Кіру

Тіркелу

немесе

кіріңіз

Нәтижесін көру

Тіркеу нөмірі Аты-жөні Олимпиада атауы Мектеп Орны
D-94267012 Нардина Қалмахамбет Ағылшын тілі 6 сынып Жамбыл облысы, Жамбыл ауданы, М.Әуезов атындағы жалпы орта мектебі
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-97219846 Берік Елнұр Математика 5 сынып Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, СШ №13 имени А.Гайдара
55%
Қатысушы
D-80462623 Аралова Диана Физика 9 сынып Алматы қаласы, Түрксіб ауданы, №142 орта мектеп
71%
Жүлдегер (III орын)
D-14113178 Алмас Қожанберген Математика 3 сынып Алматы облысы, Қарасай ауданы, Ы. Алтынсарин атындағы жалпы орта мектеп
32%
Қатысушы
D-63447030 Зейдбек Бахтияр Математика 3 сынып Нұр-Сұлтан қаласы, Алматы ауданы, №53 мектеп-лицейі
96%
Жеңімпаз (I орын)
D-92893360 Балнұр Жұмаш Орыс тілі 7 сынып Түркістан облысы, Ордабасы ауданы, Б. Онтаев атындағы жалпы орта мектебі
71%
Жүлдегер (III орын)
D-20858982 Нурсауле Кадырбаева Орыс тілі 3 сынып Түркістан облысы, Ордабасы ауданы, Б. Нұрлыбеков атындағы жалпы орта мектебі
69%
Қатысушы
D-32665881 Аружан Қали Математика 4 сынып Жамбыл облысы, Жамбыл ауданы, №4 бастауыш мектебі КММ
45%
Қатысушы
D-80732638 Ердар Бимуханов Ағылшын тілі 4 сынып Түркістан облысы, Ордабасы ауданы, Амангелді атындағы жалпы білім беретін мектебі
67%
Қатысушы
D-20931453 Назерке Төлегенова Информатика 6 сынып Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, №54 негізгі мектебі
78%
Жүлдегер (III орын)
D-84191863 Сымбат Бәкір Орыс тілі 7 сынып Түркістан облысы, Ордабасы ауданы, Б. Онтаев атындағы жалпы орта мектебі
65%
Қатысушы
D-92099676 Baldauren Zhaksylykova Бастауыш сынып Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, № 50 ОМ
22%
Қатысушы
D-12044094 Ақжан Азат Қазақ тілі 2 сынып Алматы облысы, Панфилов ауданы, Пенжим орта мектебі
86%
Жүлдегер (II орын)
D-49631136 жомарт тәжен Математика 5 сынып Түркістан облысы, Ордабасы ауданы, Б. Онтаев атындағы жалпы орта мектебі
75%
Жүлдегер (III орын)
D-52004696 Қайрат Бекболат Қазақ тілі 6 сынып Алматы қаласы, Медеу ауданы, №172 мектеп-гимназиясы
68%
Қатысушы
D-81845964 Жанерке Үшкен Информатика 7 сынып Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Ы.Алтынсарин атындағы №49 мектеп-гимназиясы
55%
Қатысушы
D-85824117 Саулеш Сламбекова Бастауыш сынып Шығыс Қазақстан облысы, Семей қаласы, №30 жалпы орта мектебі
67%
Қатысушы
D-10319640 Нұрғиса Бақытбеков Жаратылыстану 1 сынып Ақмола облысы, Степногорск қаласы, А. Косарев атын. №9 ОМ
100%
Жеңімпаз (I орын)
D-41207130 Омар Бұрматай Ағылшын тілі 5 сынып Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, №54 негізгі мектебі
10%
Қатысушы
D-82263415 Нардина Қалмахамбет Ағылшын тілі 6 сынып Жамбыл облысы, Жамбыл ауданы, М.Әуезов атындағы жалпы орта мектебі
97%
Жеңімпаз (I орын)
D-06542011 Гүлназым Аманжаева Математика 2 сынып Қызылорда облысы, Арал ауданы, №220 орта мектеп
52%
Қатысушы
D-40247852 Жалғас Толғарбай Қазақ тілі 3 сынып Алматы облысы, Панфилов ауданы, Пенжим орта мектебі
89%
Жүлдегер (II орын)
D-30771393 Аяулым Кулмен Әдебиеттік оқу 4 сынып Алматы облысы, Жамбыл ауданы, №1Жамбыл атындағы орта мектеб
55%
Қатысушы
D-40449829 Асқар Ерғалиұлы Қазақстан тарихы 6 сынып Шымкент қаласы, Әл-Фараби ауданы, №75 мектеп-гимназиясы
85%
Жүлдегер (II орын)
D-52440014 Дария Дусен Сауат ашу Маңғыстау облысы, Түпқараған ауданы, Ақшұқыр мектеп-лицейі
82%
Жүлдегер (II орын)