Кіру

Тіркелу

немесе

кіріңіз

Нәтижесін көру

Тіркеу нөмірі Аты-жөні Олимпиада атауы Мектеп Орны
D-41161437 Айару Темирхан Қазақ тілі 4 сынып Түркістан облысы, Түркістан қаласы, №26 жалпы орта мектебі
68%
Қатысушы
D-97563138 Айару Темирхан Математика 4 сынып Түркістан облысы, Түркістан қаласы, №26 жалпы орта мектебі
53%
Қатысушы
D-63479511 Санатәлі Қанат Алғашқы әсекри дайындық 10-11 сынып Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, "І.Жансүгіров" атындағы орта мектеп
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-36212886 Гулнар Досмаганбетова Қазақ тілі 3-сынып Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, №264 мектеп-лицейі
89%
Жүлдегер (II орын)
D-44777834 Аяужан Мунайдарова Бастауыш сынып Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Қожаберген жырау атындағы №6 орта мектеп
74%
Жүлдегер (III орын)
D-36687635 Абдуваит Олжас Қайратұлы АӘД Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, "І.Жансүгіров" атындағы орта мектеп
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-08526600 Жаркын Кульмурзина Физика Ақтөбе облысы, Мұғалжар а., Кумсайская СШ
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-20092797 Амангелді Айкөркем Сауат ашу Шымкент қаласы, Қаратау ауданы, №103 жалпы орта мектебі
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-30411819 Айсұлтан Марат Математика 1 сынып Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, №44 мектеп-гимназиясы
80%
Жүлдегер (II орын)
D-85743669 Іңкәр Дүйсенгелді Сауат ашу Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, №8 облыстық арнайы санаториялық мектеп-интернаты
75%
Жүлдегер (III орын)
D-94513066 Айсұлтан Марат Математика 1 сынып Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, №44 мектеп-гимназиясы
75%
Жүлдегер (III орын)
D-85995789 Милана Джумагельдина Математика 1 сынып Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, №44 мектеп-гимназиясы
65%
Қатысушы
D-58119164 Айсұлтан Марат Математика 1 сынып Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, №44 мектеп-гимназиясы
65%
Қатысушы
D-31153536 Орынбасар Өмірбаев Математика 1 сынып Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, №8 облыстық арнайы санаториялық мектеп-интернаты
85%
Жүлдегер (II орын)
D-71637470 Заңғар Қалдыбек Музыка 2 сынып Шымкент қаласы, Қаратау ауданы, №125 жалпы орта мектебінің
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-91837960 Суннатилла Шарходжаев Ағылшын тілі 5 сынып Шымкент қаласы, Әл-Фараби ауданы, Ж.Баласағұн атындағы №6 жалпы орта мектебі
76%
Жүлдегер (III орын)
D-79548406 Сабина Ербулат Сауат ашу Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, №44 мектеп-гимназиясы
92%
Жеңімпаз (I орын)
D-00518959 Марат Сейдалы Математика 3 сынып Түркістан облысы, Төле би ауданы, К. Мамытов атындағы жалпы орта мектебі
69%
Қатысушы
D-46729643 Нұрасыл Ахмет Музыка 2 сынып Шымкент қаласы, Қаратау ауданы, №125 жалпы орта мектебінің
90%
Жеңімпаз (I орын)
D-97821565 Сабина Ербулат Сауат ашу Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, №44 мектеп-гимназиясы
88%
Жүлдегер (II орын)
D-59662242 Інжу Ахмет Музыка 2 сынып Шымкент қаласы, Қаратау ауданы, №125 жалпы орта мектебінің
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-59284682 БАЙМОЛДИНА Сейтимбетов Ағылшын тілі 1 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен қаласы, №2 Кешкі мектебі
79%
Жүлдегер (III орын)
D-16297425 Нуржанова Арайлым Математика Ақмола облысы, Жақсы ауданы, Ишимское орта мектебі
90%
Жеңімпаз (I орын)
D-02928685 Анель Муратбекова Қазақ тілі 10-11 сынып Шымкент қаласы, Қаратау ауданы, №125 жалпы орта мектебінің
62%
Қатысушы
D-24985748 Дильбар Аманкелдиева Ағылшын тілі 6 сынып Шымкент қаласы, Әл-Фараби ауданы, Ж.Баласағұн атындағы №6 жалпы орта мектебі
93%
Жеңімпаз (I орын)