Кіру

Тіркелу

немесе

кіріңіз

Нәтижесін көру

Тіркеу нөмірі Аты-жөні Олимпиада атауы Мектеп Орны
D-37065558 Әли Шаймерден Биология Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Ы.Алтынсарин атындағы №219 қазақ орта мектебі
50%
Қатысушы
D-75628813 Машанло Альфия Қазақ тілі 9 сынып Жамбыл облысы, Қордай ауданы, №18 Сортөбе жалпы орта мектебі
94%
Жеңімпаз (I орын)
D-18266803 Тулеген Сыздыков География мұғалімдер Түркістан облысы, Жетісай ауданы, №37 Еңбек жалпы орта мектебі
90%
Жеңімпаз (I орын)
D-78109536 Наргиз Жеткерген Информатика 9 сынып Жамбыл облысы, Байзақ ауданы, №1 мектеп-гимназиясы
50%
Қатысушы
D-25239993 Лаура Сатканкулова Дүниетану 2 сынып Батыс Қазақстан облысы, Бәйтерек ауданы, Достық орта жалпы білім беретін мектеп
70%
Жүлдегер (III орын)
D-31836769 Әли Қанғожа Орыс тілі 1 сынып Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Қожаберген жырау атындағы №6 мектеп КММ
74%
Жүлдегер (III орын)
D-91799293 Адия Оразбек Ағылшын тілі 4 сынып Нұр-Сұлтан қаласы, Есіл ауданы, №85 мектеп-лицейі
79%
Жүлдегер (III орын)
D-92534654 Жамиля Меноякова Ағылшын тілі 1 сынып Ақмола облысы, Целиноград ауданы, №1 Қосшы орта мектебі
77%
Жүлдегер (III орын)
D-20408760 Қайсар Мұхтарбек Математика 1 сынып Ақмола облысы, Целиноград ауданы, 96 разъезд орта мектебі
70%
Жүлдегер (III орын)
D-16087838 Азат Абдықали Информатика 10-11 сынып Жамбыл облысы, Байзақ ауданы, №1 мектеп-гимназиясы
40%
Қатысушы
D-39043430 Ақбота Қыдыр Информатика 5 сынып Жамбыл облысы, Байзақ ауданы, №1 мектеп-гимназиясы
79%
Жүлдегер (III орын)
D-60456918 Нұрислам Советқазы Ағылшын тілі 5 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Абай ауданы, Ш. Тоқжігітов атындағы жалпы орта мектебі
81%
Жүлдегер (II орын)
D-62781017 Қайсар Мұхтарбек Қазақ әдебиеті 5 сынып Ақмола облысы, Целиноград ауданы, 96 разъезд орта мектебі
79%
Жүлдегер (III орын)
D-42555111 Айман Рахимбердина Бастауыш сынып Алматы облысы, Текелі қаласы, «№4 орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
54%
Қатысушы
D-79612229 Агзам Адельхан 3-сынып Орыс тілі Жамбыл облысы, Тараз қаласы, №8 Төлеби жалпы орта мектебі
95%
Жеңімпаз (I орын)
D-23797033 Қажымұрат Еркінбек Қазақ тілі 2 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Күршім а., Теректибулакская СШ
92%
Жеңімпаз (I орын)
D-39068690 Хасиева Сахара Ағылшын тілі 6 сынып Алматы қаласы, Түрксіб ауданы, КММ №49 ЖББ мектеп
76%
Жүлдегер (III орын)
D-97129366 Әсем Көптлеуова Математика 2 сынып Ақтөбе облысы, Мәртөк ауданы, №4 Мәртөк жалпы орта білім беретін мектебі
85%
Жүлдегер (II орын)
D-18245037 Қажымұрат Еркінбек Қазақ тілі 2 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Күршім а., Теректибулакская СШ
93%
Жеңімпаз (I орын)
D-91838444 Қайсар Мұхтарбек Сауат ашу Ақмола облысы, Целиноград ауданы, 96 разъезд орта мектебі
74%
Жүлдегер (III орын)
D-32130748 Асем Бекарыс Орыс тілі 2 сынып Жамбыл облысы, Тараз қаласы, Төле би атындағы №8 гимназиясы
98%
Жеңімпаз (I орын)
D-59271131 Мусатаева Акнур Тюлегеновна Ағылшын тілі мұғалімдер Солтүстік Қазақстан облысы, Жұмабаев ауданы, Қарақоға орта мектебі
73%
Жүлдегер (III орын)
D-36469516 Сымбат Атабек Қазақ тілі Жамбыл облысы, Байзақ ауданы, "Балалар шығармашылығы және тәрбие орталығы"
81%
Жүлдегер (II орын)
D-91815053 Малика Майданбай Информатика 9 сынып Жамбыл облысы, Байзақ ауданы, №1 мектеп-гимназиясы
60%
Қатысушы
D-87072844 Қажымұрат Еркінбек Қазақ тілі 2 сынып Шығыс Қазақстан облысы, Күршім а., Теректибулакская СШ
90%
Жеңімпаз (I орын)