Кіру

Тіркелу

немесе

кіріңіз

Нәтижесін көру

Тіркеу нөмірі Аты-жөні Олимпиада атауы Мектеп Орны
A-0005832 Жұлдыз Молдабай Математика 2 сынып Қарағанды облысы, Балқаш қаласы, Абай атындағы №2 лицейі
90%
Жеңімпаз (I орын)
A-0005847 Молдир Кульшанаева Орыс тілі Маңғыстау облысы, Ақтау қаласы, №29 мектеп
65%
Қатысушы
A-0005860 Айдар Қайсарұлы Ағылшын тілі 6 сынып Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, №217 жалпы орта мектебі
58%
Қатысушы
A-0005865 Мырзабек Рахман Математика 4 сынып Маңғыстау облысы, Мұнайлы ауданы, №6 ОМ
55%
Қатысушы
A-0005841 Назерке Ғасыл Математика 5 сынып Алматы қаласы, Алатау ауданы, №184 ЖББМ
95%
Жеңімпаз (I орын)
A-0005836 Балауса Жұмаділдаева География 9 сынып Алматы қаласы, Алмалы ауданы, М.Дулатов атындағы №136 мектеп-гимназия
82%
Жүлдегер (II орын)
A-0005824 Алтынай Каненова Физика 8 сынып Қостанай облысы, Арқалық қаласы, Ы. Алтынсарин атындағы гимназиясы
62%
Қатысушы
A-0005842 Нұржан Ауғанғали Математика 5 сынып Алматы облысы, Қарасай ауданы, М.Мәметова атындағы орта мектеп
95%
Жеңімпаз (I орын)
A-0005868 Айнур Шиналханова Ағылшын тілі мұғалімдер Түркістан облысы, Мақтаарал ауданы, Бапышев атындағы ЖББОМ
63%
Қатысушы
A-0005845 Нұрдаулет Аманкелді Қазақ тілі 2 сынып Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданы, №195 Жайылма жалпы орта мектебі
82%
Жүлдегер (II орын)
A-0005822 Диана Жармағамбетова Физика 8 сынып Қостанай облысы, Арқалық қаласы, Ы. Алтынсарин атындағы гимназиясы
24%
Қатысушы
A-0005837 Айзере Ахметова Қазақ тілі 2 сынып Павлодар облысы, Павлодар қаласы, №19 жалпы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
A-0005858 Айнур Айтбаева Математика 6 сынып Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, «Мұрагер» №2 жалпы орта мектебі
60%
Қатысушы
A-0005830 Диана Елдесбай Технология 6 сынып (қыздарға) Қызылорда облысы, Қазалы ауданы, №94 Жанқожа батыр жалпы орта мектебі
83%
Жүлдегер (II орын)
A-0005821 Алмасхан Серикбай Қазақ тілі 7 сынып Түркістан облысы, Ордабасы ауданы, Абай атындағы жалпы орта мектебі
83%
Жүлдегер (II орын)
A-0005823 Сұңқар Бақытжан Математика 2 сынып Қарағанды облысы, Балқаш қаласы, Абай атындағы №2 лицейі
70%
Жүлдегер (III орын)
A-0005819 Жұлдыз Садвакасова География 8 сынып Алматы қаласы, Алмалы ауданы, М.Дулатов атындағы №136 мектеп-гимназия
41%
Қатысушы
A-0005816 Мөлдір Асылбаева География 10-11 сынып Алматы қаласы, Алмалы ауданы, М.Дулатов атындағы №136 мектеп-гимназия
97%
Жеңімпаз (I орын)
A-0005825 Аида Құлжанова Физика 8 сынып Қостанай облысы, Арқалық қаласы, Ы. Алтынсарин атындағы гимназиясы
71%
Жүлдегер (III орын)
A-0005817 Сұлушаш Айжарық Технология 5 сынып (қыздарға) Қызылорда облысы, Қазалы ауданы, №94 Жанқожа батыр жалпы орта мектебі
66%
Қатысушы
A-0005820 Әлихан Мадениет Қазақ тілі 4 сынып Атырау облысы, Атырау қаласы, Ғ.Мүсірепов атындағы №5 жалпы орта мектебі
87%
Жүлдегер (II орын)
A-0005826 Аружан Әкімбай Физика 8 сынып Қостанай облысы, Арқалық қаласы, Ы. Алтынсарин атындағы гимназиясы
71%
Жүлдегер (III орын)
A-0005827 Ақжол Қуанов Физика 8 сынып Қостанай облысы, Арқалық қаласы, Ы. Алтынсарин атындағы гимназиясы
81%
Жүлдегер (II орын)
A-0005828 Дильназ Қапар Физика 8 сынып Қостанай облысы, Арқалық қаласы, Ы. Алтынсарин атындағы гимназиясы
67%
Қатысушы
A-0005811 Аида Құлжанова Физика 10-11 сынып Қостанай облысы, Арқалық қаласы, Ы. Алтынсарин атындағы гимназиясы
0%
Қатысушы