Кіру

Тіркелу

немесе

кіріңіз

Нәтижесін көру

Тіркеу нөмірі Аты-жөні Олимпиада атауы Мектеп Орны
D-97084836 Жәнібек Мақаш Математика 4 сынып Нұр-Сұлтан қаласы, Сарыарқа ауданы, №60 мектеп-лицейі
40%
Қатысушы
D-26780995 Таңнұр Мұратбек Қазақ тілі 2 сынып Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, №17 жалпы орта мектебі
97%
Жеңімпаз (I орын)
D-82438317 Айгерім Исмаил Қазақстан тарихы Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, Ақтөбе ОМ
80%
Жүлдегер (II орын)
D-98801785 Санжар Шаяхмет Жаратылыстану 5 сынып Алматы облысы, Қарасай ауданы, Абай ауылының ОМ
48%
Қатысушы
D-46702072 Аруна Тайыр Математика 1 сынып Алматы облысы, Сарқан ауданы, Н.Островский атындағы мектеп-лицейі
85%
Жүлдегер (II орын)
D-30437821 Шалқарқызы Елина Математика 1 сынып Алматы облысы, Сарқан ауданы, Н.Островский атындағы мектеп-лицейі
85%
Жүлдегер (II орын)
D-08864464 Асия Кельдибаева Биология Алматы облысы, Қарасай ауданы, Абай ауылындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталық пен КММ
55%
Қатысушы
D-02652446 Диана Беркутова Қазақ тілі 7 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Семей қаласы, №49 жалпы білім беретін орта мектеп
76%
Жүлдегер (III орын)
D-18812398 Аида Таңғатар Математика 2 сынып Қарағанды облысы, Приозерск қаласы, №2 ЖОББМ
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-63267362 Інжу Саябекқызы Математика 2 сынып Қарағанды облысы, Приозерск қаласы, №2 ЖОББМ
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-89521493 Жақсылықов Арсен Математика 1 сынып Алматы облысы, Сарқан ауданы, Н.Островский атындағы мектеп-лицейі
85%
Жүлдегер (II орын)
D-23233624 Аяла Медхатқызы Математика 2 сынып Қарағанды облысы, Приозерск қаласы, №2 ЖОББМ
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-15381485 Қанат Мейрамұлы Математика 2 сынып Қарағанды облысы, Приозерск қаласы, №2 ЖОББМ
90%
Жеңімпаз (I орын)
D-29499080 Мансұр Нүркенұлы Математика 2 сынып Қарағанды облысы, Приозерск қаласы, №2 ЖОББМ
90%
Жеңімпаз (I орын)
D-12047886 Минал Інкәр Математика 1 сынып Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Рахат орта мектебі
90%
Жеңімпаз (I орын)
D-62812629 Зере Қадырбек Математика 1 сынып Алматы облысы, Сарқан ауданы, Н.Островский атындағы мектеп-лицейі
75%
Жүлдегер (III орын)
D-46068876 Амина Бектұрған Ағылшын тілі 3 сынып Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Рахат орта мектебі
61%
Қатысушы
D-53177893 Гульшат Кудабаева Тәрбиешілер Ақтөбе облысы, Шалқар ауданы, "№6 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ
50%
Қатысушы
D-41161437 Айару Темирхан Қазақ тілі 4 сынып Түркістан облысы, Түркістан қаласы, №26 жалпы орта мектебі
68%
Қатысушы
D-97563138 Айару Темирхан Математика 4 сынып Түркістан облысы, Түркістан қаласы, №26 жалпы орта мектебі
53%
Қатысушы
D-63479511 Санатәлі Қанат Алғашқы әсекри дайындық 10-11 сынып Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, "І.Жансүгіров" атындағы орта мектеп
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-36212886 Гулнар Досмаганбетова Қазақ тілі 3-сынып Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, №264 мектеп-лицейі
89%
Жүлдегер (II орын)
D-44777834 Аяужан Мунайдарова Бастауыш сынып Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Қожаберген жырау атындағы №6 орта мектеп
74%
Жүлдегер (III орын)
D-36687635 Абдуваит Олжас Қайратұлы АӘД Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, "І.Жансүгіров" атындағы орта мектеп
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-08526600 Жаркын Кульмурзина Физика Ақтөбе облысы, Мұғалжар а., Кумсайская СШ
95%
Жеңімпаз (I орын)