Кіру

Тіркелу

немесе

кіріңіз

Нәтижесін көру

Тіркеу нөмірі Аты-жөні Олимпиада атауы Мектеп Орны
D-00027858 Асимбаев Айкын Қазақ тілі 2 сынып Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Ленин жалы орта мектебі
87%
Жүлдегер (II орын)
D-93675255 Асимбаев Айкын Математика 2 сынып Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Ленин жалы орта мектебі
20%
Қатысушы
D-09892238 Анар Сматаева Қазақ тілі 4 сынып Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, №61 жалпы орта мектеп
91%
Жеңімпаз (I орын)
D-87182164 Ералы Тоқанов Математика 4 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Тарбағатай ауданы, СШ Асусай
68%
Қатысушы
D-74664773 Абигузина Азиза Қазақ тілі 2 сынып Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Ленин жалы орта мектебі
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-71094748 Есхат Қаламқазез Сауат ашу Алматы қаласы, Әуезов ауданы, №141 жалпы білім беретін мектеп
92%
Жеңімпаз (I орын)
D-87817928 Дамир Пулатбек Қазақ тілі 2 сынып Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, А. Жексембеков атындағы жалпы орта мектебі
91%
Жеңімпаз (I орын)
D-76243478 Балжан Нарбай Қазақ тілі 5 сынып Жамбыл облысы, Қордай ауданы, "№ 26 Жамбыл Жабаев атындағы орта мектеп"
57%
Қатысушы
D-77256141 Алтынбек Базарбай Бастауыш сынып Алматы облысы, Қарасай ауданы, Шамалған станциясының қазақ ОМ
24%
Қатысушы
D-06830276 Сейтенова Аялина Қазақ тілі 2 сынып Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Ленин жалы орта мектебі
83%
Жүлдегер (II орын)
D-49509502 Амира Қабден Математика 3 сынып Алматы қаласы, Алмалы ауданы, №36 гимназия
60%
Қатысушы
D-86701118 Сейтенова Аялина Қазақ тілі 2 сынып Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Ленин жалы орта мектебі
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-10343666 Қайсар Қайратов Математика 4 сынып Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, №36 мектеп-лицейі
45%
Қатысушы
D-89128299 Дарина Рахметова Математика 1 сынып Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, №61 жалпы орта мектеп
80%
Жүлдегер (II орын)
D-62299177 Қайсар Қайратов Қазақ тілі 4 сынып Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, №36 мектеп-лицейі
88%
Жүлдегер (II орын)
D-80087839 Фариза Нурдаулет Ағылшын тілі 6 сынып Алматы қаласы, Алатау ауданы, "№178 лицей"КММ
66%
Қатысушы
D-62607610 Гафур Есжанов Информатика 5 сынып Павлодар облысы, Шарбақты ауданы, Арбиген жалпы орта мектебі
90%
Жеңімпаз (I орын)
D-53984240 Сымбат Дәуренқызы Орыс тілі 1 сынып Алматы облысы, Қарасай ауданы, Алмалыбақ мектеп-гимназиясы
84%
Жүлдегер (II орын)
D-90256009 Жасмина Жанибек Математика 1 сынып Алматы облысы, Қарасай ауданы, Шамалған станциясының қазақ ОМ
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-01380071 Көркем Закия Сәбитқызы Математика 1 сынып Алматы қаласы, Әуезов ауданы, №141 жалпы білім беретін мектеп
81%
Жүлдегер (II орын)
D-91041171 Ильнара Тунгушбаева Сауат ашу Нұр-Сұлтан қаласы, Сарыарқа ауданы, №58 мектеп-гимназиясы
76%
Жүлдегер (III орын)
D-19264272 Сезім Бәзілхан Математика 7 сынып Жамбыл облысы, Қордай ауданы, №14 "Әбіл Нүсіпбаев атындағы орта мектебі» КММ
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-16507968 Рахман Дастанұлы Сауат ашу Павлодар облысы, Екібастұз қаласы, №36 мектеп-лицейі
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-02116760 Шаризат Женсикбаева Ағылшын тілі мұғалімдер Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Абай атындағы Жамбыл гуманитарлық колледжі
82%
Жүлдегер (II орын)
D-00720186 Аружан Адибек Орыс тілі 4 сынып Маңғыстау облысы, Бейнеу ауданы, Абай атындағы орта мектебінің
93%
Жеңімпаз (I орын)