы орта мектеп
97%
Жеңімпаз (I орын)
A-0004353 Жанерке Жұмагелді Математика 2 сынып Алматы қаласы, Алатау ауданы, №169 мектеп-лицейі
95%
Жеңімпаз (I орын)
A-0004387 Фатима Гаджиева Қазақ тілі 9 сынып Алматы облысы, Қарасай ауданы, М.Мәметова атындағы орта мектеп
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0004412 Ринат Тұрсынбек Математика 3 сынып Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Үлгілі орта мектебі
55%
Қатысушы
A-0004362 Арай Кисабек Математика 3 сынып Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Үнгір тас орта мектебі
65%
Қатысушы
A-0004343 Аширова Камилям Сауат ашу Алматы қаласы, Әуезов ауданы, № 13 мектеп-гимназиясы
95%
Жеңімпаз (I орын)
A-0004334 Диана Эйбова Қазақ тілі 5 сынып Алматы облысы, Қарасай ауданы, М.Мәметова атындағы орта мектеп
97%
Жеңімпаз (I орын)
A-0004367 Камилла Осикова Қазақ тілі 7 сынып Алматы қаласы, Наурызбай ауданы, №187 жалпы орта мектеп
30%
Қатысушы
A-0004363 Ырысжан Джумакан Қазақ тілі 6 сынып Алматы облысы, Қарасай ауданы, М.Мәметова атындағы орта мектеп
92%
Жеңімпаз (I орын)
A-0004337 Аяжан Абдығалым Математика 2 сынып Қостанай облысы, Арқалық қаласы, №5 жалпы орта мектебі
75%
Жүлдегер (III орын)
A-0004340 Тоғжан Әсибек Ағылшын тілі 3 сынып Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, №264 мектеп-лицейі
76%
Жүлдегер (III орын)
A-0004315 Диана Жуматова Физика 7 сынып Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, №43 орта жалпы білім беретін мектеп
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0004325 Ырысжан Джумакан Қазақ әдебиет 6 сынып Алматы облысы, Қарасай ауданы, М.Мәметова атындағы орта мектеп
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0004348 Наргиза Тұрсынхан Қазақстан тарихы 6 сынып Жамбыл облысы, Қордай ауданы, №33 Соғанды негізгі мектебі
60%
Қатысушы