Кіру

Тіркелу

немесе

кіріңіз

Нәтижесін көру

Тіркеу нөмірі Аты-жөні Олимпиада атауы Мектеп Орны
A-0052014 Маржан Шубайқызы Орыс тілі 4 сынып Жамбыл облысы, Сарысу ауданы, С. Сейфуллин атындағы жалпы орта мектебі
89%
Жүлдегер (II орын)
A-0052005 Аян Сағындық Дүниетану 1 сынып Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, Тасбөгет кенті, №172 жалпы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0052027 Света Абденгалиева Математика 6 сынып Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, №4 ЖББОМ
95%
Жеңімпаз (I орын)
A-0052009 Ғайни Бекболқызы Ағылшын тілі 3 сынып Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, Қабылов атындағы №12 жалпы орта мектебі
91%
Жеңімпаз (I орын)
A-0051995 Бақыт Ислам Ағылшын тілі 1 сынып Шымкент қаласы, Қаратау ауданы, №58 орта мектеп
92%
Жеңімпаз (I орын)
A-0051983 Оралқызы Мерей Ағылшын тілі 1 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Семей қаласы, №4 жалпы орта мектебі
94%
Жеңімпаз (I орын)
A-0052060 Бекзат Жетпісбай Орыс тілі 7 сынып Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Б. Момышұлы атындағы №45 мектеп-гимназиясы
92%
Жеңімпаз (I орын)
A-0052037 Әсемай Пернебай Технология 5 сынып (Ұлдарға) Қостанай облысы, Жітіқара қаласы, №2 жалпы орта мектебі
95%
Жеңімпаз (I орын)
A-0052205 Зулфия Сермурзаева Математика 5 сынып Шымкент қаласы, Әл-Фараби ауданы, Д.И.Менделеев атындағы №15 мектеп лицейінің
45%
Қатысушы
A-0051971 Біржан Сезім Сауат ашу Жамбыл облысы, Қордай ауданы, Б. Момышұлы атындағы №43 жалпы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0052003 Ақбота Асқар Математика 5 сынып Қостанай облысы, Қостанай ауданы, Заречная СШ с гос.яз обучения
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0052185 Акзира Тулеева Қазақ тілі 10-11 сынып Жамбыл облысы, Сарысу ауданы, С. Сейфуллин атындағы жалпы орта мектебі
61%
Қатысушы
A-0051967 Артур Мақсатов Информатика 5 сынып Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, Благодар орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0052011 Нұртай Бекгали Әдебиеттік оқу 4 сынып Маңғыстау облысы, Мұнайлы ауданы, №6 ОМ
90%
Жеңімпаз (I орын)
A-0051996 Серікқызы Көркем Сауат ашу Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Елтай ОМ
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0051997 Құндыз Садықжан Ағылшын тілі 2 сынып Қызылорда облысы, Арал ауданы, № 69 орта мектеп
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0052045 Аяулым Нұрлыбай Қазақ тілі 10-11 сынып Жамбыл облысы, Тараз қаласы, №36 жалпы орта мектебі
89%
Жүлдегер (II орын)
A-0051985 Ханшайым Мүтәл Қазақ тілі 3 сынып Түркістан облысы, Сарыағаш ауданы, Лесбек Жолдасов атындағы №89 негізгі орта мектеп
95%
Жеңімпаз (I орын)
A-0051969 Ақниет Амантай Биология 6 сынып Түркістан облысы, Жетісай ауданы, Амангелді атындағы №19 жалпы орта мектебі.
97%
Жеңімпаз (I орын)
A-0051951 Мирзакаримов Сарвар Математика 5 сынып Шымкент қаласы, Еңбекші ауданы, М.Әуезов атындағы №96 жалпы орта мектебі
95%
Жеңімпаз (I орын)
A-0052006 Илияс Данияр Дүниетану 1 сынып Астана қаласы, Алматы ауданы, №73 физика-техникалық лицейі
75%
Жүлдегер (III орын)
A-0052017 Ықылас Чапай Математика 3 сынып Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, № 58 жалпы білім беретін орта мектебі
80%
Жүлдегер (II орын)
A-0052136 Акмарал Абдирова Математика 2 сынып Маңғыстау облысы, Мұнайлы ауданы, №14 орта мектеп
70%
Жүлдегер (III орын)
A-0051987 Көркем Бұғыбай Қазақ тілі 3 сынып Түркістан облысы, Келес ауданы, №89 Л.Жолдасов атындағы жалпы орта мектебі
90%
Жеңімпаз (I орын)
A-0051973 Альмира Каюпова Қазақ тілі 2 сынып Жамбыл облысы, Т. Рысқұлов ауданы, Қызыл шаруа жалпы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)