Кіру

Тіркелу

немесе

кіріңіз

Нәтижесін көру

Тіркеу нөмірі Аты-жөні Олимпиада атауы Мектеп Орны
D-09683694 Жазира Кеншинбаева Қазақ әдебиет 9 сынып Алматы облысы, Қарасай ауданы, Көлашы орта мектебі
75%
Жүлдегер (III орын)
D-95101652 Айшолпан Саткулова Қазақ әдебиет 9 сынып Алматы облысы, Қарасай ауданы, Көлашы орта мектебі
75%
Жүлдегер (III орын)
D-56481751 Ақбота Аубакир Химия 7 сынып Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Т.Бокин атындағы орта мектеп МДШО КММ
83%
Жүлдегер (II орын)
D-47780025 САБИНА АЙДЫН Математика 4 сынып Алматы облысы, Райымбек ауданы, Қазыбек Шорманов мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-26866154 Диана Кубегенова Математика 5 сынып Алматы қаласы, Бостандық ауданы, Мұқағали Мақатаев атындағы №140 гимназия
85%
Жүлдегер (II орын)
D-35377989 Диана Төлебаева Қазақ әдебиет 9 сынып Алматы облысы, Қарасай ауданы, Көлашы орта мектебі
67%
Қатысушы
D-03174828 Аяжан Абдіқалым Химия 7 сынып Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Т.Бокин атындағы орта мектеп МДШО КММ
78%
Жүлдегер (III орын)
D-22278641 Гүлзат Матан Химия 7 сынып Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Т.Бокин атындағы орта мектеп МДШО КММ
83%
Жүлдегер (II орын)
D-33170151 Балжан Айтмұқамбет Ағылшын тілі мұғалімдер Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, №14 ОМ
44%
Қатысушы
D-68433178 Ақзере Дігәрбек Математика 1 сынып Алматы облысы, Жамбыл ауданы, "Саурық батыр ауылындағы орта мектеп Бірлік бастауыш мектебімен" КММ
55%
Қатысушы
D-59161076 Алина Оразалы Дүниетану 3 сынып Алматы облысы, Іле ауданы, №47 орта мектеп
50%
Қатысушы
D-71421860 Жанна Халыкова Қазақстан тарихы Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен қаласы, Оралхан Бөкей атындағы №44 мектеп-лицей
80%
Жүлдегер (II орын)
D-22502463 Гүлімай Базарбаева Қазақ әдебиет 9 сынып Алматы облысы, Қарасай ауданы, Көлашы орта мектебі
71%
Жүлдегер (III орын)
D-46739037 Райхангуль Манат Ағылшын тілі 3 сынып Жамбыл облысы, Тараз қаласы, №54 жалпы орта мектебі
90%
Жеңімпаз (I орын)
D-29232915 Алмат Өміржан Математика 1 сынып Алматы облысы, Жамбыл ауданы, "Саурық батыр ауылындағы орта мектеп Бірлік бастауыш мектебімен" КММ
64%
Қатысушы
D-82607791 Нурай Есімжан Математика 1 сынып Алматы облысы, Жамбыл ауданы, "Саурық батыр ауылындағы орта мектеп Бірлік бастауыш мектебімен" КММ
68%
Қатысушы
D-34356099 Олжас Ержан Информатика 5 сынып Алматы қаласы, Алатау ауданы, №156 жалпы орта мектебі
88%
Жүлдегер (II орын)
D-11113201 Асқарбек Әбдіғаппар География мұғалімдер Ақтөбе облысы, Ырғыз ауданы, Темірастау орта мектебі
71%
Жүлдегер (III орын)
D-16020742 Жансая Серкебай Биология 8 сынып Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, №45 жалпы орта мектебі
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-95029813 Жазира Кеншинбаева Қазақ әдебиет 9 сынып Алматы облысы, Қарасай ауданы, Көлашы орта мектебі
58%
Қатысушы
D-68836405 Эльмира Алимова Информатика 5 сынып Алматы қаласы, Алатау ауданы, №156 жалпы орта мектебі
63%
Қатысушы
D-01004310 Рахат Еркін Сауат ашу Қостанай облысы, Бейімбет Майлин ауданы, Сапар Ерғалиев атындағы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-23597890 Құрманғазы Қонысов Информатика 10-11 сынып Атырау облысы, Махамбет ауданы, Қосарал жалпы орта мектебі
55%
Қатысушы
D-01614970 Айару Сәукен Математика 1 сынып Қостанай облысы, Бейімбет Майлин ауданы, Сапар Ерғалиев атындағы орта мектебі
82%
Жүлдегер (II орын)
D-90752723 Ақбота Ғалымжан Дүниетану 1 сынып Қостанай облысы, Бейімбет Майлин ауданы, Сапар Ерғалиев атындағы орта мектебі
96%
Жеңімпаз (I орын)