Кіру

Тіркелу

немесе

кіріңіз

Нәтижесін көру

Тіркеу нөмірі Аты-жөні Олимпиада атауы Мектеп Орны
D-37759081 Акерке Айтбаева Орыс тілі 7 сынып Жамбыл облысы, Байзақ ауданы, №3 орта мектеп
78%
Жүлдегер (III орын)
D-60427558 Хангелді Серікұлы Қазақстан тарихы 10-11 сынып Түркістан облысы, Қазығұрт ауданы, Болашақ мектеп-гимназиясы
68%
Қатысушы
D-44319025 Аяулым Шамшат Ағылшын тілі 6 сынып Түркістан облысы, Ордабасы ауданы, Б. Онтаев атындағы жалпы орта мектебі
74%
Жүлдегер (III орын)
D-47340905 Ернар Қайратұлы Математика 3 сынып Нұр-Сұлтан қаласы, Алматы ауданы, №53 мектеп-лицейі
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-07262164 Сымбат Сартбай Қазақстан тарихы 6 сынып Түркістан облысы, Қазығұрт ауданы, Болашақ мектеп-гимназиясы
50%
Қатысушы
D-02730685 Ділназ Елікпай Қазақ тілі 3 сынып Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, С. Сейфуллин атындағы №4 жалпы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-10967349 Динара Манатова Биология 10-11 сынып Түркістан облысы, Қазығұрт ауданы, Ақбастау жалпы орта мектебі
75%
Жүлдегер (III орын)
D-63827014 Диас Ғалымжанұлы Қазақстан тарихы 6 сынып Түркістан облысы, Қазығұрт ауданы, Болашақ мектеп-гимназиясы
50%
Қатысушы
D-94986124 Рамазан Арсенұлы Дүниетану 3 сынып Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Тарғап ауылындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен КММ
55%
Қатысушы
D-34189576 Нурали Көшкінбай Математика 3 сынып Нұр-Сұлтан қаласы, Алматы ауданы, №53 мектеп-лицейі
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-47230355 Абылай Қуанышбаев Математика 1 сынып Маңғыстау облысы, Түпқараған ауданы, Ақшұқыр мектеп-лицейі
45%
Қатысушы
D-26892451 Мейрамкүл Байназарова Қазақ тілі Жамбыл облысы, Жамбыл ауданы, Гродекова орта мектебі
47%
Қатысушы
D-87775716 Нардина Қалмахамбет Ағылшын тілі 6 сынып Жамбыл облысы, Жамбыл ауданы, М.Әуезов атындағы жалпы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-94379812 Гүлнұр Азимкулова Қазақ тілі 2 сынып Жамбыл облысы, Т. Рысқұлов ауданы, Қызыл шаруа жалпы орта мектебі
81%
Жүлдегер (II орын)
D-64155315 Калимагамбетов Арсен Қазақстан тарихы 6 сынып Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, М.Дулатов атындағы №63 жалпы білім беретін мектеп-лицейі
70%
Жүлдегер (III орын)
D-62898071 Елина Амантай Қазақ тілі 10-11 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен қаласы, СШ №33
48%
Қатысушы
D-23831251 Аяла Манарбек Қазақ тілі 3 сынып Алматы облысы, Панфилов ауданы, Пенжим орта мектебі
93%
Жеңімпаз (I орын)
D-37043389 Ықылас Тұрсынбай Математика 3 сынып Нұр-Сұлтан қаласы, Алматы ауданы, №53 мектеп-лицейі
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-89925166 Еркемай Жомарт Сауат ашу Маңғыстау облысы, Түпқараған ауданы, Ақшұқыр мектеп-лицейі
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-09274307 Алдияр Бекенов География 7 сынып Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Елтай жалпы орта мектебі
80%
Жүлдегер (II орын)
D-10801940 Нардина Қалмахамбет Ағылшын тілі 6 сынып Жамбыл облысы, Жамбыл ауданы, М.Әуезов атындағы жалпы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-83669750 Айым Саветова Қазақ тілі 2 сынып Алматы облысы, Алакөл ауданы, М.Төлебаев атындағы орта мектебі
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-89744257 Жансен Шарипов Математика 2 сынып Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, № 50 ОМ
65%
Қатысушы
D-76721671 Гүлнар Нукеева Информатика 6 сынып Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Ақтерек жалпы орта мектеп
52%
Қатысушы
D-31241577 Кәусар Какимжан Әдебиеттік оқу 2 сынып Маңғыстау облысы, Бейнеу ауданы, Қарақұм жалпы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)